Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

lerolande

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
Bende epic romdan pro roma geçtim. İlk izlenimlerim gayet güzel. Özelleştirme özellikle epic roma göre daha fazla. Batarya performansı da gayet tatmin edici. Şu an %55 şarjım kaldı ve ekran açık kalma süresi 4 saat. Epic romda da hemen hemen bu süreleri alıyordum. Tavsiye ederim.
Bir de bu hafta güncelleme gelmeyecek diye duydum. Doğru mu acaba?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaşlar merhaba
Bende epic romdan pro roma geçtim. İlk izlenimlerim gayet güzel. Özelleştirme özellikle epic roma göre daha fazla. Batarya performansı da gayet tatmin edici. Şu an %55 şarjım kaldı ve ekran açık kalma süresi 4 saat. Epic romda da hemen hemen bu süreleri alıyordum. Tavsiye ederim.
Bir de bu hafta güncelleme gelmeyecek diye duydum. Doğru mu acaba?

Hocam Xiaomi Eu romları yayınlamış, Miui Forumlarında China Beta'nın geleceği söylenmiş. Eğer Miui Pro geliştiricileride herhangi birşey söylemediyse, rom gelecektir.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Miuipro romu bu hafta yayınlanacak,sıkıntı yok...

lerolande

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
1
Hocam Xiaomi Eu romları yayınlamış, Miui Forumlarında China Beta'nın geleceği söylenmiş. Eğer Miui Pro geliştiricileride herhangi birşey söylemediyse, rom gelecektir.

Miuipro romu bu hafta yayınlanacak,sıkıntı yok...

Teşekkür ederim ikinize de bilgilendirme için :)

Teşekkürler hocam bildirdiğiniz için, dünya için yayınlanacak da, acaba bizim içinde yayınlanabilecek mi :$

Tamamen duygusal

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
konu açıp kirlilik yaratmamak için burdan sormak istiyorum

miuipro rom vs epic rom hangisi ? ikisini de kurdum bugün 7.10.19 versionlarını ama epic rom daha iyi gibi geldi.fikirleriniz nedir bu konuda?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
konu açıp kirlilik yaratmamak için burdan sormak istiyorum

miuipro rom vs epic rom hangisi ? ikisini de kurdum bugün 7.10.19 versionlarını ama epic rom daha iyi gibi geldi.fikirleriniz nedir bu konuda?

Uzun zamandır Epic rom, 1 haftadır da Miui Pro Rom 7.10.12'yi kullanan biri olarak (Daha önce Miui Pro romu 7.9.7 Tr ve 7.10.5 İngilizce sürümlerini kullanıp beğenmemiştim) Miui Pro Rom'u tavsiye ederim. Eğer sürekli güncel rom kullanayım diyorsanız, Epic rom daha mantıklı; TR dil seçeneği ile. Miui Pro Romda Netflix çalışmıyor, en büyük dezavantajı. Eğer sizin için Quick Card; Face Unlock işlevleri önemli değilse, Epic romdan devam edin. Epic romun bana göre en büyük artısı, batarya tüketiminin 1 tık daha iyi olması. Performansı konusunda Miui Pro rom, Epic roma oldukça yaklaşmış.

Siz neden Epic romun daha iyi olduğunu düşünmüştünüz?

ErsLy

tø be ør nøt tø be..
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
Mi 6 - 128GB
Meslek
PHP Developer
Konular
1
Uzun zamandır Epic rom, 1 haftadır da Miui Pro Rom 7.10.12'yi kullanan biri olarak (Daha önce Miui Pro romu 7.9.7 Tr ve 7.10.5 İngilizce sürümlerini kullanıp beğenmemiştim) Miui Pro Rom'u tavsiye ederim. Eğer sürekli güncel rom kullanayım diyorsanız, Epic rom daha mantıklı; TR dil seçeneği ile. Miui Pro Romda Netflix çalışmıyor, en büyük dezavantajı. Eğer sizin için Quick Card; Face Unlock işlevleri önemli değilse, Epic romdan devam edin. Epic romun bana göre en büyük artısı, batarya tüketiminin 1 tık daha iyi olması. Performansı konusunda Miui Pro rom, Epic roma oldukça yaklaşmış.

Siz neden Epic romun daha iyi olduğunu düşünmüştünüz?
Benim merak ettiğim;
Epic rom mu Mi-Globe mi?
Quick card ve face unlock vs benim için önemli değil.
Ben batarya optimizasyonu iyi olan hızlı ve stabil bir rom bakıyorum açıkcası.
Sizin fikriniz nedir ?

Üst Alt