Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

ayidogi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
iphone 7
Konular
3
Hocalarım bu btknın verdiği 4aylık süre her yıl yenileniyor mu ? Bazısı yenilenmiyor diyor bilgisi olan daha önce kendi cihazında yenilenmiş olan varsa bilgi verebilir mi ?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Hocalarım bu btknın verdiği 4aylık süre her yıl yenileniyor mu ? Bazısı yenilenmiyor diyor bilgisi olan daha önce kendi cihazında yenilenmiş olan varsa bilgi verebilir mi ?
Evet her yılbaşı sıfırlanıyor.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Custom rom yapan arkadaşım bana snap dragon işlemcili cihazların hepsine çok kolay şekilde imei atılacağını söyledi. Note 9 Pro da olduğu gibi bütün adımların aynı olduğunu söyledi. Ne kadar doğrudur bilemem. Denemedim.
Keşke o kadar kolay olsaydı işlemler diag modu açıp qcn yedeği alıp edit vs doğru ama küçük değişiklikler var ve birini hatalı veya eksik yapman durumunda cihaz tamamen susuyor veya null oluyor sonrası eski yöntemlerle deneyip mi 11 susturan var denk geldim

test4412345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TEST
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
0
malatyadaki birtane telefoncu bu cihaza da imei atılma islemi yapılmaya başladı diye söyledi ama hic gidip denemedim

FATIH_999

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Note 4
Konular
3
Kadıköydeki emir gsmi aramıştım fiyatlar için bana almak istersen x3 pronun artık kırıldığını söyledi tabi doğruluğunu bilemiyorum yakın olanlar gidip sorabilir

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
İnşallah kırılmıştır cihazlar çöp olmaz kimsenin 2000 bin TL'ye pasaportbulup kaydettirebilceni sanmıyorum fakirlik cebleri yakıyor gardasss

test4412345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TEST
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
0
hocam valla bugün sorustum atıyorlarmıs silinmiyormus imei felan hatta kendi cihazı da aynı poco f2 pro daki gibi bi sistem varmıs paralı yöneticiymis programın ondan herhalde ben daha yaptırmadım hocam

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Kadıköydeki emir gsmi aramıştım fiyatlar için bana almak istersen x3 pronun artık kırıldığını söyledi tabi doğruluğunu bilemiyorum yakın olanlar gidip sorabilir
Evet kesin kirmislardir adamlar bootloader kilidine bold reder kilidi yazıyor ya birde üstüne cihazı iPhone gibi dünya capinda bir cihaz statüsüne koyup global garanti vermiş Allah aşkına inanmayın şöyle insanlara

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Evet kesin kirmislardir adamlar bootloader kilidine bold reder kilidi yazıyor ya birde üstüne cihazı iPhone gibi dünya capinda bir cihaz statüsüne koyup global garanti vermiş Allah aşkına inanmayın şöyle insanlara

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umut tacirleri çok memlekette

Arkadaşlar acele etmeyin, 4 + 4 ay keyfini çıkarın cihazın, biliyorsanız rom deneyin, karnel kurun vs... Daha cihazı 3 gün önce almış arkadaş elimizde patladı diyip asık surat emojisi koyuyor :)

Yöntem çıksa bile gidip yaptırmayın hemen, acele etmeyin. Poco F2 Pronun yöntemi de 5 6 ay sonra çıktı, ilk gidip yaptıranların cihazlarında parmak izi uçtu. Yani bi rahat bırakın yazılımcıları, o cihazdaki acemiliklerini bi atsınlar

Üst Alt