Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hhoops, BL kilit açıksa mi flash ile dönebilirsiniz...

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
bu telefonu 256/8 versiyonu en ucuz nerde bulabiliriz. garanti fark etmez.

Aras35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAS
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Herkese hayırlı bayramlar. Şu an kullandığım telefon mi note 10 lite ama bir türlü ısınamadım bu telefona X3 pro ya geçmek istiyorum tavsiye verecek tecrübeli bir kaç arkadaş var mı çok kararsız kaldım teşekkürler şimdiden.

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Herkese merhaba,

Yaklaşık 1 hafta, 10 gündür 8/128 modelini kullanmaktayım.
- Menü geçişlerinde sürekli takılmalar, kasılmalar mevcut.
- Oyunlarda ciddi anlamda ısınıyor (evet ısınması normal fakat bu cihaz bence normalden fazla ısınıyor.
- Oyunlarda sürekli FPS düşüşleri oluyor. Örneğin; 120FPS destekleyen World Of Tanks Blitz'de sürekli olarak 80-90 civarlarında düşüyor FPS. Ki öyle aman aman yüksek ayarlarda oynamıyorum. En yüksek ayarlarda oynasam dahi Snap 860'ın bu denli zorlanmasını, triplere girmesini çözebilmiş değilim.
- Günlük yoğun kullanımımda 5,5 saatten fazla ekran süresini henüz göremedim. Şarjı dibine kadar zorlarsam belki görürüm.

Bu kadar ısınmalar, takılmalar bana hiç normal gelmiyor.

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
buy.mi.com sitesi üzerinden alabilir miyiz? Resmi site orası demi?

PocoX3Pro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Önder
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben de cihazımı alıp foruma katıldım. Hepsiburada üzerinden aldım, Mi ürün sorgulamadan bakınca iki IMEI için de doğruladım fakat üzerinde Datagate etiketi var. Satıcı Hepsiburada idi ve Poco Türkiye garantili diyordu. Bir sorun olur mu, internette hala düzgün cevap bulabilmiş değilim her kafadan bir ses çıkmış.

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Herkese merhaba,

Yaklaşık 1 hafta, 10 gündür 8/128 modelini kullanmaktayım.
- Menü geçişlerinde sürekli takılmalar, kasılmalar mevcut.
- Oyunlarda ciddi anlamda ısınıyor (evet ısınması normal fakat bu cihaz bence normalden fazla ısınıyor.
- Oyunlarda sürekli FPS düşüşleri oluyor. Örneğin; 120FPS destekleyen World Of Tanks Blitz'de sürekli olarak 80-90 civarlarında düşüyor FPS. Ki öyle aman aman yüksek ayarlarda oynamıyorum. En yüksek ayarlarda oynasam dahi Snap 860'ın bu denli zorlanmasını, triplere girmesini çözebilmiş değilim.
- Günlük yoğun kullanımımda 5,5 saatten fazla ekran süresini henüz göremedim. Şarjı dibine kadar zorlarsam belki görürüm.

Bu kadar ısınmalar, takılmalar bana hiç normal gelmiyor.
Hocam bu sorunlar rom kaynaklı veya miui arayüzü kaynaklı olabiliyor. Anladığım kadarıyla Xiaomi henüz miui 12.5'u tam oturtamamış. Endonezya rom unu çok öneren var bu işlerden anlıyorsanız rom değiştirmenizi tavsiye ederim.

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Hocam bu sorunlar rom kaynaklı veya miui arayüzü kaynaklı olabiliyor. Anladığım kadarıyla Xiaomi henüz miui 12.5'u tam oturtamamış. Endonezya rom unu çok öneren var bu işlerden anlıyorsanız rom değiştirmenizi tavsiye ederim.

Evet, bu mesajı yazdıktan sonra bl açılır açılmaz Endonezya geçtim. Kasılmalar ve ısınma sona erdi. Tavsiye ederim bu tarz sorunlar yaşayanlara

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
kardesim bendede fps sorunu var.pubgde fps sabit olmuyor bi 60 oluyor bi 57e 55e iniyor fps drop oluyor yani baya.endonezya rom kursam duzelirmi? sende varmi hic pubgde fps drop filan?
Evet, bu mesajı yazdıktan sonra bl açılır açılmaz Endonezya geçtim. Kasılmalar ve ısınma sona erdi. Tavsiye ederim bu tarz sorunlar yaşayanlara

Üst Alt