Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

erenalisen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
POCO X3 PRO

Miui 12 den miui12.5 a geçtim ve çıkan sorunları birbir anlatıyorum

1. Hızlı ısınma ve fazla ısınma

2. Arayüzde ve oyunlarda ani fps düşüşleri (miui12 de en yüksek ayarlarda 60fps oynadığım oyunları şimdi 5 dakika da bir fps düşmesinden oynayamaz hale geldim)

3.Şarjın hızlı bitmesi ısınmaya bağlı olarak ise performans düşüşleri

Oluşan tüm sorunlar bunlar umarım birdaha ki güncellemede bu sorunları düzeltirler 3 defa geri bildirim yolladım xiaomiye umarım okuyorlardır o bildirimleri eğer düzelmezse tek çare düzelene kadar miui 12 de kalmak olacak sanırsam.

Kullandığım Rom: V12.5.1.0.RJUTRXM

emreyildiz45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Yıldız
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Sony imx 582 sensörü beni çok düşündürüyor şuan mi a2 kullaniyorum ondaki sensör imx 486 sıralamada bu sensorden bile düşük puan almış imx 582 açıkçası fotoğraf günümüz sartlarinda önemli nfc nin imx 682 sensörü çok daha iyi gibi
Siz o sensöre takılmayın hocam, bende de aynı cihaz var kamerası baya güzel çekiyor. Google camera yüklerseniz kalitesi biraz daha artar.

ersanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
yazı yazarken takılma sorunu yaşayan var mı? bi yerden sonra klavye kasmaya başlıyor, hızlı yazıp silemiyorsun. gboard kullanıyorum, klavyeyi değiştirdim yine aynı sorun oldu.

erenalisen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
yazı yazarken takılma sorunu yaşayan var mı? bi yerden sonra klavye kasmaya başlıyor, hızlı yazıp silemiyorsun. gboard kullanıyorum, klavyeyi değiştirdim yine aynı sorun oldu.
Evet bende de oluyor hocam kapatıp açmak zorunda kalıyorum telefonu ve FPS düşüşleri oluyor oyunlarda ve arayüzde gezinirken sizde de var mı ?

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
Evet bende de oluyor hocam kapatıp açmak zorunda kalıyorum telefonu ve FPS düşüşleri oluyor oyunlarda ve arayüzde gezinirken sizde de var mı ?

evet 12.5.1 sürümüne geçtiğimden beri kasma, fps düşüşü, çabuk ısınma, hızlı şarj tüketimi sorunlarını yaşamaya başladım.

erenalisen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
14
evet 12.5.1 sürümüne geçtiğimden beri kasma, fps düşüşü, çabuk ısınma, hızlı şarj tüketimi sorunlarını yaşamaya başladım.
İnşallah düzeltirler yoksa miui 12 ye geri dönmek zorunda kalacak bir çok kişi

ersanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
İnşallah düzeltirler yoksa miui 12 ye geri dönmek zorunda kalacak bir çok kişi

cahiliyim o işlerin, telefona bir şey olur diye dönemiyorum :D yoksa hemen dönerim

Graphist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 5
Konular
0
12.5 ile birlikte kamera performansının da düştüğünü gözlemleyen oldu mu başka?

Günlük güneşlik havada bile odak dışındaki kenar alanlarda grenlenme başladı gibi geliyor. Önceden grenlenme konusunda yazılım etkisiyle bir çok üst model telefondan başarılı buluyordum.

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Merhaba.
Ben de dün bu telefonu alarak aranıza katıldım. Samsung S8'den (ekranı kırıldığı için) geçtim.
Samsung yazılım olarak bu cihazdan daha iyi geldi bana.
Poco'nun beğenmediğim yönleri: Galeriye girince doğrudan kamera fotoğraflarının gelmesi. Oysa ben albüm halinde görmek istiyorum.
Poco'da çöp kutusu klasörü var. Ama o da albümlerin içinde görünüyor.
Yine herhangi bir albümde bir fotoğraf veya video üzerine gelip, gizlemek özelliği yok sanırım. Ben bunun için dosya yöneticisini kullandım.
Poco'yu galeri yazılımı konusunda pek başarılı bulmadım.
Bir diğer dikkatimi çeken konulardan biri ise telefonun zil seslerinin olduğu kısım. Özelleştirmeler sınırlı. Yani medya sesini kıstığımda uygulama bildirim sesleri de gelmiyor.
Ayarlar arayüzünü de beğenmediğimi belirtmeliyim. Son olarak dünden beri sıkıntı yaşadığım en büyük sorun veri aktarımı. Hafıza kartından, telefona veya usb üzerinden telefona dosyaları çok düşük hızlarla gönderiyor. 390 mb lık dosya için takriben1 saate yakın bekledim. Çünkü kilobayt seviyelerinde aktarım yaptı. Benim telefonda mı böyle bilemiyorum.

Yukarıda yazdıklarım yıllardır Samsung kullanan biri olarak yazdım. Bundan sonra Poco kullanacağım. Ancak Xiaomi dünyanın her yerine telefon satıyor. Geri dönüşlere dikkat etmiyorlar mı diye merak ediyorum.

hhoops

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
mi 6
Konular
4
12.5 kullanıyorum 12 ye geri dönüş için ne yapmam gerek?

Üst Alt