Rom MiuiSR - A12 Port rom

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
12.5.2 hocam sizin yazdığınız sürüm

Evet hocam bu cihaza kurulamaz yazıyordu play store da miui uygulamaları da evet standart hocam fakat ufak farklılıklar var. Mesela galeri uygulamasında normalde galeriye ilk girdiğiniz de sadece kamera ile çekilenleri gösterirken bu romda tümünü gösteriyor aşağıdan kamerayı seçmek gerekiyor her girdiğimde de onu yapmak istemedim çünkü eskisine alıştım. Dosya yöneticisinde de normalde diğer sürümlerde direk klasörleri gösterirken bunda yeni yüklenen uygulamaları gösteriyordu
Hocam uygulamaları güncelleyerek vs. cozebilirdiniz bu sorunu da ben kullandığım bütün romlarda bahsettiğiniz uygulamalar hep böyleydi. Ayrıca bahsettiğim şekilde cihazı kaydettirdiginizde uygulamalar gözüküyor mesela Netflix bende var. Neyse ya siz zaten beğendiğiniz bir rom bulmuşsunuz neden romu savunuyorum ki 😂

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
Hocam uygulamaları güncelleyerek vs. cozebilirdiniz bu sorunu da ben kullandığım bütün romlarda bahsettiğiniz uygulamalar hep böyleydi. Ayrıca bahsettiğim şekilde cihazı kaydettirdiginizde uygulamalar gözüküyor mesela Netflix bende var. Neyse ya siz zaten beğendiğiniz bir rom bulmuşsunuz neden romu savunuyorum ki 😂
Yok hocam estağfurullah savunma kısmında doğru olanı yapıyorsunuz zaten rom güzel akıcı iyi fakat bende sorun var :D

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Hocam hepsini denedim ve en beğendiğim rom Xiaomi.Eu Miui 13 Romu oldu, gerek pil oyun ve genel performans olsun daha iyisine rastlamadım.

MIUI 13 - Xiaomi.Eu Miui 13 / A12 Rom

Ancak doğruyu söylemek gerekirse Miui 13 roma gerek yok. Çünkü değişen önemli bir şey yok. Port rom olduğu için çok stabil değil miui 13 romlar. Onun yerine Miuimix 12.5.2 Romunu kullanın, pil performansı muazzam, oyun performansı muazzam. Miui 13'ün tek farkı yeni kontrol merkezi onun için bu çileye girmeye değer mi siz bilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim o romda memnun kalmadığım tek bir nokta yoktu hocam, oyun performansı da çok iyiydi. Tabi bunları derken bunun bir port rom olduğunu atlamamakta fayda var, port romlar hiçbir zaman normal romlar kadar stabil olamaz. Eğer stabil bir miui istiyorsanız, şarj performansı olsun oyun performansı olsun hızlı olsun diyorsanız Miuimix 12.5.2'yi kullanabilirsiniz. İki haftadır kullanıyorum tam bir şaheser.
Miuimix in o bahsettiğiniz rom linkini buraya atabilir misiniz rica etsem. Çok teşekkürler.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Elinize sağlık hocam..

Emrespect