Yardım Poco f5 alınır mı ?

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Ses seviyesi nasıl babamda note 10 pro var ahizeden bile güzel ses geliyor aynı mıdır telefon ile konuşurken
Ahizeden konuşurken ses seviyesi net, anlaşılır ve iyi düzeydedir.

Youtube'dan müzikli video izlerken, sesi en yüksek seviyeye getirince, seste netlik kaybolmaktadır. Boğulma dediğimiz durum yani...

Sesi orta seviyeye çekince, sorun yok. Test edip de bu aksaklığı tespit ettiğim telefonlar; Poco F5 ve K60 Pro

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Ahizeden konuşurken ses seviyesi net, anlaşılır ve iyi düzeydedir.

Youtube'dan müzikli video izlerken, sesi en yüksek seviyeye getirince, seste netlik kaybolmaktadır. Boğulma dediğimiz durum yani...

Sesi orta seviyeye çekince, sorun yok. Test edip de bu aksaklığı tespit ettiğim telefonlar; Poco F5 ve K60 Pro
Anladım zaten ses yüksekse son seste pek kullanılmıyor. Problem olmaz sanırım

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Ses seviyesi nasıl babamda note 10 pro var ahizeden bile güzel ses geliyor aynı mıdır telefon ile konuşurken
ses seviyesi iyi hocam düşünülecek birşey degil duymama ihtimaliniz yok

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Gençler sipariş verdim bakalım cumartesi günü gelecek diyor yorum yazarım

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Hocam birde ekran jelatini uygulanmış mı geliyor yoksa alır almaz telefoncuya gidip taktırmak gerekir mi kılıf çıkıyor sanırım
ekranda ince plastikten olan jelatinden mevcut pek bir koruyuculugu yok ben geldiği gibi davin 5d temperli camı taktım tam yapıştırdım köşelere dikkat ettim telefon ömrü dolana kadar gidecek gibi görünüyor ekran bir aksesuar satan yere giderseniz " " bu cihazlara uyan ekran koruyucular sizin cihaza da uyabilir tabi kavisli ekranlı cihazlardan bahsetmiyorum

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
ekranda ince plastikten olan jelatinden mevcut pek bir koruyuculugu yok ben geldiği gibi davin 5d temperli camı taktım tam yapıştırdım köşelere dikkat ettim telefon ömrü dolana kadar gidecek gibi görünüyor ekran bir aksesuar satan yere giderseniz " " bu cihazlara uyan ekran koruyucular sizin cihaza da uyabilir tabi kavisli ekranlı cihazlardan bahsetmiyorum
Anladım hocam kutudan direk jelatinsiz çıkmaması iyi olmuş kırılmaz cam taktırırız zaten o jelatinle kullanılmaz telefon. Birde şunu yap dediğiniz bir şey var mı telefonda ? Böyle daha iyi oluyor dediğin bir şey. Gcam yükle falan diyorlar da onlardan hiç anlamıyorum

Üst Alt