• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
VSM
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Hocam mi A1 kullanıcısıyım 3 hafta oldu alalı. benimde bir sorunum var wifi baglanma sorunum daha dogrusu wifiye baglanıyorum ama kesintili mesela nette bir video veya müzik izleyip dinlediğimde soluksuz olmuyor hep 20-30 sn de bir durup bir süre sonra yeniden başlıyor bu hep böyle. bu modelde kronik bir sorunmudur bu. çözümü varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.
    Hocam mi A1 kullanıcısıyım 3 hafta oldu alalı. benimde bir sorunum var wifi baglanma sorunum daha dogrusu wifiye baglanıyorum ama kesintili mesela nette bir video veya müzik izleyip dinlediğimde soluksuz olmuyor hep 20-30 sn de bir durup bir süre sonra yeniden başlıyor bu hep böyle. Bu modelde kronik bir sorunmudur bu. çözümü varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.
    mi5 pro 128 gb alıcam birisinden. j7 vericem üzerine 450 liraya alıcam. yalnız içime bir kurt düştü bu mi5 pro nasıldır telefonu aldığımda neyine bakmam lazım. alacağım kişi telefonu yurtdışından getirip rom atmış içine. neyine bakmalıyım telefonun bilgisi olan varmı ?
    Merhabalar hocam, ufak bir sorunum mevcut eğer mumkunse yardımcı olabılırsenız sevınırım. Redmi note 4 cihazım var bir düğüne gittim geçen akşam bir türlü kesintisiz video kayıt yapamadım 20-25 dk kayıt yaptıktan sonra video sonlaniyor ve tekrar başka bir kayıt başlıyor. Yani 2 saatlik bir düğünü 5-6 parça halinde kaydetti. şimdiden teşekkürler.
    Merhabalar xiaomi mi5 sahibiyim bugün yeni güncelleme gelmiş ve hemen güncelledim.Önceden whatsapp mesaj bildirimini iki parmakla genişleterek cevaplayabiliyordum whatsappa girmeden ama güncelledikten sonra bunu yapamıyorum neden ?
    Merhaba hocam ios 11 alakadarnya temanızı indirdim miui theme editorden açıyorum temalara ekliyorum sonra offline temalardan yukluyorum üçüncü parti hatası veriyor çözümü nedir bunun
    LG G6 temanızı kullanıyorum ve sizin yaptığınız temaların hastasıyım mükemmel işler çıkarıyorsunuz hocam elleriniz bilginiz sağolsun inşallah.
    İyi aksamlar hocam gecen cumartesi teknosadan redmi 4x cihaz aldim sarj telefon acikken almiyor ancak yeniden baslatinca veya kapatinca aliyor yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler
    Hocam bir kaç temayı ortaya karışık kullanıyorum..
    Kimisinin Bildirim panelini, kimisinin tuş takımını, simgelerini, kilit ekranını Vs vs...
    Bunları tek bir temada toplamaya çalıştım ama ne yaptıysam beceremedim...
    Bir yardımcı olabilir misin?
    merhaba,
    güvenlik uygulaması menüsünde yeralan istisnalar kısmından uygulama ekleyemiyorum.
    alarm uygulamam var, temizlik,optimize veya uzun uyku sonrası alarm tetiklensede uyarı gelmiyor.
    aynı sistem arkadaşımda var samsung telefonuna sorunsuz uyarı geliyor.
    mi max 2 miui 8.5.8.0
    uygulama: yoosee
    teşekkürler.
    VSM
    VSM
    otomatik başlattan tan açtınız mı uygulamayı
    A
    ajdan
    otomatik başlatta bu uygulama dahil 17 uygulama açık konumda.
    A
    ajdan
    merhaba,
    bir çözüm bulabildinizmi.
    teşekkürler.
    hocam iyi akşamlar mi5 prıme 64 gb telefona mıuı 9 indirip yuklesem sorun olurmu telfon unlock değil rrot yok nasıl yukleyeblrız
    hocam merhabalar şuanda mi 5s plus kullanıyorum instagram kamerası kasıyor bu telefondan dolayı mıdır yoksa uygulamadan mı
    merhaba
    mi 4 cihazlarına miui 9 uygulamasını yükleyebilir miyiz.
    teşekkürler.
    VSM
    VSM
    miui9 uygulama değil miui adlı işletim sisteminin son versiyonudur ve henüz mi4 için yayınlanmadı
    forumu takip edin yayınlandığı zaman görürsünüz
    Peki cihaz cihaz geriye nasıl donucem muiu 8 ilemi bişey yapmak gerekiyor mu wifi çekmiyor onun için yapicam
    VSM
    VSM
    cihaz geriye nasıl döneceğim derken ?
    Merhaba hocam mi5 telefonum var ses + ve Power tuşuyla reset aticam seçeneklerden napmqm lazım acaba teşekkürler
    VSM
    VSM
    recovery moda girdiğinde ses açma kısma tuşları ile menüde gezerek zaten 3 şecenek var wipe cache yapacaksınız
    iyi günler mi5s im mi cloud dan cihazı bul diyince dogru konumu bulmuyor aynı ilçede farklı bir yeri gösteriyor ne yapmam lazım sms onayım olmadı o yüzden konu açamıyorum ?
    Merhaba forum da konu açmak için telefon onayı istiyor ama telefonum şuanda kitli açamıyorum. onay hakkında yardım eder misiniz ? gerçek sorunum ise mi max 8.5 güncellemesini yükledikten sonra parmak izi dahil hiçbişey çalışmıyor sadece kilit ve ses tuşları çalışıyor. eski roma fastboot ile dönmeye çalıştım ama çok hızlı yaptı ve aynı kaldı.. telefonda önemli dosyalar var ve silmek istemiyorum lütfen yardım edin.
    Merhaba, Mi 5s kullanıyorum, Daha ilk gün unlock yanlışlıkla kapatıp lock ettim. unlock için yetkilendirme smsi geldi fakat şuan 72 saat beklememi istiyor. Bu süreci geçmemizin bir yolu varmıdır ?
    VSM
    VSM
    maalesef yok
    ornkrn
    ornkrn
    :( Teşekkürler. Umarım sonrasında kötü bi süprizle karşılaşmam.
    Merhaba..1 yıldır miband bileklik kullanıyorum fakat 1 aydır telefonuma bağlanamıyorum..mifit cihazınız başka bir telefonla eşleşmiş önce bu eşleşmeyi kaldırın diye uyarı veriyor ama ben başka bir telefonla eşleştirme yapmadım ki..ne yapmam gerekiyor?
    VSM
    VSM
    miband hiç kullanmadığım için bir şey diyemem
    sorular ve yardım talepleri bölümüne göz atın açılmış bir konu yok ise
    sorununuzla ilglili yeni konu açın
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!