Rehber Poco X3 NFC Orange fox Recovery ve Miui Launcher Kurulum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merdanov hocam şuan Twrp var cihazda Twrp üzerinden OFox u zip halinde yukledigimizde tekrardan kalıcı olması için magisk flashlamamiz gerekiyor mu magisk cihazımda mevcut şuan Twrp kurarken flashlamistim ?
Orange fox direk kurabilirsiniz ayrı Magisk kurmanıza gerek yok cihazda mevcut ise Kalıcı olacaktır Recoveryniz :)

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Orange fox direk kurabilirsiniz ayrı Magisk kurmanıza gerek yok cihazda mevcut ise Kalıcı olacaktır Recoveryniz :)
Şimdi kurdum sorunsuz kuruldu teşekkürler hocam :) Bu arada cihazım Hindistan sürümü NFC olmayan sürüm Poco X3 model ismi Karna ama buradaki OFox sürüm Karna için de uyumlu tereddüt yaşayan arkadaşlar kurabilir

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Şimdi kurdum sorunsuz kuruldu teşekkürler hocam :) Bu arada cihazım Hindistan sürümü NFC olmayan sürüm Poco X3 model ismi Karna ama buradaki OFox sürüm Karna için de uyumlu tereddüt yaşayan arkadaşlar kurabilir

Rica ederim hocam güle güle kullanın

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Merhaba, X3 NFC için Miui Lau ve Kişiler, Mesajlar uygulaması ile sorunsuz MIUI arayüzü için neler mümkün diye araştırma yapıyorum. Kişiler ve Mesajlar için orangefox üzerinden yüklenebilen paket yok mu acaba ? İlla hint yada endo romu mu kurmak gerekiyor ? Endo romu kurduğumuzda bunun bi dezavantajı olur mu ? Teşekkür ederim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba, X3 NFC için Miui Lau ve Kişiler, Mesajlar uygulaması ile sorunsuz MIUI arayüzü için neler mümkün diye araştırma yapıyorum. Kişiler ve Mesajlar için orangefox üzerinden yüklenebilen paket yok mu acaba ? İlla hint yada endo romu mu kurmak gerekiyor ? Endo romu kurduğumuzda bunun bi dezavantajı olur mu ? Teşekkür ederim.
Merhaba Stock romların hepsi birdir hiç bir dezavantajı yoktur. Endonezya romuna geçebilirsiniz.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Merhaba Stock romların hepsi birdir hiç bir dezavantajı yoktur. Endonezya romuna geçebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Acaba bootloader kilidi için başvuru yaptım kilit açılana kadar endo roma geçmem sorun olur mu? (kilit açma süresi 168saat ile ilgili vs.)

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Teşekkür ederim. Acaba bootloader kilidi için başvuru yaptım kilit açılana kadar endo roma geçmem sorun olur mu? (kilit açma süresi 168saat ile ilgili vs.)
olur mi hesabindan çıkış yaptiginiz için süreniz uzar o süre zarfında cihazda sıfırlama yapmamaniz ve mi hesabindan cikmamaniz lazım zaten BL kilidi kapalı olduğu için Romda atamazsınız

sultanbaris2110

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Delen
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
alpha sürümü poco x3 nfc de sorun yaratıyor lahuncer çökmesi gibi stable versiyon yok mu google de bir tane buldum ama apk olduğu için yükleyemedim çalışmadı

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular