Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

demirbas44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖMER
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
3
Dizin: miuipro_v7.1.1_sagit_v9.0.4.0.zip\META-INF\com\mp\miui_pro_root

Kullanım: Zip Dosyasını açıp, ilgili bölümü silin. Zip dosyasını kapatabilirsiniz.
Teşekkürler bu en kolay yol sanırım kurup süper su dan kaldırmak birazdaha zahmetli;)

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Epic rom nasıl yüklenir ? bununla alakalı bilgi verir misiniz

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Bootloader kilidi açık olacak twrp yüklü olacak bunlar varsa gerisi kolay

Mi5s Eu 9.1.2.0 stabil
Kilidi açıcam süreyi bekliyorum henüz. Kulaklık ile bir sıkıntı yaşadım o yüzden rom değişikliği yapıyorum. Mıuı pro, Multi rom ve epic rom u indirdim. Kenarda dursun diye epic rom batarya iyi dendiği için ilgimi çekti. Bu sitede anlatılmış flashlama yaptıktan sonra cmd ekranı filan gelecek diyor ordan tekrar yeniden başlatın diyor o kısmı anlayamadım reboot desek olmaz mı ya da daha anlaşılır şekilde açıklayabilir misin ? Cihaz Mi 6

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Kilidi açıcam süreyi bekliyorum henüz. Kulaklık ile bir sıkıntı yaşadım o yüzden rom değişikliği yapıyorum. Mıuı pro, Multi rom ve epic rom u indirdim. Kenarda dursun diye epic rom batarya iyi dendiği için ilgimi çekti. Bu sitede anlatılmış flashlama yaptıktan sonra cmd ekranı filan gelecek diyor ordan tekrar yeniden başlatın diyor o kısmı anlayamadım reboot desek olmaz mı ya da daha anlaşılır şekilde açıklayabilir misin ? Cihaz Mi 6
Forumda mi6 için twrp konusu olması lazım bi bakın isterseniz

Mi5s Eu 9.1.2.0 stabil

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Hocam boşverin siz oradaki anlatımı, Cihaza Twrp kurunca, Wipe kısmından Format data diyip hafızayı komple formatlayacaksınız. Sonrasında PC'den cihaza Romu atıp, Twrp üzerinden kuracaksınız.
[doublepost=1510935436,1510869996][/doublepost]
MiuiPro_TR_Mi6_sagit
Miui9-Mi6

MiuiPro mevcut custom romun, geliştirilmiş ve özeleştirme yetkilerine sahip bir romdur.

Romdan bazı özellikler:
-Dolby atmos
-Çevirici tam ekran fotoğraf ekleme
-Ana ekran düzenleri
-Ana ekranda hareketlere görev tanımlama (çift tık uyku, yukarı kaydırma güç menüsü vb)
-İos durum çubuğu ve normal durum çubuğu arasında tek tıkla geçiş
-Ana ekran alt panel simgelerine yansıma ekleme
-Simgelere gölge ekleme
-Akıllı asistan
-Ve.... keşfettikçe bir çok özellik...

Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce lütfen yedeğinizi alınız...Ayrıca,Bu işlemleri yaparken tüm sorumluluk size aittir, şahsım ve Miui Türkiye sorumlu değildir.

İlk kez yükleme işlemi yapacaklar için;
Yukarıda vermiş olduğum indirme linkinden MiuiPro_TR_Mi6_sagit i indiriyoruz.
Daha sonra TWRP'ye giriyoruz (Telefonu kapatıktan sonra, Ses Açma ve Power Tuşlarına basılı tutarak)

TWRP'miz açıldıktan sonra;
- "Wipe" menüsüne giriyoruz ve Advanced Wipe menüsünden "Dalvik/ART Cache", "System", "Cache" ve "Data" partisyonlarını işaretleyip butonu sağa çekerek onaylıyoruz.
- İşlem sonunda geri ana menüye dönüyoruz ve Install menüsüne giriyoruz.
- Burada, cihaza kopyaladığımız MiuiPro_TR_Mi6_sagit zip'li dosyasını gösteriyoruz ve butonu sağa çekip onaylayarak 2 3 dakika içinde Rom'u yüklüyoruz.
- İşlem sonunda "Wipe Cache/Dalvik" butonuna basıp "Cache" artıklarını da siliyoruz.
- Hemen ardından "Reboot System" butonuna basarak telefonu yeni Rom'umuzla açıyoruz.
- Açılış uzun sürebilir, bekleyip açıldıktan sonra artık özelleştirilebilir rom elinizin altında.

Güle güle kullanın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

***BONUS***
Eğer Status Bar (Durum Çubuğu) çubuğundaki saat, şebeke ismi ve batarya gibi yazılar size küçük görünürse
aşağıdaki vermiş olduğum "Status Bar XL" dosyasını TWRP üzerinden yükleyebilirsiniz :)

Mod - Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

Hocam Halil hocamın Türkçeleştirdiği Miui Pro 7.10.12 sürümünün Google Drive Linkleri mevcut muydu acaba?

lerolande

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
1
7.11.16 cuma çıktı bu arada..

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Hocam benim sorum bu rolü yüklendikten sonra işlemci sürekli 2361mhz de çalışıyor 2457 mhzde durmuyor tekrar 2361 geri dönüyor

Üst Alt