Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Revengoa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Revengoa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Batarya konusunda pek değişiklik yok gibi ama ısınma konusunda ciddi sorun var şu an cihaz alev gibi ki son on dakikadır sadece tarayıcıda dolaşıyorum. Son güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederim bir de bildirimde sürekli uygulama gözüküyor Spotify vb. Son güncelleme sıkıntılı.
Sizin cihazınızda bir sorun olabilir. Bende en ufak bir ısınma yok.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Batarya konusunda pek değişiklik yok gibi ama ısınma konusunda ciddi sorun var şu an cihaz alev gibi ki son on dakikadır sadece tarayıcıda dolaşıyorum. Son güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederim bir de bildirimde sürekli uygulama gözüküyor Spotify vb. Son güncelleme sıkıntılı.
Bende ısınma sorunu yok ancak tidal uygulaması ile müzik dinleyip kapatınca bildirim silmeme rağmen sürekli geliyor. Mi 9T'de de bazen oluyordu. Yazılımsal olarak sorunlar çok, TR romu ile alakası var mı bilemiyorum ama fazla hata var.

ersanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
Batarya konusunda pek değişiklik yok gibi ama ısınma konusunda ciddi sorun var şu an cihaz alev gibi ki son on dakikadır sadece tarayıcıda dolaşıyorum. Son güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederim bir de bildirimde sürekli uygulama gözüküyor Spotify vb. Son güncelleme sı
dün güncelledim, daha çabuk ısındığını bugün farkettim. evet telefonu yeniden başlattığımda bile spotify çalma bildirimi kendiliğinden çıkıyor.

emreyildiz45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Yıldız
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Arkadaşlar bence 12.0 da kalın eğer güncelleme yapmadıysanız. 12.5 yükleyince batarya performansı iyileşecekti güya, daha da kötü oldu pil.

hsncck26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Çentik bölgesinde alarm simgesi görmek istemiyorum. Bunun bir çözümü var mı?

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Bugün (23/06/2021) tarihi itibarı ile Poco x3 nfc'den Poco X3 pro'ya geçmiş buunmaktayım. Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek... Kurulum biter bitmez ilk işim kilit açma başvurusu oldu. Umarım x3 nfc deki gibi güzel bir rom buluruz...

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Ekran süresi fena değil gibi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Sony imx 582 sensörü beni çok düşündürüyor şuan mi a2 kullaniyorum ondaki sensör imx 486 sıralamada bu sensorden bile düşük puan almış imx 582 açıkçası fotoğraf günümüz sartlarinda önemli nfc nin imx 682 sensörü çok daha iyi gibi

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Arkadaşlar benim telefon bazen aşırı yavaş şarj oluyor.(33 Watt ile değilde 5 Watt ile şarj olurmuş gibi) Orijinal şarj aleti ile şarj ediyorum üstelik. Telefon sıcak diye koruma amaçlı mı böyle yapıyor anlamadım ama can sıkıcı bir durum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Arkadaşlar benim telefon bazen aşırı yavaş şarj oluyor.(33 Watt ile değilde 5 Watt ile şarj olurmuş gibi) Orijinal şarj aleti ile şarj ediyorum üstelik. Telefon sıcak diye koruma amaçlı mı böyle yapıyor anlamadım ama can sıkıcı bir durum. Bu sorunu yaşayan var mı?
Kabloda sorun olabilir, note 7 cihazda kablo değişince eskisi gibi hızlanmıştı.

Üst Alt