Yardım Poco F1 Şarj cihazım patladı

Ozgc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgüç
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Jeoloji mühendisi
Konular
1
Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim orijinal şarj cihazı , orijinal kablo .
Telefonu gece şarja bıraktım sabaha doğru 6-7 sularında bir patlama ile bütün ev ahalisi uyandık . Telefon da herhangi bir problem yok . Patlayan şarj cihazıydi .
Buzamana kadar telefonla alakalı yaşadığım dokunmatik problemi , ekranda ölü piksel durumu gibi bir çok soruna rağmen bu beni asıl korkutan ve telefondan ciddi şekilde soğutan bir durum oldu .
Xiaomi yetkililerinden bu mesajıma ve bana bir geri dönüş bekliyorum . Siz kullanıcılara da bu telefonu alırken 999 kez tekrar düşünmeniz gerektiğini belirtiyorum .
Bense 6 aylık cihazimda bukadar problem yasamam sebebi ile konuyla alakalı neler yapabilecegimi merak ediyorum . Başlık altına önerilerinizi bekliyorum .
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Bu konu sanırım biraz tatsızlık yaratacak aynı paylaşımı alıntı şeklinde pocophone facebook sayfasında bilgilendirme amaçlı paylaştım çok tepki gösterdiler :)
Tatsızlık yaratacak bir konu yok. Burası forum herkes düşüncesini güzel üslup la söyleyebilir ki ben yazdığım yorumda herhangi bir moral bozukluğu yaratacak birşey yazmadım.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Tatsızlık yaratacak bir konu yok. Burası forum herkes düşüncesini güzel üslup la söyleyebilir ki ben yazdığım yorumda herhangi bir moral bozukluğu yaratacak birşey yazmadım.
Hocam size özel söylemedim genelleme yapıyorum tabi ki

Oyla:

Ozgc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgüç
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Jeoloji mühendisi
Konular
1
Bu konu sanırım biraz tatsızlık yaratacak aynı paylaşımı alıntı şeklinde pocophone facebook sayfasında bilgilendirme amaçlı paylaştım çok tepki gösterdiler :)
Link olarak paylasabilir misiniz acaba benimle ? Takip etmek isterim konuşulanları .

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Link olarak paylasabilir misiniz acaba benimle ? Takip etmek isterim konuşulanları .
Hocam bilgi için paylaştığım konu kendime karşı hakarete dönünce paylaşımı silmek zorunda kaldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ancak yorumların çoğu cihaza savunmaya yönelikti

Oyla:

Ozgc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgüç
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Jeoloji mühendisi
Konular
1
Hocam bilgi için paylaştığım konu kendime karşı hakarete dönünce paylaşımı silmek zorunda kaldım

Ancak yorumların çoğu cihaza savunmaya yönelikti
İlginiz için teşekkür ederim . Sonuçta cihazı kullananların da başına böyle bir durum gelme olasılığı olamasına rağmen söylediğiniz gibi hakarete varan konuşmaları anlamak gerçekten zor . Sayfaya katılım için istek attım . Paylaşımı bizzat kendim yapacağım .

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
İlginiz için teşekkür ederim . Sonuçta cihazı kullananların da başına böyle bir durum gelme olasılığı olamasına rağmen söylediğiniz gibi hakarete varan konuşmaları anlamak gerçekten zor . Sayfaya katılım için istek attım . Paylaşımı bizzat kendim yapacağım .
Nasıl isterseniz gelişmeleri buradan belirtirseniz iyi olur

Oyla:

Tdceng

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tlh
Cihazım
Samsung galaxy
Konular
1
Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim orijinal şarj cihazı , orijinal kablo .
Telefonu gece şarja bıraktım sabaha doğru 6-7 sularında bir patlama ile bütün ev ahalisi uyandık . Telefon da herhangi bir problem yok . Patlayan şarj cihazıydi .
Buzamana kadar telefonla alakalı yaşadığım dokunmatik problemi , ekranda ölü piksel durumu gibi bir çok soruna rağmen bu beni asıl korkutan ve telefondan ciddi şekilde soğutan bir durum oldu .
Xiaomi yetkililerinden bu mesajıma ve bana bir geri dönüş bekliyorum . Siz kullanıcılara da bu telefonu alırken 999 kez tekrar düşünmeniz gerektiğini belirtiyorum .
Bense 6 aylık cihazimda bukadar problem yasamam sebebi ile konuyla alakalı neler yapabilecegimi merak ediyorum . Başlık altına önerilerinizi bekliyorum .
O ilin elektrik dağıtım şirketinin arıza kontrol birimine sorunu iletip hangi saat araliginda oldugunu soylersen onlar soyledigin saat araliginda akimda bir yukselme varsa sistemlerinden görüp onaylarlar ise orjinal ürün fiyatını iade ediyorlar . Bi dene derim

Oyla:

Ozgc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgüç
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Jeoloji mühendisi
Konular
1
O ilin elektrik dağıtım şirketinin arıza kontrol birimine sorunu iletip hangi saat araliginda oldugunu soylersen onlar soyledigin saat araliginda akimda bir yukselme varsa sistemlerinden görüp onaylarlar ise orjinal ürün fiyatını iade ediyorlar . Bi dene derim
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Arıza birimini aradım .Verdikleri yanıt ;10 gün içinde ilgili dağıtım şirketinin ilçede ki merkezine gidip problem ile ilgili ıslak imzalı dilekçeyle başvurursak zararımızı karşılıyorlarmış.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Öncelikle geçmiş olsun. Fakat burda isyan etmenizi anlamadım. O şarj başlıkları fazla, düzensiz akım geldiği zaman akımı dengeleyip telefona zarar vermemesi için geliştiriliyor. Cihazınıza zarar gelse daha mı iyiydi? Burda adaptör cihazı kurtarmış. Daha ne olabilir onu anlamadım. Hatırlatırım ki koskoca Samsung bile note 7 cihazını piyasadan toplatti.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Nasıl isterseniz gelişmeleri buradan belirtirseniz iyi olur
Her marka şarj cihazında bu sorun olabilir. Ama şarj cihazı patladı diye bu markayı almayın demek bana göre saçma

Öncelikle geçmiş olsun. Fakat burda isyan etmenizi anlamadım. O şarj başlıkları fazla, düzensiz akım geldiği zaman akımı dengeleyip telefona zarar vermemesi için geliştiriliyor. Cihazınıza zarar gelse daha mı iyiydi? Burda adaptör cihazı kurtarmış. Daha ne olabilir onu anlamadım. Hatırlatırım ki koskoca Samsung bile note 7 cihazını piyasadan toplatti.
Kaldı ki şarj cihazı patladı diye konu açılıyor ve yorum yapan kişilere laf sokmaya çalışıyor arkadaş. O zaman açma konuyu

Oyla:
Üst Alt