İnceleme Poco F5 Kullanıcılar Kulübü

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
İthalat yoluyla Türkiye'ye gönderilip de, resmi imei kayıtlı satılan Poco F5 model telefonlarda kulaklık yok sanırım.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
İthalat yoluyla Türkiye'ye gönderilip de, resmi imei kayıtlı satılan Poco F5 model telefonlarda kulaklık yok sanırım.
avrupa modellerinde yok bence hocam çünkü benimki kayıtlı degil kutu jelatinli olarak geldi olsa avrupa versiyonunda da olurdu zaten klablolu kulaklık kullanmayı bırakalı çok oldu da sizin telefonun sarj aleti avrupa uyumlu mu yoksa çevirici falan mı kullanıyorsunuz ?

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
avrupa modellerinde yok bence hocam çünkü benimki kayıtlı degil kutu jelatinli olarak geldi olsa avrupa versiyonunda da olurdu zaten klablolu kulaklık kullanmayı bırakalı çok oldu da sizin telefonun sarj aleti avrupa uyumlu mu yoksa çevirici falan mı kullanıyorsunuz ?
Şarj aleti Türkiye'deki prizlere uygun. Zaten Rusya'da da normal Avrupa'da kullanılan prizler kullanılıyor.

Önceki mesajımda belirttiğim gibi, benim telefonun menşei Dubai'dir. Dubai'ye nereden geldi, onu bilmiyorum.

adarhyme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kürşat
Cihazım
p70a
Konular
0
Evet sonunda 2 hafta bekleyişin ardından Bl kilidini açtım ve Eu rom son sürüme geçmiş bulunmaktayım. İlk izlenimlerim Gayet başarılı her zamanki gibi Çin Romdan Baz aldığı için Akıcı Kasma Donma sorunu olmadan kullanıyorum. Twrp son sürüm 3.7.12 Ve Magisk olmazsa olmazlardan. Eu roma geçmek isteyenlere tavsiye e

hocam kullandığınız eu rom hangisi link verebilir misiniz. Bugün bende boot kilidini açtım global romu hiç sevmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

autofocus kılıflar var hocam çok görsel kalite vs birşey diyemem ama 1 kez alırsınız ömürlük oluyorlar ben biraz sade sever biriyim gösteriş vs sevmem o yüzden bundan aldım " " bu kılıf 1 kez alınır ne rengi gider ne şekli şemali bozulur ömürlüktür
X3 NFC için bu tür bir kılıf kullandım, cihazın arkası çok çizildi. Arka kısmı yünlü olanlan kılıflar gördüm ama F5 için olanını bulamadım

Son düzenleme:

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Arkadaşlar tlf şöyle bir sorun var, rehberde kayıtlı biri wp görüntülü aradığında ses normal geliyor ama rehberde kayıtlı olmayan biri wp görüntülü aradığında ses gelmiyor
Tüm izinleri ve ayarları kontrol ettim defalarca silip yükledim ama düzelmedi,hat turkcell mh aradım bizden kaynaklı değil tlf servise götürün dedi
Bu neden olabilir ?

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Arkadaşlar tlf şöyle bir sorun var, rehberde kayıtlı biri wp görüntülü aradığında ses normal geliyor ama rehberde kayıtlı olmayan biri wp görüntülü aradığında ses gelmiyor
Tüm izinleri ve ayarları kontrol ettim defalarca silip yükledim ama düzelmedi,hat turkcell mh aradım bizden kaynaklı değil tlf servise götürün dedi
Bu neden olabilir ?
whatsapp sorunu da olabilir ki benim de bir merakım var rehberinizde kayıtlı olmayan biri sizi neden görüntülü aramak ister ki ? önce seadece sesli arayıp kendini tanıtması gerekmez mi ?

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
whatsapp sorunu da olabilir ki benim de bir merakım var rehberinizde kayıtlı olmayan biri sizi neden görüntülü aramak ister ki ? önce seadece sesli arayıp kendini tanıtması gerekmez mi ?
Kayıtlı olmayan müşteri oluyor hocam iş gereği aramayı açıyoruz , kullandığım wp modlu değil normal apk

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Kayıtlı olmayan müşteri oluyor hocam iş gereği aramayı açıyoruz , kullandığım wp modlu değil normal apk
apk modlu veya degil hatalı olabilir aynı telefon yazılımı gibi garantisi varsa gönderin baksınlar

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Eu Rom 14.0.25 + Melt Kernel Son Sürüm Antutu Puanı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ajoanni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco F5 12/256
Konular
0
Selamlar, ben de araniza yeni katildim. Onceki telefonum redmi note 8 pro ydu ve Poco F5 e gecis yaptim.

İlk izlenimlerim ve kullanim kolayligi gayet guzel. Bir sorum olacak, telefonun ekran rengi biraz soluk geldi bana, herhangi bir ayarla ekstra oynamadim. Normalde orta isik duzeyi ve biraz altinda kullanirim telefonu ev ve kapali ortamlarda. Ayrica youtube ta video acinca ekran renginin daha canlilastigini farkettim fakat youtube kapatinca yine ayni solukluga donuyor. Daha once yasamis ve ya nedenini bilen var midir ? Tesekkurler

Üst Alt