Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Himmet1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Himmet
Cihazım
Pocco x3pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar x3 pro'ya imei kaydı yapılamıyormuş şuan doğru mu kullanan var mı bu cihazı? (Yurtdışı garantisiz cihazlar için)
Aynen nasıl olacak bende bilmiyorum benimde aynı sıkıntı var belki gelir diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar x3 pro'ya imei kaydı yapılamıyormuş şuan doğru mu kullanan var mı bu cihazı? (Yurtdışı garantisiz cihazlar için)
Aynı sıkıntı bende var nasıl olacak bilmiyorum

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bi kaç yerde poco x3 proya IMEL atiliyiyo dediler bende atiliymiyo diye biliyom atiomiyosa bunlar ne atiyolar
Anakarta müdahale ile değişiyor diye biliyorum öyle okudum yani hocam ama şebeke ve internette gidip gelmeler olduğunuda duydum stabil bir işlem değil uzun ömürlü olacağınıda sanmıyorum

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Aynen nasıl olacak bende bilmiyorum benimde aynı sıkıntı var belki gelir diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sıkıntı bende var nasıl olacak bilmiyorum
Evet RSA koruması var şuan için mümkün bir yöntem yok çıkmasını da olası görmüyorlar 4ay sim1 4ay sim2 olarak kullanıp yöntemin çıkmasını beklemekten başka çare yok veya risk almak istemiyorsanız elinizden çıkarın

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Evet RSA koruması var şuan için mümkün bir yöntem yok çıkmasını da olası görmüyorlar 4ay sim1 4ay sim2 olarak kullanıp yöntemin çıkmasını beklemekten başka çare yok veya risk almak istemiyorsanız elinizden çıkarın

Çıkacak gibi durmuyor hocam yani şuan için eski yönteme yakın şekilde olduğu için bir çok cihazın yöntemi kısa sürede çıkardı ama şimdi sıfırdan yapılacağı için ya çok uzun sürecek belki de çıkmayacak

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Çıkacak gibi durmuyor hocam yani şuan için eski yönteme yakın şekilde olduğu için bir çok cihazın yöntemi kısa sürede çıkardı ama şimdi sıfırdan yapılacağı için ya çok uzun sürecek belki de çıkmayacak
Yöntem yapılsa daha önce ki yıllarda ki telefonlarin sim1 lerine yapılırdı kaç sene oldu hiçbir gelişme yok bilemiyorum şans bekleyip gorucez ben normal poco x3 kullanıyorum belkide son xiaomi cihazım olabilir bu :)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yöntem yapılsa daha önce ki yıllarda ki telefonlarin sim1 lerine yapılırdı kaç sene oldu hiçbir gelişme yok bilemiyorum şans bekleyip gorucez ben normal poco x3 kullanıyorum belkide son xiaomi cihazım olabilir bu :)

Rsa aşılmaz ise bende cihaz değişim gerektiği zaman repair yapılan cihaz tercih ederim hocam.
Garanti isi demek bana göre fazladan 2000 TL fazla para vermek demek hiç gerek yok fazla vermeye

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Rsa aşılmaz ise bende cihaz değişim gerektiği zaman repair yapılan cihaz tercih ederim hocam.
Garanti isi demek bana göre fazladan 2000 TL fazla para vermek demek hiç gerek yok fazla vermeye
Bundan sonra ki tüm cihazlar büyük ihtimal RSA korumalı çıkacak o yüzden dedim yeni nesil bir cihaz için maalesef garantili ye yönlendirecek xiaomi o yüzden başka alternatif marka bulmak gerek örneği OnePlus

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bundan sonra ki tüm cihazlar büyük ihtimal RSA korumalı çıkacak o yüzden dedim yeni nesil bir cihaz için maalesef garantili ye yönlendirecek xiaomi o yüzden başka alternatif marka bulmak gerek örneği OnePlus

Oneplus şuan bile aklımda idi ama yine de fiyatları çok yüksek geldi haliyle mi 10 t kısmet oldu ileride oneplus tercih olacak ister istemez zaten

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Oneplus şuan bile aklımda idi ama yine de fiyatları çok yüksek geldi haliyle mi 10 t kısmet oldu ileride oneplus tercih olacak ister istemez zaten
alabileceğiniz fiyat performans malzeme kalitesi olarak en güzel cihazı almışsınız :)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
alabileceğiniz fiyat performans malzeme kalitesi olarak en güzel cihazı almışsınız :)

Zaten keyfe keder aldım hocam f2 pro veya mi 10 t olacaktı kısmette o çıktı

Üst Alt