HyperOS Poco X3 Pro | Turbo HyperOS 1.0.10.0 | A14

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
9
Kurulumu tüm hyperos kurulumları ile aynı aşamalara sahip ekstra bir aşaması yok. Yapımcısı Rus olduğu için Rusça yerler olması doğal. Tam Türkçe isteyenler global miui 14.0.3'te kalmaya devam edebilirler. Ayrıca ücretsiz sürümü sizin beğendiğiniz ve herkese önerdiğiniz romdan kat kat fazla özelliğe ve geliştirmeye sahip. Sizin önerdiğiniz romu da 1 hafta deneyimledim. Hiçbir geliştirme ve özelleştirme ayarına sahip değil. Bomboş bir hyperos rom. Ayrıca performans olarakta turbo rom kadar verimli değil.

En basitinden bildirim çubuğu simgelerini değiştirme özelliği yok veya yeni versiyon uygulama Kasası uygulamasına sahip değil. Önerdiğiniz rom miui yazılımın xiaomi Rehber ve mesajlar uygulamalarına sahip hali sadece.
Her ikisinide kullandım. Benim kullandığım a14 HyperOs Pure v1.0.10.0 UMRINXM önerdiğiniz turbo rom dan daha stabil, sorunsuz, kararlı çalışan ve dizaynı karışık olmayan bir Rom. Halende kullanıyorum, çok memnunum. Önerdiğiniz rom ise göz boyamak için Turbo denilerek para kazanmak amacıyla yapımcıları tarafından şişirilmiş bir Rom gibi geldi bana. Kısaca görüşlerimi belirttim. Görüşlerin farklı olması normaldir, herkesin kendine göre doğal olarak farklı farklı görüşleri olabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her ikisinide kullandım. Benim kullandığım a14 HyperOs Pure v1.0.10.0 UMRINXM önerdiğiniz turbo rom dan daha stabil, sorunsuz, kararlı çalışan ve dizaynı karışık olmayan bir Rom. Halende kullanıyorum, çok memnunum. Önerdiğiniz rom ise göz boyamak için Turbo denilerek para kazanmak amacıyla yapımcıları tarafından şişirilmiş bir Rom gibi geldi bana. Kısaca görüşlerimi belirttim. Görüşlerin farklı olması normaldir, herkesin kendine göre doğal olarak farklı farklı görüşleri olabilir.
Düzeltme : Kullandığım Rom a14 HyperOs Global v1.0.10.0 UMRINXM ( Hindistan )

Son düzenleme:

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Henüz ücretsiz olarak yayınlanmadı. Sadece ücretli sürümü var şu an için
Aşağıdaki fotoğrafı incelersen ekranın en üst kısmına hava durumu var.
Birde üst kısmı 2 satır halinde nasıl yapmışlar?

Ekli dosyalar

• IMG_20240929_182143_278.jpg
    IMG_20240929_182143_278.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 1
  • IMG_20240929_182123_851.jpg
    IMG_20240929_182123_851.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt