Soru Poco x3 pro rom tavsiyesi

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
sorunu çözdüm no gravity kernel i twrp den flashlayınca istediğim özellik devre dışı kalıyor.
hatayı bulana kadar belki 10-15 kere rom flashladım. en sonunda her işlemden sonra test etmeye başladım ve sorunu çözdüm.
burdaki önemli nokta da kerneli flasladıktan sonra twrp üzerinden format atsanız dahi düzelmiyor temiz kurulum yapmanız gerekiyor. 2 günde 150 gb veri indirdim bi hata yüzünden :D bu nedir ardakaş ya.
ek olarak şunu da belirtmek istiyorum eskiden bir hata veya problem olduğu zaman internet üzerinden kolayca doğru kaynağa ulaşabiliyorduk. şimdi bakıyorum youtube da sırf 10 dk süreyi doldurmak için ve izlenme oranı için o kadar saçma videolar yükleniyor ki araki bulasın.
yaw en kötü bi uygulamanın nasıl yükleneceğini araştırıyorum denyo herşeyi yapmış önceden, açmış videoyu bunu böyle yapacaksınız bunu indireceksiniz ben daha önceden yapmıştım o sebeple şimdi geçiyorum. aşırı bir bilgi çöpü var. bu bahsettiğim problemi reddit dışında hiçbir yerde bulamadım. orada da arkadaş problemini yazmış cevap alamamış.
son olarak miflash programı üzerinden telefonuma fastboot ile yazılım yükleyemedim. sağolsun izlediğim 10-15 video sahibi yukarda belirttiğime benzer işlemler kullanmış bende alternatif bir videoya denk geldim. komut sistemi üzerinden yükledim videoyu da buraya bırakayım lazım olur belki mesajımı gören nasiplenir :D
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

şu an miuimix 13.0.4 sürümü kullanıyorum. 13.0.5 sürümünü yüklemekte kararsızım. telegram grubunda 13.0.4 sürümü fastboot olarak, 13.0.5 sürümü recovery olarak paylaşılmış. eksiği felan olabilir mi,
ikinci sorum no gravty kernelin içerisinde touch ile alakalı bir bölmeye denk gelmiştim. ordaki butonu açtım kapattım. muhtemelen onunla alaklı bir problem var. butonu açtıktan yada kapattıktan sonra telefonu yeniden başlatma gerekiyor mu acaba bu problemi nasıl çözebilirim. fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
sanırım gerekiyor

Alo_Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
dostum bende bir sıkıntı yoktu ben şuan gladiator ostayım istiyosan miuimix yerine gladiator osa geç bu sorunun ile alakalı bir dosya var elimde link olarak atabilirsem sana atacağım dokunma hassasiyeti ile ilgili
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şuan şahsen kendim gladiator os tayım miuimix olsun eu romlar olsun miui 12.5 olanlar arasında en iyi rom gladiator os oyuncular için bir rom yani performans mükemmel batarya da iyi gidiyor dediğim gibi bu roma da bakabilirsin xiaominin kendi telefon uygulaması gladiator osta da var

hocam dosya bu bunla bi deneyin düzelir mi bilmiyorum ayrıca size gladiator os u tavsiye ediyorum miumixin diğer sürümleri yerine bi bakın derim şuan gladiator os: 12.5 21.9.5 sürümü sorunsuz hiç bir sorun yaşamadım indiricek iseniz bu sürüme bakın

dokunmatik için dosya linki:

magisk modülüdür dosyayı ben yükledim virüstotal de taratabilirsin şüphen var ise :)
teşekkür ederim gece bu sistemi inceleme fırsatım oldu oyun oynama üzerine tasarlanmış bir yazılım olduğunu anladım, konunun başında da belitmiştim oyun için değil işlevsellik için yeni yazılım attım. ve miui 13 olması da tercih sebebim. gladiator os un miui 13 versiyonu olsaydı gece onu da indirmiştim.

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
teşekkür ederim gece bu sistemi inceleme fırsatım oldu oyun oynama üzerine tasarlanmış bir yazılım olduğunu anladım, konunun başında da belitmiştim oyun için değil işlevsellik için yeni yazılım attım. ve miui 13 olması da tercih sebebim. gladiator os un miui 13 versiyonu olsaydı gece onu da indirmiştim.
miui 13 versiyonu var

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
gladiator os miui 13

touch screen bölümü var 2 versiyon yazıyor. enabled konumu birde disabled konumu.
enabled olarak default ayarlarda. lakin disabled yapıp yeniden başlatınca enabled a geri geliyor.
bu konu hakkında maalesef bilgim yok hocam ben asla kernel uyg kullanmadım kullanmıyorum da bana gerekli gibi gelmiyor

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
çalışmayan bir özelliği felan yok değil mi. yada miuimix e göre ekstra işlevsel bişeyler varmı.
çalışmayan özelliği yok sanırım ben iphone kilid açma kapama sesi için 12.5 kullanıyorum gladiator de miui 13 ü de kurdum sıkıntısı yoktu ama kilid sesi değişik olduğu için geri döndüm 12.5 e

çalışmayan bir özelliği felan yok değil mi. yada miuimix e göre ekstra işlevsel bişeyler varmı.
denemeniz lazım o yüzden

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
miui 13 versiyonu var

Tam performans için miui 13 altı kullanmalısın ama miuimix de iyi poco x3 pro var bende şu zamana kadar 0 sıkıntı ayrıca xiaominin kamerası var miuimix de En iyi rom bence bu leica kamera 120 90 60 fps harman kardon ses ve çok daha fazlası YouTube da videolar var ilginen olursa yazıp baka bilir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt