Yardım Poco F3 imei atılıyor mu

atalayt490

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Poco F3
Konular
1
Merhaba arkadaşlar kaçak şekilde poco f3 almak istiyorum fakat rsa koruması diye internetten çok haber gördüm bu işin dogrusunu bilen var mi

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Henüz atılamıyor. İlerde çözülürmü bilemiyorum

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Anakarta müdahale ile yapılabiliyor sadece. O da çok riskli. Normal bir yöntemi yok şu anlık.

Mi 10T/Pro modellerinde IMEI tamiri yapılmaktadır, bu modellere yönelebilirsiniz.

vanbeyi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kürşat
Cihazım
mi 9se ve mi 9t
Konular
0
Selamlar arkadaşlar
Poco F3 için bir gelişme varmı?
imei yazılımı yapılmaya başlandı mı?

gbzr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 8
Konular
0
facebook'ta 1 grupta test edilmeye başlandığı bir diğerinde uzaktan sene sonuna kadar atmaya başlanacağı söylendi. ancak herhangi bir kanıt henüz yok.
ve yine (merak eden varsa diye) grupların yazılımcıları x3 proya uzaktan atmaya başladıklarını söylüyorlar.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
facebook'ta 1 grupta test edilmeye başlandığı bir diğerinde uzaktan sene sonuna kadar atmaya başlanacağı söylendi. ancak herhangi bir kanıt henüz yok.
ve yine (merak eden varsa diye) grupların yazılımcıları x3 proya uzaktan atmaya başladıklarını söylüyorlar.
Bende bekliyorum bakalım durum ne olacak

SmaLLTime

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Galerici
Konular
5
dediğiniz grubu bende gördüm ama hikaye önce uzaktan dediler sonra cihaz yanımıza gelecek dediler anlıyacağınız kobay cihaz arıyorlar

trky01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türkay
Cihazım
Mi5 prime
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Facebook'ta Sezer Şimşek diye bir eleman var. Forumda bilen,tanıyan vs. var mı bilmiyorum. Direnç değişimi ile Dual Sim Repair yapıtğını söylüyor. Hangi şehir bilmiyorum.. Yine Facebooktan ulaştığım Davut Akkurt var.. O da uğraştıklarını ama daha stabil olmadığını belirtti.. Güvenip yaptıran ya da bu işe giren var mı şu an için bilmiyorum.. Cihazdan soğudum kayıt problemi sebebiyle kullanmayı da bıraktım.. Tablet niyetine ev ahalisi kullanıyor arada..

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
Facebook'ta Sezer Şimşek diye bir eleman var. Forumda bilen,tanıyan vs. var mı bilmiyorum. Direnç değişimi ile Dual Sim Repair yapıtğını söylüyor. Hangi şehir bilmiyorum.. Yine Facebooktan ulaştığım Davut Akkurt var.. O da uğraştıklarını ama daha stabil olmadığını belirtti.. Güvenip yaptıran ya da bu işe giren var mı şu an için bilmiyorum.. Cihazdan soğudum kayıt problemi sebebiyle kullanmayı da bıraktım.. Tablet niyetine ev ahalisi kullanıyor arada..
Geçen gün İstanbul Avrupa yakasında bir arkadaşa sordum atıyoruz dedi şimdi bootloader kilidini açıp yanına gideceğim sonucu bildiririm.

Üst Alt