Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Hocam tam olarak anlayamadım, yaşadığınız sorunu bir ekran görüntüsü ile anlatabilir misiniz.

Eyvallah Semih bende sizi seviyorum :) Semih v9 multirom var bende herhangi bir sorun yok. yükleme hatası derken paket ayrıştırma hatası mi? Kullandığın romdan kaynaklanıyordur muhtemelen.
Paket ayrıştırma hatası alıyorum

BatuhanBrisk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Klavyeyi açmak için
ayarlar/ek ayarlar /dil ve giriş/sanal klavye/klavyeleri yönet deyin xperia klavyeyi butonu açın iyi forumlar
Bende de aynı sıkıntı var fakat bende dil ve girişten sonra sanal klavye butonu yok? Rom 8.5.3 kararlı.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Ethnic. Dostum klavye çok iyi olmuş emek kokuyor. Eline sağlık. Şeyi sorayım ben chrooma keyboard kullanıyorum uzun süredir . Chrooma keyboardın hızlı silme ve metin seçme özellikleri çok iyi o özellikler ekelenebilirmi acaba bu klavyeye.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Paket ayrıştırma hatası alıyorum

Semih uygulamayı bir daha indirip dene, hatalı inmiş olabilir. eğer değilse de muhtemelen kullandığın rom ile alakalı bir durum, benim yapabileceğim bir şey yok gibi.

Ethnic. Dostum klavye çok iyi olmuş emek kokuyor. Eline sağlık. Şeyi sorayım ben chrooma keyboard kullanıyorum uzun süredir . Chrooma keyboardın hızlı silme ve metin seçme özellikleri çok iyi o özellikler ekelenebilirmi acaba bu klavyeye.

Beğendiğine sevindim, ben uygulamadaki mevcut özellikler üzerinde bazı değişiklikler yapabilirim ama uygulamada olmayan bir özelliği entegre etmem mümkün görünmüyor.

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Etnic hocam saygılar sizi çok seviyoruz hocam :)
Severek kullandığım bu klavye programınızı mi5s miuipro v9 da yükleme hatası veriyor yardımcı olursanız çok sevirim
Miui pro da xperia gömülü olarak geliyor ondan dolayı hata veriyor sistem içinden bir dosya yöneticisi ile klavyeyi bulun silin
Sonra bunu yükleyin

İyi forumlar

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semih.1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Miui pro da xperia gömülü olarak geliyor ondan dolayı hata veriyor sistem içinden bir dosya yöneticisi ile klavyeyi bulun silin
Sonra bunu yükleyin

İyi forumlar

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vsm hocam çok teşekkür ederim dün bende aynısını yaparak sorunu hallettim

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Yanlış anlamayın birşey danışmak istiyorum klavyeyi kurdum kullanmaktayım gayet seri bir klavye yanlız kurarken banka hesapları kişisel bilgileriniz kopyalanabilir yazmış sakata gelmeyelim :D

Üst Alt