Rom MiuiSR - A12 Port rom

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Oyun oynamam sosyal medya sadece youtube var onun dışında genelde film ve müzik daha çok kullanıyorum. Günümün çoğusu işte geçiyor ve çoğunlukla whatsapp kullanımı gerçekleştiriyorum. Hem kullanırken keyif alayım istiyorum hem de akıcı olup pili içmesin istiyorum aosp lerden zerre haz etmiyorum. Hands up mı pop up mı ne diyorlarsa mesaj uygulaması üstten bildirimi ekrana getirsin yeterli onun dışında öyle pencere modunda uygulama kullandığım yok senelerdir cihazı kullanıyorum 1 kez olsun işime yaramdı.

Bir de bu GMS Doze Universal SafetyNet 'i magisk de bulamadım nerden bulabilirim linkleri hocam nette baktım ama reklamlı linkler vs geldi
GSM doze'u ekledim, Universal Safetynet Fix için link bırakıyorum ancak hangi magiski kullanıyorsunuz? Magisk v23'ten sonrası için bu linki

Magisk v23'den once için bunu kullanın, ayrıca riru modülünü de magisk üzerinden kurmaniz gerek v23'ten öncesi için

Ekli dosyalar

• gms_v1.8.5.zip
    12,4 KB · Görüntüleme: 3

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
GSM doze'u ekledim, Universal Safetynet Fix için link bırakıyorum ancak hangi magiski kullanıyorsunuz? Magisk v23'ten sonrası için bu linki

Magisk v23'den once için bunu kullanın, ayrıca riru modülünü de magisk üzerinden kurmaniz gerek v23'ten öncesi için

v23 kullanıyorum hocam güncel sürümlerinde sorun yaşamıştım ne sorunu yaşadığımı hatırlamıyorum ama alıştım buna sorunda olmadığı için v23 kullanıyorum o zaman alttaki linki kurucam değil mi ?

İnfinity kernel in sürümü kaç hocam ?

Fazla başınızı ağrıttım hocam ama yükleme talimatlarınız nasıl tam olarak ?

Son düzenleme:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
v23 kullanıyorum hocam güncel sürümlerinde sorun yaşamıştım ne sorunu yaşadığımı hatırlamıyorum ama alıştım buna sorunda olmadığı için v23 kullanıyorum o zaman alttaki linki kurucam değil mi ?

İnfinity kernel in sürümü kaç hocam ?

Fazla başınızı ağrıttım hocam ama yükleme talimatlarınız nasıl tam olarak ?
İnfinity kernel de şu konuda 66hz olmayanı normalini kullaniyorum kullanıyorum ilk başta biraz sapıttı ancak şuan oldukça iyi performansı var .

Mod - Mi 9t 66hz screen overclock + infinity kernel

Twrp girip boot ve dtbo yedeği alın geri dönebilmek için, daha sonrasında install kısmından kerneli flashlayin rom kurar gibi. Eğer beğenmezseniz restore kısmından aldığınız gereği geri yükleyebilirsiniz eski kernel dönmek için.

Magiskinizin ayarlarında Zygisk varsa üsttekini, Zygisk yoksa alttakini kuracaksiniz hocam. Birisi Zygisk tabanlı diğeri riru tabanlı. Şuan tam hatırlamıyorum hangisinde var hangisinde yok diye. Ben 24.3 kullanıyorum oldukça stabil.

Ne baş ağrıması hocam yardım ederek baş mi agrirmis 😂

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
İnfinity kernel de şu konuda 66hz olmayanı normalini kullaniyorum kullanıyorum ilk başta biraz sapıttı ancak şuan oldukça iyi performansı var .

Mod - Mi 9t 66hz screen overclock + infinity kernel

Twrp girip boot ve dtbo yedeği alın geri dönebilmek için, daha sonrasında install kısmından kerneli flashlayin rom kurar gibi. Eğer beğenmezseniz restore kısmından aldığınız gereği geri yükleyebilirsiniz eski kernel dönmek için.

Magiskinizin ayarlarında Zygisk varsa üsttekini, Zygisk yoksa alttakini kuracaksiniz hocam. Birisi Zygisk tabanlı diğeri riru tabanlı. Şuan tam hatırlamıyorum hangisinde var hangisinde yok diye. Ben 24.3 kullanıyorum oldukça stabil.

Ne baş ağrıması hocam yardım ederek baş mi agrirmis 😂

Hocam v23 kullanıyorum zygisk vs var mı bilmiyorum yok sanırım :D

Kurdum hocam romu kerneli modülleri vs şu an da sıkıntı yok gibi hatta iyi bile duruyor dediğiniz kadar varmış. Fakat bir kaç sorum olucak.

Kontrol merkezinde ki mobil veri kısmını kaldıramıyor muyuz ?
Masik romun icon paketini yükleyebilir miyiz buna ? Şu anki iconları çok saçma sapan duruyor..
Birde netflix vs bazı uygulamaları bu cihaza yükleyemezsiniz diyor nasıl çözebilirim ?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam v23 kullanıyorum zygisk vs var mı bilmiyorum yok sanırım :D

Kurdum hocam romu kerneli modülleri vs şu an da sıkıntı yok gibi hatta iyi bile duruyor dediğiniz kadar varmış. Fakat bir kaç sorum olucak.

Kontrol merkezinde ki mobil veri kısmını kaldıramıyor muyuz ?
Masik romun icon paketini yükleyebilir miyiz buna ? Şu anki iconları çok saçma sapan duruyor..
Birde netflix vs bazı uygulamaları bu cihaza yükleyemezsiniz diyor nasıl çözebilirim ?
Netflix sorununu çözmek için ilk olarak Safetynet testini geçmeniz gerekiyor. Safetyneti geçiyor mu cihaz? Önce onu bir kontrol edelim Safetynet Fix modülü ise yaramış mi diye. Bu arada eski versiyon magisk kullanırken Safetynet modülü ile birlikte söylediğim riru modülünü de kurdunuz değil mi?

Safetynet testini geçtiğini dogruladiktan sonra su konumda ki yöntemi deneyebilirsiniz
Rehber - Çözüm | Google Play'de Netflix Gözükmeme Sorunu

Hocam hangi modülü yukledikten sonra iconlariniz değişti çünkü iconlariniz değiştirecek bir modül onermedim size?

Kontrol merkezini düzenleme seçeneği ile kalkmıyor mu mobil veri kısmı?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Netflix sorununu çözmek için ilk olarak Safetynet testini geçmeniz gerekiyor. Safetyneti geçiyor mu cihaz? Önce onu bir kontrol edelim Safetynet Fix modülü ise yaramış mi diye. Bu arada eski versiyon magisk kullanırken Safetynet modülü ile birlikte söylediğim riru modülünü de kurdunuz değil mi?

Safetynet testini geçtiğini dogruladiktan sonra su konumda ki yöntemi deneyebilirsiniz
Rehber - Çözüm | Google Play'de Netflix Gözükmeme Sorunu

Hocam hangi modülü yukledikten sonra iconlariniz değişti çünkü iconlariniz değiştirecek bir modül onermedim size?

Kontrol merkezini düzenleme seçeneği ile kalkmıyor mu mobil veri kısmı?

Hocam onları yapmama rağmen olmadı değişmedi sonrasında viper4 de çalışmadı. Üstüne de galeri ve dosya yöneticisi de alıştığım gibi değildi yoksa onun dışında romun pil ve akıcılığı şahane

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam onları yapmama rağmen olmadı değişmedi sonrasında viper4 de çalışmadı. Üstüne de galeri ve dosya yöneticisi de alıştığım gibi değildi yoksa onun dışında romun pil ve akıcılığı şahane
Bahsettiğiniz sorunlar Masik romunun kendi sorunlari mi hocam tam anlamadim cunku verdiğim modüller bu sorunlara sebep olabilecek modüller değil.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Bahsettiğiniz sorunlar Masik romunun kendi sorunlari mi hocam tam anlamadim cunku verdiğim modüller bu sorunlara sebep olabilecek modüller değil.
Yok hocam MiuiMix dediğiniz sürümlerde olan şeyler yani sorun değil alışmışlık farkı diyelim ama onun dışında netflix sorunu dediklerinizi yapmış olmama rağmen değişmedi bende ya bende sorun oldu dedim ya da yanlış bişey yaptım dedim. Sorun çözülmeyince başka rom kurdum hocam

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Yok hocam MiuiMix dediğiniz sürümlerde olan şeyler yani sorun değil alışmışlık farkı diyelim ama onun dışında netflix sorunu dediklerinizi yapmış olmama rağmen değişmedi bende ya bende sorun oldu dedim ya da yanlış bişey yaptım dedim. Sorun çözülmeyince başka rom kurdum hocam
Bir dakika Miuimix'te mi Netflix kuramiyordunuz hocam? Şuan play store da var ve kuruluyor da. Viper4'u denemedim öyle ses yazılımları ile pek işim olmaz. Galeri ve Dosya yöneticisi de sabit MIUI uygulamaları zaten bir farkı yok hocam. Hangi sürümü denediniz siz?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Bir dakika Miuimix'te mi Netflix kuramiyordunuz hocam? Şuan play store da var ve kuruluyor da. Viper4'u denemedim öyle ses yazılımları ile pek işim olmaz. Galeri ve Dosya yöneticisi de sabit MIUI uygulamaları zaten bir farkı yok hocam. Hangi sürümü denediniz siz?
12.5.2 hocam sizin yazdığınız sürüm

Evet hocam bu cihaza kurulamaz yazıyordu play store da miui uygulamaları da evet standart hocam fakat ufak farklılıklar var. Mesela galeri uygulamasında normalde galeriye ilk girdiğiniz de sadece kamera ile çekilenleri gösterirken bu romda tümünü gösteriyor aşağıdan kamerayı seçmek gerekiyor her girdiğimde de onu yapmak istemedim çünkü eskisine alıştım. Dosya yöneticisinde de normalde diğer sürümlerde direk klasörleri gösterirken bunda yeni yüklenen uygulamaları gösteriyordu

Üst Alt