Soru OnePlus 7 Pro

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar OnePlus 7 Pro kullanan yada bu markayı kullanmış, eksikleri, sorunları veya artıları hakkında bilgisi olan var mıdır ?

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar OnePlus 7 Pro kullanan yada bu markayı kullanmış, eksikleri, sorunları veya artıları hakkında bilgisi olan var mıdır ?
Hocam marka olarak yazılımla az telefon çıkardıkları için daha çok ilgileniyorlar xiaominin çok fazla telefonu var ilgilenemiyorlar mesela oneplus 3 kullanmıştım gayet iyidi 7 pro da iyidir bence

Oyla:

ts_burak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi5S
Konular
3
Ben aktif bir şekilde mix 3 kullanıyorum one plus 7pro ya geçiş yaptım şuan yolda elime geçince değerlendirir ve yazarım dostum ama çok araştırma yaptım android dünyasının yazılım konusunda bir numarası onun dışında yenilikçi bir tasarım pop-up kamera 90hz ekran yenileme oranı mix 3 6.39 boyutuna sahip one plus biraz daha büyük hayırlısını umuyorum

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
MIUI türkiye buluşmasında archesm hocamın cihazını kısa bir süre inceleme fırsatım olmuştu ve açıkçası çok beğenmiştim. Kendisi daha detaylı bilgi verecektir.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Ben aktif bir şekilde mix 3 kullanıyorum one plus 7pro ya geçiş yaptım şuan yolda elime geçince değerlendirir ve yazarım dostum ama çok araştırma yaptım android dünyasının yazılım konusunda bir numarası onun dışında yenilikçi bir tasarım pop-up kamera 90hz ekran yenileme oranı mix 3 6.39 boyutuna sahip one plus biraz daha büyük hayırlısını umuyorum
Ona imei atilabiliyor mu?

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
One plus 7 proyu inceledim. Telefon ateş ediyor. Çok beğendim. Benim gariban mi5s bozulursa eğer. Ya mi9 yada one plus 7 Pro alırım

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Ona derken one plusa atılıyor mix 3 ede atılmaya başlandıda fiyatlar pahalı diye biliyorum çünkü herkes yapamıyormuş
Op 6t ye imei atıldığını duydum. 7 ye de atılır veya yakında atılmaya başlanır..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Op 5 ve 6 yı kullandım. Miui kullandıysanız arayüzü yavan gelebilir, Orijinal androidin biraz geliştirilmişi. Ancak hem donanım olarak hem de yazılım olarak iyi. Güncellemeleri az hatalıdır ve uzun züre devam eder. Op 3 anroid 9 güncellemesi aldı. Aynı dönemin mi 5 i anroid 8 de güncellemesi durdu.

Son düzenleme:
Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar hocam,
- Eksik olarak Yazılım konusunda Mıuı ile Xiaomi den çok çok gerideler hocam. Oxygen Os işletim sistemini kullanıyor, Saf android in bir kaç tık daha üstü. Mıuı dan geçiş yapan bir insan biraz yadırgayabilir.
Özelleştirilmiş romların şuan için olmayışı, Tema uygulamasının olmayışı ( sadece marketten ikon pack kurabiliyorsunuz)
- Cihazın kendisine ait cloud alanı olmayışı dezavantaj bence.
-Herhangi bir sorun ile yaklaşık bir ay gibi bir sürede karşılaşmadım. Tek gözüme çarpan Warp şarj ile 30watt olduğundan biraz ısınma oluyor. Normal hızlı şarj ile bir ısınma yok. Tabi Warp şarj ile ısınması bir sorun olarak nitelemek doğru olmayabilir.
- Artıları, Ekran, Kasa ve Kalite olarak çok çok iyi ve çok beğeniyorum.
-Kamerası çok başarılı, yeni güncelleme ile renkler ve hdr ile daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. Pop up kameranın açılış hızı, kamera kalitesi ile yüz tanıma hızı gayet hızlı.
-Kavisli ekranı gayet kullanışlı ve 90hz ile çok soft bir kullanım deneyimi sunuyor. Çerçeveleri çok ince olması oyun ve video izlerken güzel duruyor.
-Dolby atmos stereo ses çok başarılı. Yüksek ses deneyimi sunuyor.
-Batarya olarak günü rahatlıkla çıkartıyor ve 7 saate yakın ekran süresi alınabiliniyor.Warp şarj ile 1saat 10 dk full şarja ulaşabiliyorsunuz. bu süre 0 dan 50 ye 30 dk yı buluyor.
Kutu içeriğinden ekran koruyucu ile çıkması güzel bir ekstra katmış. Kılıf ve warp şarj ile birlikte çıkıyor.
- Bildirim almama vs gibi sorunlar ile karşılaşmadım.

Gözüme çarpanları cevaplamaya çalıştım, sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt