Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

sthe2154

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Idıd
Cihazım
Djjdkd
Konular
1
costum rom yukledim qcn leri yazdirdim xqcn yi atamadim bir turlu. sonra EU rom yukledim acildi cihaz imei null twrp den modemst backuplarini attim cihaz yine acilmadi. su an costum yukluyorum yine o qcn leri atip tekrar stock atacam bilmiyorum artık nasil olacak
Wifi geldi mi qcnleri yazınca?

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
gelmedi. xqcn yazdiramadik yazilsaydi en azindan duzelecegini dusunuyorum. qcn 500kb xqcn 1.3mb ne yazikki yazmiyor farkli costum rom lar deneyeyim bir.
Hocam orjinali sildikten sonra yedeği geri yükleyince düzelmiyor mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Umarım yaraniza melhem olucak sonuçlar alırsınız keşke 2022 yıl başında deseler bundan sonraki cihazlar artık IMEI koruması olucak fln açıklama yapılmadan kilit koydular çoğu kişi kaçak IMEI atarız diye aldı ama olmadı

Hocam birde Trabzon'da bir yazilimci kilidi aşıp IMEI atmış fakat 2g edge gosteriyormus cihaz 4.5g için ugrasiyormuş öyle bir duyum aldım

leventtaka61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LEVENT
Cihazım
SMART 6
Konular
2

Umarım yaraniza melhem olucak sonuçlar alırsınız keşke 2022 yıl başında deseler bundan sonraki cihazlar artık IMEI koruması olucak fln açıklama yapılmadan kilit koydular çoğu kişi kaçak IMEI atarız diye aldı ama olmadı

Hocam birde Trabzon'da bir yazilimci kilidi aşıp IMEI atmış fakat 2g edge gosteriyormus cihaz 4.5g için ugrasiyormuş öyle bir duyum aldım
Kimmis ben trabzondayim bakayım gidip

cybershot11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bedirhan
Cihazım
Redmi 9T
Konular
0
Yabancı geliştiriciler dahil hiç kimse an itibariyle rsa kilidini kırmayı başaramadı. Daha önce sim 1 için bu kilit gelmişti, şu an yeni cihazlarda sim 2 içinde var. Ayrıca xiaomi nin mevcut imei repairli cihazları güncelleme ile brick ettiği oldu. Yetkili hesapla açtırmak zorunda kaldık. Bazılarını ise eski rom yükleyerek kurtardık. Xiaomi kullanan arkadaşlara tavsiyem yayınlanır yayınlanmaz güncelleme yapmasınlar. Ayrıca bu rsa işiyle xiaomi kendi ayağına sıktı sırf resmi kanaldan satış yapmak uğruna. Önümüzdeki aylarda ne demek istediğimi göreceksiniz

R4W

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi 10
Konular
12
TR pazarı için koca bir devir kapanmış olur bu adımı atarlarsa. Ama onların yerini dolduracak bir marka mutlaka çıkacaktır. işin ucunda para var sonuçta..

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Yabancı geliştiriciler dahil hiç kimse an itibariyle rsa kilidini kırmayı başaramadı. Daha önce sim 1 için bu kilit gelmişti, şu an yeni cihazlarda sim 2 içinde var. Ayrıca xiaomi nin mevcut imei repairli cihazları güncelleme ile brick ettiği oldu. Yetkili hesapla açtırmak zorunda kaldık. Bazılarını ise eski rom yükleyerek kurtardık. Xiaomi kullanan arkadaşlara tavsiyem yayınlanır yayınlanmaz güncelleme yapmasınlar. Ayrıca bu rsa işiyle xiaomi kendi ayağına sıktı sırf resmi kanaldan satış yapmak uğruna. Önümüzdeki aylarda ne demek istediğimi göreceksiniz
Redmi 9t ve Poco M3 lerde mevcut şuan o cihaz Stock recovery moda düşüyor
Eski NV.data dosyasını flashlayinca düzeliyor
ama diğer cihazlara da gelirse şaşırmam bu güncelleme olayı

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

darkish4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celil
Cihazım
POCO F3
Konular
3
Bu yurtdışı hat takıp süre uzatma olayı nasıl oluyor bilen varsa yazsında bari öyle uzata uzata kullanalım

Üst Alt