Rom MiuiSR - A12 Port rom

maniacsarmy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi9t
Konular
35
Ben bıraktım isinamadim pek rom

rameower

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğkan
Cihazım
Mi9T
Konular
3
Bu tarz romları yüklemek için root şartmı yoksa BL kilit açmak yeterli oluyor mu

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Bu tarz romları yüklemek için root şartmı yoksa BL kilit açmak yeterli oluyor mu
Root şart değil, Zaten romu yükledikten sonra Rootlayıp rootlamamak size kalmış bir şey rom yükledikten sonra Twrp ile magisk flashlarsanız root olur flashlamazsanız root olmaz. Zorunda değilsiniz yani.

Romu yüklemek için de tek şart Twrp olması gerekiyor telefonunuzda. Twrp ile romu yüklersiniz ve herhangi bir root işlemi yapmadan romu kullanabilirsiniz.

drmakarna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ouz
Cihazım
n910
Konular
11
Bu rom neden safetynet'ten geçemiyor acaba

kutsay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kutsay
Cihazım
Mi9t
Konular
9
Google mesajlar uygulaması bende hata veriyor ve mesaj atma noktasında sorun ile karşılaşıldı hatası alıyorum, bu sorunu yaşayan var mı ya da çözümünü bilen var mı?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Google mesajlar uygulaması bende hata veriyor ve mesaj atma noktasında sorun ile karşılaşıldı hatası alıyorum, bu sorunu yaşayan var mı ya da çözümünü bilen var mı?
Xiaomi Mesaj uygulamasını kullanıyorum onda öyle bir sorun yok hocam.

pabloesmeraldo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
pablo
Konular
1
romu 1 haftadir kullaniyorum. sim kart ayarlari sorunu mevcut, gps fixleme hizi yavaslamis, akicilik miui 12- android 10 dan cok daha kotu. gonul rahatligiyla kullanilabilecek bir rom degil.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
romu 1 haftadir kullaniyorum. sim kart ayarlari sorunu mevcut, gps fixleme hizi yavaslamis, akicilik miui 12- android 10 dan cok daha kotu. gonul rahatligiyla kullanilabilecek bir rom degil.
Sim kart ayarları benim için çok önemliydi, evimde telefon çekmediği için vowifi açmak zorundaydım. Onu şu şekilde çözdüm, çift hattın birisinin ayarlarına giriyor diğerininkine girince atıyordu bende ilk hattın ayarını yaptım daha sonrasında hattı çıkarıp yerini değiştirdim diğerinin ayarını da yaptım eğer bu konuda bu tarz bir sorununuz varsa bu şekilde çözülebilir. Akıcılık olarak hiç şikayet çekmedim açıkçası tam aksine benim çok hoşuma gitti pil ömrü de şu an en stabil olarak görülen Miui 12.5 eu'dan daha iyi bende. GPS olayını bilmiyorum hiç denemedim. Ama benim şu zamana kadar kullandığım en iyi miui romu diyebilirim Bir haftadır kullanıyorum ve merakla güncelleme bekliyorum.

rameower

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğkan
Cihazım
Mi9T
Konular
3
Şuan en iyi ve stabil rom denediklerim arasında 12.5 eu romdu. Bu romda bazı ufak hatalar vardı şimdi xiaomi eunun miui 13'ünü yükledim onda da ön kameraya geçince uygulamadan atıyor. İki romda şahsi fikrimde kullanılacak durumda değil. Şuan ya 12.5'e geri dönceğim ya da bir AOSP rom deneyeceğim gibi.
Romun linki varmı

hsdmromr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
metinyazici741, aynı sorun bende de var. Bildirim seslerini kıstım çözümünü bulana kadar

Üst Alt