Sohbet Oyun bağımlılığı?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Elvan mı :( Yeni ayrıldığım kızın ismi haha-- Bende geleyim hocam beraber oynayalım.
Olur hocam, ancak 2-3 hafta sonra farm server bulursam oraya geçicez arkadaşla isterseniz siz de gelin. :)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam tabiki siz sınıf öğretmeni olarak daha iyi bilirsiniz bu cocuk psikolojisi konularini. Ama ben lisede dersten kacip cs oynamaya , call of duty oynamaya cok gittim. Yasim 27 hayatimda doğru dürüst ya 1 kere ya da 2 kere kavga ettim. Hırçın bir cocuk da olmadim , normal bi çocukluk geçirdim
Üzdü ..
Ballı jack le unuttum hocam gitti hocam. :)

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Hocam tabiki siz sınıf öğretmeni olarak daha iyi bilirsiniz bu cocuk psikolojisi konularini. Ama ben lisede dersten kacip cs oynamaya , call of duty oynamaya cok gittim. Yasim 27 hayatimda doğrlu dürüst ya 1 kere ya da 2 kere kavga ettim. Hırçın bir cocuk da olmadim , normal bi çocukluk geçirdim
Üzdü ..

lise dediğiniz yaş 15-16... küçük yaş gruplarından bahsediyorum.. Genç değil çocuk grubu bahsettiğim grup.. şuan arkadaşlar akran zorbalığı konulu bir kitap hazırlıyorlar milli eğitim için... özllikle ilkokullarda şuan durum gerçekten çok kötü...

Espadaa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Espada
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
14
Lise yıllarda Counter Strike oynardım. Max 3 saat falan oynardık arkadaşlarla internet cafede. Onun haricinde Need For Speee serileri ayrıca Crysis serisini bitirmiştim. Hiç online oyun oynamadım. Çevremde çok vardı. Metin2 oynarken para kazananlarda vardı ama hiç ilgimi çekmedi. Şimdi telefonda da hiç oyun oynamam. Geçen bir iki oyun indirdim sıkıcı geldi. Onun yerine kitap okumak daha iyi geliyor.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Artık neredeyse hiç oyun oynamıyorum :(

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Ben Lol oynamayi bilmiyorum.
Mobildekini oynarim ama gerçek Lol'u ne oynadim ne de oynamasını bilirim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Evlenince PC yerine konsol almayi düşünüyorum. PC'de genelde kulakligi takinca hayattan kopuyorsun. Xbox ya da PlayStation alacagim. Eşimle cocugumla ya da arkadaşlarla daha rahat oynamak icin :)
Öncelikler o kadar değişiyor ki.. keşke ona zaman kalsa..

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

casewalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Aynı oyunu saatlerce oynamak bana sıkıcı geliyor ya.Misal LoL q at adamı çek yumrukla e at bu yüzden hiç online oynamadım fakat bir sürü oyun serisi bitirdim. Cod Tomb Raider vs.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Şu ara hiç tat alamıyorum oturup başına oyun oynayasım bile gelmiyor sanıyorum artık bir doyum noktası var senaryolar, yapılacaklar da aynı olunca çoğu yapımda tat vermiyor beni bunun başından kaldıramayacak kadar sürükleyen oyunlarda var Red Dead Redemption, Beyond Two Souls, Detroit Become Human ve diğer adını saysam belkide sayfalar olacak yapımlar. Çoğu yapımında seri seri uzatılması pek hoşuma gitmiyor eski kalite kalmıyor mesela. DayZ'e Standalone olmadan önce Arma modu halinde bi 7-8 bin saat toplamda gömmüştüm. Standalone çıktı aldık hatalarla doluydu düzeltilir umudu ile bekledik şuanda bi stabilize var ama pek bir şey çıkmaz gibi onada bi 2000-3000 saat rahat var. Bu şekilde yapımlar yok artık DayZ de mod olarak kalsaydı iyi olurdu aslında çok fazla eleştiri aldı garibim e haklı eleştiriler en nihayetinde kaç senede bi kamyon ekleyebildiler oyuna oda yer yer buga uğruyordu. Mod haliyle çok daha iyiydi işte. Şimdi böyle türünde başarılı, sürükleyici yapımlar olmayınca pek başına geçesim de gelmiyor sıktı artık memnunum ama bu durumdan.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende lise yıllarımda Metin 2 bağımlısıydım. Bu oyunu oynamak için dışarı çıkmaz, yemek yemez, okuldan devamsızlık hakkımı sonuna kadar kullanır ve okuldayken de koşarak eve gelirdim. Günümüz de ise bazen boş vaktim fazla olduğu için bir oyuna bağımlı olmak istiyorum fakat eskisi gibi oynayamıyorum. En fazla yarım saat sürüyor.

Üst Alt