Sohbet Oxygen OS vs Miui vs Saf Android

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Eski LG G2 kullanıcısı olarak en iyi arayüz LG'de vardı ve adamlar hep dünyada ilk özellikleri yapanlardan çift tıkla uyutma filan, tıklamayla kilit oluşturma(knock code). Kilit ekranını açarken o soda patlama efekti böyle ana ekran parçalanarak açılıyordu çok iyidi. Kendi kendilerini bitirdiler.

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
Eski LG G2 kullanıcısı olarak en iyi arayüz LG'de vardı ve adamlar hep dünyada ilk özellikleri yapanlardan çift tıkla uyutma filan, tıklamayla kilit oluşturma(knock code). Kilit ekranını açarken o soda patlama efekti böyle ana ekran parçalanarak açılıyordu çok iyidi. Kendi kendilerini bitirdiler.
Sony Xperiaların arayüzüne bayılıyordum, onlarda kendilerini bitirdiler maalesef hocam :/

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
Miui tokatlar hocam

utkuee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
iPhone 12 Mini
Meslek
Dijital Fotoğrafçı
Konular
25
3 Aydır İphone 11 kullanıyorum, öncesindeki deneyimlerimi baz alarak söylemeliyim en stabil ve platformlar arası uyumu en düzgün işleyen sistem İOS, (Tek gıcık olduğum kısım herhangi bir müzik dosya resim fark etmez pcden telefona veya telefondan pcye aktarmaya çalıştığımda çok uğraşmak gerekiyor onuda 3UTools ile çözdüm) Eskiden İphonelere para vermek saçma gelirdi hala da öyle geliyor bana hediye edildi ürün zaten fakat şunu söylemeliyim ki bana iphone kullanan bir arkadaşım "İphonelarda donanıma değil, yazılıma para ödüyorsun Apple cihazlarının Mac veya İphone herhangi bir cihazının donanımı iyi değildir, donanım yazılım uyumu kusursuzluğundan dolayı mükemmel çalışır" demişti sadede geliyim şimdiye kadar ki tüm deneyimlerimi ele alıcak olursam.

1: İOS
2: OxygenOS
3: Miui
4: One Uİ
5: Xperia Uİ

Bunlar kişisel görüşlerimdir, saf android İOS ile kapışır bence fakat türkiyede pixel cihaz bulamadığımdan deneyimleyemedim bundan dolayı birşey diyemem.

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1

Aynen öyle, ben şuanda tercih edemiyorum aynı sıkıntı ve sorunları yaşarmıyım acaba diye çünkü sürekli hüsrana uğrattı bizi telefon piyasasında.

Üst Alt