Satıldı Office 365 + OneDrive 1TB 20₺

ademkurtan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
mi5
Konular
0
PM den yazamıyorum kusura bakmayın. ücreti attım

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
süreç başarılı şifreyi değiştirim kullanıma başladım fakat kafama takılan bir şey var
bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

OneDriver yedekleme yaptığımız bilgilere başka bir kişi erişim sağlaya bilirmi ? kuruluşu yöneten kişi örnek.
sonuçta burada satılan ürün bir kuruluşa ait. kullanıcı bilgilerini değiştiremek istediğimizde kuruluşunuzla iletişime geçin diyor
kullanıcı bilgileri sorun degil değiştirmek istemiyorum ama kafama takılan yedeklerini aldığımız dosyalar belgeler resimler bunlar sağlamdamı sizce.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Hesabı aldım ve teşekkür ederim. Ufak bir sorun çıktı ama ilgi ve alaka sayesinde çözüldü. Güvenilir bir ticaret oldu. Hayrlı satışlar.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
süreç başarılı şifreyi değiştirim kullanıma başladım fakat kafama takılan bir şey var
bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

OneDriver yedekleme yaptığımız bilgilere başka bir kişi erişim sağlaya bilirmi ? kuruluşu yöneten kişi örnek.
sonuçta burada satılan ürün bir kuruluşa ait. kullanıcı bilgilerini değiştiremek istediğimizde kuruluşunuzla iletişime geçin diyor
kullanıcı bilgileri sorun degil değiştirmek istemiyorum ama kafama takılan yedeklerini aldığımız dosyalar belgeler resimler bunlar sağlamdamı sizce.
Sanmıyorum hocam başkalarının erişebileceğini. Çünkü veritabanı Microsoft'ta. Kuruluş sadece kullanım istatistiklerini vs. görüntüler diye biliyorum

Lorddincer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dincer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Sanmıyorum hocam başkalarının erişebileceğini. Çünkü veritabanı Microsoft'ta. Kuruluş sadece kullanım istatistiklerini vs. görüntüler diye biliyorum
Cevap için teşekkürler kardeşim
kuruluş deyince bir an süpheye düştüm ama dediğin gibi veritabanı Microsoft ta.

Üst Alt