Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
30.11.2021 official güncellemesinden sonra, cihazımı şarja taksam bile şarjda gözükmüyor. Aynı zamanda ofox'ta şifresiz olmuş.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
30.11.2021 official güncellemesinden sonra, cihazımı şarja taksam bile şarjda gözükmüyor. Aynı zamanda ofox'ta şifresiz olmuş.
Vanilla sürümünü kullandım bir kaç saat.. Şarj konusunda söylediğiniz gibi bir duruma rastlamadım. Bi 5 dk önce gapps sürümünü kurdum, bakalım nasıl olacak.

hobo06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğursal Ozan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
4
Metin hocam 11 saat ekran süresini nasıl aldınız. Performans ve pil modülü mu var. Mi flashla stock rom atıp mi kurdunuz 12.5.1 mi kurdunuz attınız detaylı anlatma şansınız var mı ? X3 nfcde arrowos 11 de 12 saat aldığım oldu ama 12 de alamadım içimde kaldı. Kurulumunuzu anlatırsanız çok memnun kalırım

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Metin hocam 11 saat ekran süresini nasıl aldınız. Performans ve pil modülü mu var. Mi flashla stock rom atıp mi kurdunuz 12.5.1 mi kurdunuz attınız detaylı anlatma şansınız var mı ? X3 nfcde arrowos 11 de 12 saat aldığım oldu ama 12 de alamadım içimde kaldı. Kurulumunuzu anlatırsanız çok memnun kalırım
Hocam bu konu redmi note 8 için.. X3 ile ilgisi yok.. Sanırım siz bunun farkındasınız ancak kurulumu nasıl yaptığımı istiyorsunuz sadece.. Anlatayım.
TWRP'den Wipe - Format data / yes.. Reboot recovery..
Advanced Wipe - Sistem, Data, Cache, Dalvik Art, Vendor, Dahili Hafıza
Wipe, Format Data / Yes
Rom + Magisk + Dfe Flaş.
Wipe Cache / Dalvik
Wipe, Format Data / Yes
Reboot.

Hocam mutlaka harici bir depolama alanı(hafıza kartı, otg vb.)olmalı elinizde, ilk önce yüklenecek olan dosyaları oraya atın aksi takdirde hepsi silinir.

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Substratum uygulamasıyla bildirim çubuğundaki wifi pil vs. simgelerini nasıl değiştirdiniz hocam? Bir türlü beceremedim..

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Hocam bu konu redmi note 8 için.. X3 ile ilgisi yok.. Sanırım siz bunun farkındasınız ancak kurulumu nasıl yaptığımı istiyorsunuz sadece.. Anlatayım.
TWRP'den Wipe - Format data / yes.. Reboot recovery..
Advanced Wipe - Sistem, Data, Cache, Dalvik Art, Vendor, Dahili Hafıza
Wipe, Format Data / Yes
Rom + Magisk + Dfe Flaş.
Wipe Cache / Dalvik
Wipe, Format Data / Yes
Reboot.

Hocam mutlaka harici bir depolama alanı(hafıza kartı, otg vb.)olmalı elinizde, ilk önce yüklenecek olan dosyaları oraya atın aksi takdirde hepsi silinir.
Yeni sürümünü yükledin mi ?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Substratum uygulamasıyla bildirim çubuğundaki wifi pil vs. simgelerini nasıl değiştirdiniz hocam? Bir türlü beceremedim..
Kullanmanız gereken uygulama ekte hocam.. İndirin kurun.
Play store girip oradan lite subsratum theme indirin ve kurun. Root yetkisini verin.. Sonra Kodesha kısmından ekran görüntüsünde bulunan ilk 4 şıkkı tek tek seçerek indirin. Sonra cihazı yeniden başlatın.. Subsratum uygulamasına girin ve manager kısmından tek tek seçerek enabled diyerek işlemi tamamlayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni sürümünü yükledin mi ?
Asphalt 9 ile ilgili bir sorun yaşadım, elimde yedek toktu. Miui kurdum yedek aldım filan.. Tam geçerken bi baktım octavi OS 3.1 yeni sürüm gelmiş. Onu kullanıyorum şu an.

Ekli dosyalar

• Kodansha_2.1.0.apk
    8,8 MB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20211202-171920.png
    Screenshot_20211202-171920.png
    338,5 KB · Görüntüleme: 44

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Kullanmanız gereken uygulama ekte hocam.. İndirin kurun.
Play store girip oradan lite subsratum theme indirin ve kurun. Root yetkisini verin.. Sonra Kodesha kısmından ekran görüntüsünde bulunan ilk 4 şıkkı tek tek seçerek indirin. Sonra cihazı yeniden başlatın.. Subsratum uygulamasına girin ve manager kısmından tek tek seçerek enabled diyerek işlemi tamamlayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Asphalt 9 ile ilgili bir sorun yaşadım, elimde yedek toktu. Miui kurdum yedek aldım filan.. Tam geçerken bi baktım octavi OS 3.1 yeni sürüm gelmiş. Onu kullanıyorum şu an.
Yapamadım hocam, yine de sağ olun.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yapamadım hocam, yine de sağ olun.
Arrow A12, Redmi note 8 dimi hocam.. Emin olmak için soruyorum.. Bu dosyaları Magiskten yükleyin.. Açılışta Baktınız bir sorun çıktı, twrp üstünden, data/adb/modules kısmından kaldırın bu modülleri. Herhangi bir wipe işlemi yapmayın.

Ekli dosyalar

• PUI Android 12 v4.7.4 - @twapple.zip
    603,3 KB · Görüntüleme: 8
  • Módulo QS MOD ArrowOS - @twapple.zip
    2,9 MB · Görüntüleme: 10

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Arrow A12, Redmi note 8 dimi hocam.. Emin olmak için soruyorum.. Bu dosyaları Magiskten yükleyin.. Açılışta Baktınız bir sorun çıktı, twrp üstünden, data/adb/modules kısmından kaldırın bu modülleri. Herhangi bir wipe işlemi yapmayın.
Bir daha deneyeyim hocam. substratrum'da seçtikçe hata veriyordu. Bir türlü anlamadım sanırım ben yapamıyorum.

Üst Alt