Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bugüne kadar kullandığım en iyi Android 12 romdur bana göre.. Gayet stabil, büyük bir hataya rastlamadım.. Ben vanilla sürümü kullanıyorum, gapps kurmadım.. Yani cihaz içinde Google yok.. Siz istediğiniz gibi gapps yükleyerek yada gapps sürümünü indirerek kurabilirsiniz.. Ben gapps sürümünü kurduğum zaman bu kadar memnun kalmamıştım.. Karar sizin, belki sizde farklı bir performans gösterir, denemeden bilemiyoruz genelde..

Rom

Kurulum

Wipe ( cache, dalvik Art, data, vendor, sistem)
Rom + magisk + dfe flaş.. ( sırasıyla) dfe şart.
Wipe - format data, yes.. Reboot

Tüm verileriniz silinecek, bilginize.

Not : ekran görüntülerinde olduğu gibi gelmiyor rom, ben magisk modülleri ve bazı subsratum temaları ile sistem üstünde oynayıp istediğim gibi yaptım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

oziicn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğız
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Bende kullanıyorum ancak çok yalın şuanda Arrow 9 daki özelliştermeler dahi yok Arrow 9 dan tek farkı bildirim, ses paneli ve android 12 olması ancak yinede çok memnunum.
Hocam ayrıca o temayı nasıl yapabilirim ben forumda subsratum dediğiniz şeyide bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Hocam "sizce" haklı olabilirsiniz ama daha 1 hafta önce bende aynı sürüme geçtim kurulum gayet iyidi telefonum hiç olmadığında hızlı açıldı android 12 harika olmuştu ama daha ilk dakika twrp ana hafızamı görmediğini fark edince ve kernelimi kuramadığımı fark edince kesinlikle sevmedim belki bir dahaki deneyimim pixel experience olur ama kesinlikle işime yaramadı arrow os

Eğer geri miui a dönecekseniz bilgi vereyim ben panik yaptım siz yapmayın

İlk olarak xiaomitool v2 yi kullanarak xiaomi eu ya dönmeyeyi denedim kurulumu bitirdiğinde telefon twrp yi açıyordu ve mountlan mamış alanlar vardı (panik geçirdim) sonra sorunu format data yaparak çözdüm bundan sonra el ile kurulumu yaptım normal rom kurarmış gibi ve telefonu açınca miui yazısını gördüm rahatladım ama açılsın diye bir dua ediyorum görmeniz lazım 🤣🤣 her neyse aosp bence çok güzel sade ve hızlı ama benim sürecim çok panikli geçti ve bence miui da çok zevkli şuan poco x3 pro için enchanted ı bekliyorum android 12 belki onda güzel olur ama sanırım bi miui 13 ü görür ve maceramı aospden devam etiririm👌

Bu arada temanıza bayıldım lütfen ayrıntılı anlatabilir misiniz

dknsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
1
Tema harika Yes~~

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende kullanıyorum ancak çok yalın şuanda Arrow 9 daki özelliştermeler dahi yok Arrow 9 dan tek farkı bildirim, ses paneli ve android 12 olması ancak yinede çok memnunum.
Hocam ayrıca o temayı nasıl yapabilirim ben forumda subsratum dediğiniz şeyide bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Tema için çok fazla detay var hocam, dediğim gibi modüller ve subsratum ile yaptım.. Yani mağazadan tema yüklemek yada mtz dosyası yükler gibi olmuyor.. Pek çok ayarı tek tek yapmanız gerekiyor ve Android sürümüne göre değişebiliyor bazı durumlar.. Yani sisteme birebir müdahale ettiğimiz için yanlış bir hareket sıkıntı çıkarabilir açıkcası.. Sizinle isterseniz özelden paylaşırım detayları, anladığım kadarıyla A12 arrow kullanıyorsunuz. Cihaz Redmi note 8 dimi?
Hocam "sizce" haklı olabilirsiniz ama daha 1 hafta önce bende aynı sürüme geçtim kurulum gayet iyidi telefonum hiç olmadığında hızlı açıldı android 12 harika olmuştu ama daha ilk dakika twrp ana hafızamı görmediğini fark edince ve kernelimi kuramadığımı fark edince kesinlikle sevmedim belki bir dahaki deneyimim pixel experience olur ama kesinlikle işime yaramadı arrow os

Eğer geri miui a dönecekseniz bilgi vereyim ben panik yaptım siz yapmayın

İlk olarak xiaomitool v2 yi kullanarak xiaomi eu ya dönmeyeyi denedim kurulumu bitirdiğinde telefon twrp yi açıyordu ve mountlan mamış alanlar vardı (panik geçirdim) sonra sorunu format data yaparak çözdüm bundan sonra el ile kurulumu yaptım normal rom kurarmış gibi ve telefonu açınca miui yazısını gördüm rahatladım ama açılsın diye bir dua ediyorum görmeniz lazım 🤣🤣 her neyse aosp bence çok güzel sade ve hızlı ama benim sürecim çok panikli geçti ve bence miui da çok zevkli şuan poco x3 pro için enchanted ı bekliyorum android 12 belki onda güzel olur ama sanırım bi miui 13 ü görür ve maceramı aospden devam etiririm👌

Bu arada temanıza bayıldım lütfen ayrıntılı anlatabilir misiniz
Nasıl bir sorun yaşadınız bilmiyorum ancak rom gayet iyi ve kullanan arkadaşlarım var, gayet memnunlar.. Siz bir yerde hata yapmış olmalısınız çünkü ne ben nede kullanıcılar başka roma geçerken sorun yaşamadık.. Twrp olduğu gibi işlevini yerine getiriyor. Ve asıl konu, bu konu redmi note 8 için, poco x3 pro değil.
Sağolun hocam.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
dknsen, Decidueye, oziicn, bu arada istediğiniz sadece ana ekran mı? Yani simgeler, widget ve duvar kağıtları mı? Yoksa tüm kontrol paneli, Durum çubuğu simgeleri mi? Kontrol paneli ve durum çubuğu simgeleri için fazla detay var.. Root şart.. Ama sadece ana ekran diyorsanız o çok kolay :)

dknsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
1
dknsen, Decidueye, oziicn, bu arada istediğiniz sadece ana ekran mı? Yani simgeler, widget ve duvar kağıtları mı? Yoksa tüm kontrol paneli, Durum çubuğu simgeleri mi? Kontrol paneli ve durum çubuğu simgeleri için fazla detay var.. Root şart.. Ama sadece ana ekran diyorsanız o çok kolay :)
Hocam ana ekranı anlatırsanız bana yeterli

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
dknsen Hocam öncelikle Kwgt uygulamasını indirin widget için.. Kurulumu tamamlayın.
Sonra linkte yer alan dosyayı indirin ve kurun.
Ana ekrana basılı tutup widget kısmından kwgt seçin.. Oradan şablon büyüklüğüne karar verip seçin.. Resimlerde hangi dosyasının hangi widget olduğunu belirttim. Alineyellow için ekte bulunan yedeği kgwt uygulamasından içeri aktarın.
İşlemleri tamamlayın.
Icon pack
Duvar kağıdı

Son düzenleme:
Üst Alt