İnceleme Poco F5 Kullanıcılar Kulübü

dostnametr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
t290
Konular
0
Eu stabil rom çıktı hyper OS ancak poco f5 listede yok.

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
32
Pazar gününden beri kullandığım hyperos deneyimlerime göre bir paylaşım yapmak istedim.
Öncellikle kullanım olarak miui 14 den fazla fark göremedim. Kontrol merkezi değişmiş, yeni duvar kağıdı modelleri gelmiş, stabilitesi artmış, telefonun sesi eskiye nazaran daha tok ve yüksek çıkıyor, pil olarak ciddi iyileştirme gördüm, bazı uygulamalar artık devre dışı bırakılabiliyor, ana ekrana widget ekleme sanıdım artık uygulama kasasından seçiliyor, ana ekranda uygulama çekmecesine diğer Xiaomilerde olan klasik çekmecesiz modda gelmiş, sanal ram 3 5 7 den 4 6 8 e dönüşmüş, uygulamalardaki sekmeler yukarıdan aşağıya taşınmış, hesap makinesi çok değişik geldi, neredeyse bütün gömülü uygulamalarda tasarımsal değişiklik var.
Telefonu ilk kurduğumuzdaki o saat ve hava widgetini bir daha bulamadım.
Pil kısmında değişiklik var uygulamaları arka planda kısıtlama kısayolu gitmiş.
Sanki miui 14 gibi ama tasarım olarak güncellenmiş gibi. Daha iyi pil ve stabil gibi. Kasma donma görmedim sonuç olarak beğendim güzel bir güncelleme olmuş fakat miui 15 yerine neden hyperos demişler onu anlayamadım. Belkide temelinde başka şeyler yatıyordur. Rahatlıkla geçilecek bir os olmuş

SK7TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Poco F5
Konular
4
Merhaba Poco f5 de sorunsuz çalışan güncel Gcam varmıdır?

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
32
Evettt, poco f5 hyperos uzun kullanım deneyimlerim,
Pil ilk başlarda güzeldi şimdi daha hızlı bitmeye başladı. Sabahları telefonla konuşuyorum. En kötü %98 olurdu. Şuan %95 e kadar falan düştüğü oluyor.
Ekran olarak bazen arayüzde takılmalar oluyor. 120 hz ekran düşüyor sanki 60 hz ye. Bu daha da can sıkıcı bir durum telefon kasıyor gibi hissediyorum.
Instagram patlamış durumda bilirsiniz bazen videoların açıklamasını okumak isteriz. Gel gör ki bazı videoların açıklamasındaki ilk harfler yok ekran büyümüş gibi sanki.
Birde bu yandaki guncuk kamera ne işe yarıyor ? Kamera uygulamasında kameraları tek tek kapattım. Ama küçük kamera hiçbirisinde kapanmadı. Fonksiyonsuz dekor gibi sanki

Micro21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO F5
Konular
0
Hyperos 2. Güncellemesi ne zaman gelir sizce

bykutluay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Temiz sorunsuz hyperos rom yokmu beyler birde hyper os rom yüklersem imei vs sıkıntı olmaz dimi

Üst Alt