Rehber Poco X3 NFC Orange fox Recovery ve Miui Launcher Kurulum

Akyol47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Hocam launcer yükledim herşey güzel çalışıyor ancak tek bir sıkıntı var ekranı aşığıdan yukarı kaydırınca google açılıyor launcer ayarlarında kapatmama rağmen kapanmıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Hocam launcer yükledim herşey güzel çalışıyor ancak tek bir sıkıntı var ekranı aşığıdan yukarı kaydırınca google açılıyor launcer ayarlarında kapatmama rağmen kapanmıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
linksd uygulamasindan arama uygulamasini dudur hocam ama kaldirma

okan67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Askerî Personel
Konular
2
Merhaba, iyi forumlar herkese arkadaşlar. BL kilidi beklediğim X3 cihazım var 1 haftalık. Kilit açıldığında Stock kullanmak istersem Endonezya, Custom kullanmak istersem EU roma geçmeyi düşünüyorum herkes gibi google uygulamaları pisliğinden kurtulmak için. Cihazı rootlu kullanmaya çok ihtiyacı olan biri değilim fakat rom yükledikten sonra MIUI arayüzü için bu işlemi yapabilirim. Şuana kadar ki acemi tecrübelerime dayanarak MIUI arayüzü kurduktan sonra Magisk rootu kaldırırsam MIUI başlatıcı da silinir diye düşünüyorum. Root kaldırdığımda MIUI başlatıcı silinmeme ihtimali kalıcı olma ihtimali nedir bilgi verebilir misiniz ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Merhaba, iyi forumlar herkese arkadaşlar. BL kilidi beklediğim X3 cihazım var 1 haftalık. Kilit açıldığında Stock kullanmak istersem Endonezya, Custom kullanmak istersem EU roma geçmeyi düşünüyorum herkes gibi google uygulamaları pisliğinden kurtulmak için. Cihazı rootlu kullanmaya çok ihtiyacı olan biri değilim fakat rom yükledikten sonra MIUI arayüzü için bu işlemi yapabilirim. Şuana kadar ki acemi tecrübelerime dayanarak MIUI arayüzü kurduktan sonra Magisk rootu kaldırırsam MIUI başlatıcı da silinir diye düşünüyorum. Root kaldırdığımda MIUI başlatıcı silinmeme ihtimali kalıcı olma ihtimali nedir bilgi verebilir misiniz ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Merhaba, iyi forumlar herkese arkadaşlar. BL kilidi beklediğim X3 cihazım var 1 haftalık. Kilit açıldığında Stock kullanmak istersem Endonezya, Custom kullanmak istersem EU roma geçmeyi düşünüyorum herkes gibi google uygulamaları pisliğinden kurtulmak için. Cihazı rootlu kullanmaya çok ihtiyacı olan biri değilim fakat rom yükledikten sonra MIUI arayüzü için bu işlemi yapabilirim. Şuana kadar ki acemi tecrübelerime dayanarak MIUI arayüzü kurduktan sonra Magisk rootu kaldırırsam MIUI başlatıcı da silinir diye düşünüyorum. Root kaldırdığımda MIUI başlatıcı silinmeme ihtimali kalıcı olma ihtimali nedir bilgi verebilir misiniz ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
root kalkarsa başlatıcıda kalkar.root kullanmak istemiyorsaniz magisk hidei acip tum uygulamalardan root gizleriniz ve hicbir uygulamaya root izni vermessiniz.

okan67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Askerî Personel
Konular
2

ismailmia1dldpğ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
rootsuz kuramazmıyız bunu

Kireçburnu çakalı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mecnun
Cihazım
Mi 6x
Konular
0
Arkadaşlar ana ekranda çift tıkla kapatma yok... Nasıl yapılır?

ckarakaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2
Poco luncher ı kur. Ayarlarda en altta aktifleştir.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt