Ethnic
Tepki puanı
1.450

Profil Mesajları Gönderiler Madalyalar Hakkında


 • selamlar abi ben 2.el telefon aldım red mi note 6 pro güncelleme yaptım mi şifresi istiyor adam da cevap vermedi daha çözmenin başka yolu var mıdır?
  S
  Shadowx
  Adam mi şifresi diyor imei demiyor ki
  Y
  yigitto
  aynen
  Ethnic
  Ethnic
  Evet soruyu yanlış anladım galiba, Yani eğer telefonu sizden önce kendi hesabıyla kullanan kişiye ulasamiyorsaniz mi şifresini kaldırmak için yine Zenex hocamıza danışmanız iyi olur. Ben şahsen bunun kolay bir yolunu bilmiyorum.
  Hocam selamlar, yıllardır sizin düzenlediğiniz Xperia klavyeyi kullanıyorum severek. Otomatik büyük harf yapmama seçeneği de olursa çok iyi olur. Siz ilk sürümü yaptıktan sonra yıllar geçti, yeni sürümle birlikte yeni özellikler yeni temaların vakti gelmemiş midir?:) Konu hâlâ güncel ve talibi çok..
  • Beğen
  Tepkiler: Ethnic
  Ethnic
  Ethnic
  Hocam malesef konuda da defalarca belirttiğim gibi ben Xperia'yı editlemeyi bıraktım. Ayrıca bahsettiğiniz özelliği eklemek öyle kolay değil, ben en fazla mevcut seçenekler üzerinde oynayabilirim ancak, uygulamada olmayan bir seçeneği eklemem mümkün değil maalesef.
  mirbeyozan
  mirbeyozan
  peki, teşekkürler. emeğinize sağlık.
  • Beğen
  Tepkiler: Ethnic
  sa usta cevap geç gelir diye konu açmak istemedim..ya ben bu mi5 e ekran kilidi koydum bulamıyorum şimdi ve resetleyemiyorum pcsuite istiyor ses açma tuşu ve powera basınca....nasıl çözebilirim bu sorunu ?
  Ethnic
  Ethnic
  as. ben uzun zamandir xiaomi den ve miui'den uzaktım, iki gün önce redmi note aldim o bile cumartesi elimde olacak, diger arkadaslar yardimci olur umarim..
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt