MIUI 12.5 OneOS Android 11 MIUI 12.5 [9T Pro | K20 Pro] 15.11.2021

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
emrrr27, Twrpde rom yükleme işlemi bittikten sonra mutlaka format data yes yapın...

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
125
Hocam AOSP tercih ederim.

MIUI için ise gördüğüm/okuduğum kadarıyla OneOS bir tık daha iyiymiş Eu Betadan...

Bu arada uzun zamandır MIUI'den uzağım. b3k1rr hocamız kullanıyor, düşünceleri bizi aydınlatabilir.
Hocam bugün 4 çeşit rom denedim MIUI tabanlı. Abartildigi kadar hiç de olmayan 2 rom Globe ve oneos oldu. Tabanları eudan aldıkları sürece vasat olacaklar 12.5 de.
Çin taban alan farklı bir rom bulmak lazım. Eu kendinden birşeyler katarak 12.5 i Ferrari den Şahin'e dönüştürmüş bunu bilmeyenler de oo Şahin'in mavisi daha iyi siyahindan falan diye konuşmalar yayılıyor sürekli forumda olan bu yani özet geçmiş olayım size.

Buhara15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin Yeşil
Cihazım
Note 2
Konular
8
Kardeş eğer magisk de kuruyorsan ondan oluyor 20.3 versiyonu ile kur yüklendikten sonrada magisk apk güncelle

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
DFE Treble kurman gerek acılmazsa dfe den sonra magısk kur acılır.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Hocam bugün 4 çeşit rom denedim MIUI tabanlı. Abartildigi kadar hiç de olmayan 2 rom Globe ve oneos oldu. Tabanları eudan aldıkları sürece vasat olacaklar 12.5 de.
Çin taban alan farklı bir rom bulmak lazım. Eu kendinden birşeyler katarak 12.5 i Ferrari den Şahin'e dönüştürmüş bunu bilmeyenler de oo Şahin'in mavisi daha iyi siyahindan falan diye konuşmalar yayılıyor sürekli forumda olanan bu yani özet geçmiş olayım size.
Hocam günde 4 rom deneyip iyimi kötümü olduğu anlaşılmaz bence:) Biraz şasn vermek lazım. Ben miui tabanlı olarak eu,Oneos,miuimix kullandım. Oneos hem şarj hemde stabilite açısından diğerlerinden daha iyi.Artık miui hantallığı beni yıldırmak üzereydi oneos çıktı allahtan artık aosp ler ve bu rom arasında gider gelirim.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
125
Hocam günde 4 rom deneyip iyimi kötümü olduğu anlaşılmaz bence:) Biraz şasn vermek lazım. Ben miui tabanlı olarak eu,Oneos,miuimix kullandım. Oneos hem şarj hemde stabilite açısından diğerlerinden daha iyi.Artık miui hantallığı beni yıldırmak üzereydi oneos çıktı allahtan artık aosp ler ve bu rom arasında gider gelirim.
Hocam gayet de anlaşılıyor sıfır kurulumla.
Ben burda şarjı denemedim üç aşağı beş yukarı hepsi benzer sonuçlar gösteriyor. Şarj istesek gider aosp kurarız bir çok şeyden yoksun şekilde. Görünen köy kılavuz istemez mi denir balık baştan kokar mi denir artık ne denir bilmiyorum da baştan anlaşılıyor zaten romlarin düzgünlüğü. Ki kaldı ki kur sil kur sil yaparak denemedim bildiğiniz denedim uygulama ayarlarını yaptım onu açıp bunu kapadım test ederek yaptım ki hala soyledigimin arkasındayım üzülerek söylüyorum. Sırf insanlar kanmasin ya da vakit kaybı yaşamasın diye. Açtığım konulara yorumlarıma düşüncelerime bakabilir herkes profilim açık. Ben özverili olurum her zaman. Öyle aman yeni rom çıkmış yazıp geçeyim açayım konuyu aman yer doldursun şunu da ekleyip diye konu açan özensiz yazan sürüyle kişi var forumda. Rom yorumu da her şey dikkate herkes dikkate alınmamalı.
Adam on numara süper çok stabil rom diye övünüyor ve dönüp soruyoruz adama şu şu yapıldığında ne kadar sürede açılıyor.
Adam dönüp ne desin. Diyor ki; benim için onun bunun ne kadar sürede açıldığı önemli değil bastığımda açılıyor mu açılıyor. Yani bu kafada tonla insan var. Bu konularda konu açar sayfalarca yazarım da hocam cahille tartışılmaz kanıt göstersen de anlamaz demişler. Sözüm meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın burada. İstiyorum ki hepiniz vakit kaybı yaşamadan az uğraşla birşeyler deneyimleyin.

Edit olarak şunu belirteyim. Konuyu açan UnlnViTeD hocam forumda çok yararı dokunmuş bu hocamdır lütfen üzerinize alınmayın o kişiler kendilerini gayet iyi biliyor herkes de o insanları gayet iyi biliyor.

Üst Alt