Sohbet Oyun bağımlılığı?

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Valla gunde 10-12-15 saat oynayanlar 2500 saati deviren oyunlar. Demekki ben oyun oynamiyormusum yahu :) sizi gorunce mutlu oldum vallahi :)

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
Eskiden deli gibi SAMP oynardım. hırsız polis Server aile ortamı gibiydi 4 5 sene boyunca sadece o serverde oldum haliyle bir sürü de yetki aldım admin olunca ayrı bi zevki çıkıyordu en son server kapanınca bıraktık.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Eskiden deli gibi SAMP oynardım. hırsız polis Server aile ortamı gibiydi 4 5 sene boyunca sadece o serverde oldum haliyle bir sürü de yetki aldım admin olunca ayrı bi zevki çıkıyordu en son server kapanınca bıraktık.
SA:MP bende öyleydi hocam Role Play oynardım full bir sürü sunucum oldu RP oynadıysanız hatırlarsınız. :)

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
SA:MP bende öyleydi hocam Role Play oynardım full bir sürü sunucum oldu RP oynadıysanız hatırlarsınız. :)

roleplay de çok oynadım ama hatırlamıyorum hiç.
benim oynadığım da hırsız polis rpg olarak geçiyordu Server çok da rpg denilmez rol yapmıyorduk sonuçta :)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
roleplay de çok oynadım ama hatırlamıyorum hiç.
benim oynadığım da hırsız polis rpg olarak geçiyordu Server çok da rpg denilmez rol yapmıyorduk sonuçta :)

Hala sunucular var hep oynayasım geliyor ama eve gidince vaz geçiyorum ismimi duyan yöneticiliğe çağırıyor hemen. :D

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
League of legends oyunu geldi bu postu okurken aklıma. Bir ara cok sarmıştım. Oyun oynamayı çok severim ve lol tüm günümü alıyordu. Fakat benim için şuan düşündüğüm de bile zaman kaybı değildi. Zevk alarak yaptığım hiç bir şeyden pişmanlık duymam. Şimdi zaman buldukça Pubg oynuyorum Callf of vs.. mutluyum

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
League of legends oyunu geldi bu postu okurken aklıma. Bir ara cok sarmıştım. Oyun oynamayı çok severim ve lol tüm günümü alıyordu. Fakat benim için şuan düşündüğüm de bile zaman kaybı değildi. Zevk alarak yaptığım hiç bir şeyden pişmanlık duymam. Şimdi zaman buldukça Pubg oynuyorum Callf of vs.. mutluyum

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünyada League of Legend'si zere sevmeyen insan bir ben varım herhalde. :D

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Valla gunde 10-12-15 saat oynayanlar 2500 saati deviren oyunlar. Demekki ben oyun oynamiyormusum yahu :) sizi gorunce mutlu oldum vallahi :)

Yok ya çok kötü bağımlı olmak saat vs hikaye ama gerçekten insanın psikolojisini bozuyor hele hele küfür etirmezmi gerisini siz düşünün

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
cs de 4500 saat harcamışlığım var.. ki daha lisede kafelere gitmişliğimi üniversite de underground2 oynamalarımı falan saymıyorum.. metro 2033 serisini call of duty serisini falan hiç saymıyorum... şuan bıraktım evet.. neden derseniz evlilik sonrasında çocuğa zaman ayır eşine zaman ayır derken tek zaman dilimi uyku kaldı zaten.. haaa çocuğumla oynarım diyen arkadaşlara sesleniyorum.. sakın bu hataya düşmeyin.. çnkü çocuklar özellikle savaş oyunlarına başlayınca dışarda okulda oynadıkları oyunlarda bu şekilde oluyor.. ve bir süre sonra iş şidderte dönüşüyor.. bir bakıyorsun oğlun birisini dövmüş.. bir bakıyorsun oğlunu birisi yumruklamış.. esas olay bence şu: neden oyun oynayayım ki? tamam çok zevkli tamam iyi zaman geçiyor.. ama gözünüzü açıp bir bakarsanız kendinize yaptığınız kendiniz için yaptığınız hiç birşey yok.. sistem toplaman lazım asus kazandı pc yi çalıştırman lazım elektrik firması kazandı oyun satın aldın skin satın aldın steam kazandı... sende sadece 2 bozuk göz ve boşa harcanmış saatler kaldı.. haaa diyeceksiniz ki 4500 saatte sen ne halt ettin.. ben sınıf öğretmeni olarak göreve Şırnak/Cizre de başladım.. bu 4500 saati de orada yaptım...

Üst Alt