Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~
Merhaba hocam,henüz ORD ye yakalanmadım hiç siftahım olmadı. Aslında kurcalamayı keşfetmeyi bu arada çözümsüz kaldığım yerde bu işin ustasını aramayı... Yani bu konuda açıkçası tecribemde yok , bi defa yapsam kesin bulaşacak. Şaka bi yana hocam sizin bu dahiyane ve akıl dolu üslübunuza hayran kalıyorum. İyiki varsınız ve iyiki sizleri (gıyabınızda olsada)tanıyorum.clap~~clap~~

Oyla:

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18

Üstüne basmışsınız hocam aynı hastalık bende de var hem mi5 hem mi5s plus için bugüne kadar denediğim romların sayısını ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Bir de işin garibi istediğim gibi bir rom bulamıyorum :( Hep bir yeri eksik kalıyor:) Tek çözümü Xiaomi olmayan bir telefon kullanmak :)) Ama Xiaomi de candır be :)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba hocam,henüz ORD ye yakalanmadım hiç siftahım olmadı. Aslında kurcalamayı keşfetmeyi bu arada çözümsüz kaldığım yerde bu işin ustasını aramayı... Yani bu konuda açıkçası tecribemde yok , bi defa yapsam kesin bulaşacak. Şaka bi yana hocam sizin bu dahiyane ve akıl dolu üslübunuza hayran kalıyorum. İyiki varsınız ve iyiki sizleri (gıyabınızda olsada)tanıyorum.clap~~clap~~
Çok teşekkür ederim, hiç bulaşmayın bence, çok illet ve amansız bir hastalıktır bu.. Iyiki sizlerde varsınız

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet arkadaşlar, sanırım bu hastalık oldukça bulaşıcı.. hastalanmayan kaldı mı gerçekten?8-|
Globalcilere lafım yok tabiki ama eninde sonunda onlara da bir şekilde bulaşıyor8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Evet arkadaşlar, sanırım bu hastalık oldukça bulaşıcı.. hastalanmayan kaldı mı gerçekten?8-|
Globalcilere lafım yok tabiki ama eninde sonunda onlara da bir şekilde bulaşıyor8=)haha--haha--

Ben hastalığımı yendim hocam. Çok rahat hissediyorum. Rom değiştirme hissi artık neredeyse gelmiyor. Galiba tamir ettiğim cihazlara o kadar fazla rom attığımdan kendi cihazıma atma isteğim doğmuyor :D

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben hastalığımı yendim hocam. Çok rahat hissediyorum. Rom değiştirme hissi artık neredeyse gelmiyor. Galiba tamir ettiğim cihazlara o kadar fazla rom attığımdan kendi cihazıma atma isteğim doğmuyor :D
Ne mutlu size hocam..sizin de işiniz zor valla, Allah yardımcınız olsun

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ne mutlu size hocam..sizin de işiniz zor valla, Allah yardımcınız olsun

Allah razı olsun hocam, sizlere de benim gibi bu hastalığı yenmeyi nasip etsin :)

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Bıktım bu hastalıktan. Şu anda olduğum romdan çok memnunum ama yan sekmede "Pixel Experience" açık. giggle~~giggle~~

Oyla:
Üst Alt