Yardım Poco F3 imei atılıyor mu

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Sonradan gitti hocam ekran git gel yaptıbir gün sonra acılmadı

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
merhaba sevgili arkadaşlar poco f3 cihaza şuanlık sadece direnç yöntemiyle imei atılıyor başka türlü yolu yok ama şunu söyleyebilirim poco f3 ile x3 pronun direnç yöntemi farklıdır x3 proda risk çok çok yüksek çünkü direnci söküp havya yardımıyla tekrar direnç takıyorsun ama poco f3 de bu işlemde hiçbir risk yoktur çünkü poco f3 de dirençi cımbız yada iğne yardımıyla kırıyorsunuz ve yerine direnç vs takmıyorsunuz bu yüzden poco f3 de risk yoktur ben ankaradayım referanslarımda var 5 6 poco f3 cihaza imei repair yaptım ve bayadır kullananda var sıfır sıkıntı ve bu işlemi bootloader kilidini açma ve 2 imei kullanıcıya ait olaraktan 150 tlye hallediyorum
selamlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bizim X3 pro gitti. işin ehli birine yaptırın kesinlikle.
poco x3 proda anakarta havya temas ediyor flux sürülüyor kafes sökülüyor vs vs riski fazla ama poco f3 de kafes sökülmüyor sadece rsa koruma işlevi gören direnç cımbız yardımıyla kırılıyor ve yerine direnç takılmıyor x3 proda ise direnç cımbız yardımıyla kırılsa dahi anakarta flux ve havya ile 350 derece sıcak havayla 10klık direnç takılıyor tekrar

TURKROCK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
lg g4
Konular
1
her telefonun imei si olurmu acaba

akadirars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
peki imei repair işlemi sonrası custom yazılım kurma gibi durumlarda imei gitme durumu oluşuyor mu ? yoksa istediğimiz yazılımı yükleyebilir miyiz (örn. AOSP rom )

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
ben de direnç değişimi ile çift sim repairi yaptırdım. telefonum 11 Lite 5G NE.
iki sorunum var; birincisi NFC çalışmıyor (acaba rom'dan mı kaynaklı? stabil 12.5 eu rom yüklü), ikincisi batarya eskisine göre daha hızlı bitiyor. gece yatmadan telefonu uçak modunda bıraktığımda sabaha kadar 10 birim batarya azalmış oluyor.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
peki imei repair işlemi sonrası custom yazılım kurma gibi durumlarda imei gitme durumu oluşuyor mu ? yoksa istediğimiz yazılımı yükleyebilir miyiz (örn. AOSP rom )
Yüklenebiliyor. Sıkıntı olmuyor

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
ben de direnç değişimi ile çift sim repairi yaptırdım. telefonum 11 Lite 5G NE.
iki sorunum var; birincisi NFC çalışmıyor (acaba rom'dan mı kaynaklı? stabil 12.5 eu rom yüklü), ikincisi batarya eskisine göre daha hızlı bitiyor. gece yatmadan telefonu uçak modunda bıraktığımda sabaha kadar 10 birim batarya azalmış oluyor.
Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben de poco f3 cihazıma direnç kırma yoluyla imei repair işlemi yaptırdım. Ancak belirttiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım.
Stabil 13 eu rom yüklü

Üst Alt