Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Meraba Mahircevik kardeş biliyorum. Size yazıyorum. Ama kusura b. Arkadaşlar onlarda görücek şimdi de neyse ben konuya gireyim şimdi biliyorsunuz güncelleme vs geldi sonrası geri çekildi mi baya birşeyler oldu bende Pocophone F1 var son güncellemeyi bekliyorum. Gelicek mi her gün sistem güncelleme takip et ediyorum.da sonrası bölgeye Hindistan yaptım öyle geldi güncelleme ama yapmadım. Bazı arkadaşlar 'beta Stable' diyor bazıları ise global Stable' diyor kafam karışti peki öyle geliyorsa Hindistan olarak Türkiye niye gelmiyor bölge olarak çok saçma geldi bana sizce gelicekmi ben yapsam bir sonraki güncelleme betami gelicek yoksa farklı birşeyler olurmu kusura b. Tekrar dan Arkadaşlar güncelleme bir sürü yenilik getiriyor ne yapalım
Kardeş neden korkuyorsunuz aynı güncelleme sonucta . Ben yaptım iyi oldu tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj olayın efsane oldu senin :D
eyvallah kardeşim :)
Bugün oyun testi yaptım ısınma olmadı gayet iyi inşallah bu şekilde devam eder
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün oyun testi yaptım ısınma olmadı gayet iyi inşallah bu şekilde devam eder
Bugün oyun testi yaptım ısınma olmadı gayet iyi inşallah bu şekilde devam eder .

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Meraba Mahircevik kardeş biliyorum. Size yazıyorum. Ama kusura b. Arkadaşlar onlarda görücek şimdi de neyse ben konuya gireyim şimdi biliyorsunuz güncelleme vs geldi sonrası geri çekildi mi baya birşeyler oldu bende Pocophone F1 var son güncellemeyi bekliyorum. Gelicek mi her gün sistem güncelleme takip et ediyorum.da sonrası bölgeye Hindistan yaptım öyle geldi güncelleme ama yapmadım. Bazı arkadaşlar 'beta Stable' diyor bazıları ise global Stable' diyor kafam karışti peki öyle geliyorsa Hindistan olarak Türkiye niye gelmiyor bölge olarak çok saçma geldi bana sizce gelicekmi ben yapsam bir sonraki güncelleme betami gelicek yoksa farklı birşeyler olurmu kusura b. Tekrar dan Arkadaşlar güncelleme bir sürü yenilik getiriyor ne yapalım
Sayın ibico_89 , Aynı şeyi sizi uyarmamıza rağmen yapmaya devam ediyorsunuz.
Bakınız aşağıdaki alıntıda size Hindistan meselesini açıklamış idim.
Sebebi , Pocophone 'un Hint Pazarı hedeflenerek üretilen , sonrasında Global ' e yayılan bir marka olduğundan Güncellemeler ilk etapta bu bölgelere dağıtılabiliyor.

Bekleyip beklememek konusunda size zamanında cevap birçok kullanıcı tarafından verildi.
Bu kadar karamsar olmayarak dilerseniz bekleyebilir dilersenizde yukarıdaki bağlantılardan cihazınıza güncellemeyi kurabilirsiniz.

Diğer endişeleriniz hakkında verdiğim cevaplarda aşağıda.
Hocam bazen böyle durumlar oluşabiliyor. Lakin güncelleme normal şartlar altında cihazınıza gekecektir.
Eğer beklemek istemiyor iseniz Konudaki bağlantıdaki dosyayı indirerek manuel olaram ROM u kurabilirsiniz.

Her güncellemeden sonra yedek alıp , Fabrika Ayarlarına dönmeniz veya Hard Reset işlemi yapmanız ile
Cihazınızı daha optimize bir şekilde kullanırken , Veri yığılmalarınıda temizlemiş olursunuz.

Ayrıca sorunlarımızı Daha 'Sade' , Daha 'Açık' bir şekilde dile getirirsek , Yardımcı olmak isteyen kişiye kolaylık sağlamış oluruz :)
Bakın sevgili ibico_89 Hocam, Konu altında neredeyse Her cevap yazana aynı soruları soruyorsunuz.
Size ben dahil pek çok arkadaş cevap verdi.

Tekrar ve de son kez cevap veriyorum .
Bu Güncelleme Beta güncellemesi değildir.
Resmi olarak MIUI Downloads >> Pocophone F1 kısmında Stable Rom u indirip Cihazınızın Garantisi bozulmadan kurabilir ,
Ayrıca Yeni güncellemeleri sıkıntısız bir şekilde cihazınıza alabilirsiniz.

Herkese sorduğunuzdan dolayı kararsız ve de çok endişeli biri olduğunuz durumu ortaya çıkıyor. Eğer durum böyle ise Sabredin ve de Güncellemenin cihazınıza gelmesini bekleyin.

Konu altında Tam olarak 14 cevap yazmışsınız , Buraya kadar bir sorun yok.
Fakat bu cevapların tamamında , Aynı soruları , Farklı kullanıcılara , Her seferinde yardımcı olunup cevap almanıza rağmen sordunuz ve de sormaya devam ediyorsunuz.
Size hepimiz cevap vererek bilgi paylaşıyoruz lakin siz ise sürekli aynı soruları sorarak iyi niyeti suistimal etme durumunu ortaya çıkarıyorsunuz.

Size verilen bilgiler ve de kendi tercihleriniz ışığında bu güncellemeyi yapmak veya yapmamak sizin elinizde. Lakin lütfen artık konuyu amacından saptırmayın !

Voleren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Pocofone F1
Konular
0
Arkadaşlar son güncellemeden sonra konuşma sırasında karşı taraf sesin yankı yaptığını söylüyor çözümü nedir ne yapmalıyım

enscbn25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
poco f1
Konular
0
Arkadaşlar son güncellemeden sonra konuşma sırasında karşı taraf sesin yankı yaptığını söylüyor çözümü nedir ne yapmalıyım
evet aynı sorun bende de var ama bir süre konuşunca düzeliyor diyorlar kardeş sende nasıl bilmiyorum ama çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Voleren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Pocofone F1
Konular
0
evet aynı sorun bende de var ama bir süre konuşunca düzeliyor diyorlar kardeş sende nasıl bilmiyorum ama çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Evet bir süre konuşunca düzeliyor ama yine sıkıntı ve rahatsız edici daha önce böyle sıkıntı yoktu sen nasıl güncelleme yaptın ota yımı bekledin bölgeyi Hindistan yaparak mı güncelledin

enscbn25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
poco f1
Konular
0
Evet bir süre konuşunca düzeliyor ama yine sıkıntı ve rahatsız edici daha önce böyle sıkıntı yoktu sen nasıl güncelleme yaptın ota yımı bekledin bölgeyi Hindistan yaparak mı güncelledin
ben ota dan yaptım

DKaramazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Daha önce soruldu mu diye baktım göremedim eğer sorulduysa mazur görün bir sorum olacak Bölgemi Hindistan yaparak bu güncellemeyi yükledim. Bir dahaki güncelleme bölgem Türkiye'de iken gelir mi yoksa yine Hindistan mı yapmam gerekecek?

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Daha önce soruldu mu diye baktım göremedim eğer sorulduysa mazur görün bir sorum olacak Bölgemi Hindistan yaparak bu güncellemeyi yükledim. Bir dahaki güncelleme bölgem Türkiye'de iken gelir mi yoksa yine Hindistan mı yapmam gerekecek?

Bölge Türkiye de olsa güncelleme gelir.

MehmetCetinbudak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi8
Konular
1
Bölgeyi Hindistan yapınca güncelleme geldi, yükledim. Birçok uygulama yüklemiş. Onları sildim. Tekrar bölgeyi Türkiye olarak değiştirdim. Herhangi bir wipe data falan yapmadım ama problem olmaz herhalde.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt