Rom Octavi OS 3.0 - Android 12 [AOSP]

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Sağ olun var olun hocam. MIUI bir başka oluyor ya. Şimdi global sürüm MIUI 12 yükleyip kilidi kapatıp bir daha da ROM işine bulaşmamak için tövbe edeceğim. Aslında şimdi korkacak hiçbir şey yok ya. Nasılsa arka kapağı açtık bir kere. Bozulursa gene açarız rehberi uygularız. :D :D
GODfloky hocamda sizin gibi diyordu, kilit kapatacağım diye demişti, 2 saat sonra miuimix rom linki istedi :D bakalım siz ne kadar duracaksınız :D

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Hocam Octaviyi kurdum sonra pek hoşuma gitmedi. Global MIUI 12.0.3.0 sürümüne dönmek için Mi Flash 20200314 programıyla (her zaman bu sürümü kullanırdım) fastboot romu seçtim Clean All seçiliyken flash dedim birden kırmızı bir yazı yazdı Mi Flash programında. Sonra yeniden başlatmaya çalıştım telefonu ki başlatamadım komple kapandı.

Forumu takip ediyorum siz değerli hocalarımın farklı romlar hakkında yorumlarını okuyorum hep. :D Hem yeni güncelleme gelmişse haberim de oluyor konulardan. :D
Fazla zıplamamak lazım aslında. Zamanında bazı romlar hakkında görüş bildirimi yaparken bazı arkadaşların hoşuna gitmemişti ama, bence ÇAKMA romlara pek girmemek gerek. Ki sizin gibi mağdur olunmasın. Geçmiş olsun yeniden...

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Sağ olun hocam. En azından cebimiz de canımız da fazla yanmadan hallettik. Yine bu forum sayesinde. Merdanov hocam o rehberi yapmasaydı kim bilir kaç gün bekler kaç para verirdim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

GODfloky hocamda sizin gibi diyordu, kilit kapatacağım diye demişti, 2 saat sonra miuimix rom linki istedi :D bakalım siz ne kadar duracaksınız :D
Bütün arşivimi sildim hocam. Yok hiç gerek yok, bugün yaşadıklarım bana yeter, size güzel custom romlar ile mutluluklar dilerim ben almıyorum artık. :D

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Sağ olun hocam. En azından cebimiz de canımız da fazla yanmadan hallettik. Yine bu forum sayesinde. Merdanov hocam o rehberi yapmasaydı kim bilir kaç gün bekler kaç para verirdim...

Bütün arşivimi sildim hocam. Yok hiç gerek yok, bugün yaşadıklarım bana yeter, size güzel custom romlar ile mutluluklar dilerim ben almıyorum artık. :D
Merdanov hocamız tamiratta iyidir :)

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163

Hocam bende öyle yaptım miui12 hindistan global kurdum bootloader kilidini de kapattım. Mutluyum kaşıntı tutmuyor artık :D

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Eu Stabil v12.0.3.0 kurdum..
Android 10 / Miui 12.5 kurulu hindistan stabil romu yavaş şarj sorunu vardı, ryzen kernel kurdum cihaz açılmadı, redmi ekranından sonra kapanıyordu, güzel romdu akıcı vs ancak uzun sürmedi, neyse ki eu stabil v12.0.3.0 her açıdan muazzam bişi :D

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Android 10 / Miui 12.5 kurulu hindistan stabil romu yavaş şarj sorunu vardı, ryzen kernel kurdum cihaz açılmadı, redmi ekranından sonra kapanıyordu, güzel romdu akıcı vs ancak uzun sürmedi, neyse ki eu stabil v12.0.3.0 her açıdan muazzam bişi :D
Miui proya bekliyorum hocam Patchlı sürüm kullanıyorum çok iyi çalışıyor. Birazcık eski sürümdeyim. Ekim ayı güncellemesindeyim.

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Uyumlu olmayan sürüm kerneli kurmuşsunuzdur.... Hayırlı olsun Eu...

Üst Alt