MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
suatsari bey öncelikle yardımlarınız için sizlere şükranlarımı sunarım. bir şey merak ediyorum, miui pro sızıntılarını paylaşan arkadaşlar bu sızıntıların güvenilirliği konusunda ne düşünüyorlar acaba? yükleyen arkadaşlar ise büyük bir risk aldıklarının umarım farkındalardır..

gazel90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Memur
Konular
8
miuipro_sagit_9.2.14.?
Elinde olan link paylaşırsa çok makbule geçer..

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Cemented ve bulamayan Arkadaşlar tam ekran hareketleri ekran kısmında değil zaten, Ayarlar'a girdiğinizde Sistem & Cihaz bölümünde...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dedem drunk~~ bu kısım ayrı bişey,
Sırasıyla sürükleyici kapalı (varsayılan); yani ana ekranda durum çubuğu ve navigasyon tuşları görünür.
Sürükleyici açık ( tam ekran); ana ekranda durum çubuğu vede navigasyon tuşları otomatik gizlenir. Saati ve bildirimleri görmek için ekranın üstünden aşağı doğru kaydırdığında durum çubuğu ortaya çıkar birkaç saniye içinde tekrar kaybolur. Aynı şekilde navşgasyon tuşlarıda öyle (aynı windowstaki görev çubuğunı otomatik gizle gibi)
Durum çubuğunu gizle; ana ekranda durum çubuğu otomatik gizlenir.
Gezinme tuşlarını gizle; ana ekranda navigasyon tuşlarını otomatik gizler.
O menü bu işe yarıyor.. Sadece Skorpi abim için değil bu açıklama, bilmeyenlere de gelsin

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

suatsari kardeşim, bende 16sında parayı gönderdim ama hala mail gelmedi, ne spam da ne gelen kutusunda. Bu wimpes dediğin arkadaş bu mu?

Açıklama için teşekkürler ama dediğiniz kısımda çıkmadı o menü. Normalde ana ayarlara girdiğimizde "ana ekran" altında geliyor "tam ekran hareketleri" ama gelmedi. cihazla mı alakalı bilemedim. Cihazım Mi6
Tuşlar göster yapınca da aynen resimde attığınız gibi oldu.

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Açıklama için teşekkürler ama dediğiniz kısımda çıkmadı o menü. Normalde ana ayarlara girdiğimizde "ana ekran" altında geliyor "tam ekran hareketleri" ama gelmedi. cihazla mı alakalı bilemedim. Cihazım Mi6
Tuşlar göster yapınca da aynen resimde attığınız gibi oldu.

Onu baştan desene kardeşim, Tam ekran hareketleri mi 8 serisi, redmi note 5 - 6 gibi 18:9 tam ekran formatındaki telefonlar için. Ön panelde ana ekran, geri ve son uygulamalar tuşu olmaması lazım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
suatsari bey öncelikle yardımlarınız için sizlere şükranlarımı sunarım. bir şey merak ediyorum, miui pro sızıntılarını paylaşan arkadaşlar bu sızıntıların güvenilirliği konusunda ne düşünüyorlar acaba? yükleyen arkadaşlar ise büyük bir risk aldıklarının umarım farkındalardır..
Güvenirliği konusunda hiçbirşey düşünmüyorum, kimseyi silah zoruyla yükletmiyorum. Tercih meselesi , isteyen riski alır yükler isteyen bakar bu kadar basit

gazel90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Memur
Konular
8
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var. Geçmiş te xposed kurmaya çalışmıştım ama her defasında telefon açılmamış tı. Büyük ihtimalle mıuı Pro da sıkıntı oluyor yada ben uyumlu bir xposed kuramadım.Konu hakkında bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Teşekkürler hocam, ben daha önceki mesajlarda orijinal rom ile sızıntı rom md5 değerlerininin tutmadığını yazmıştım. Bu vesile ile tekrar hatırlatmış olayım...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var. Geçmiş te xposed kurmaya çalışmıştım ama her defasında telefon açılmamış tı. Büyük ihtimalle mıuı Pro da sıkıntı oluyor yada ben uyumlu bir xposed kuramadım.Konu hakkında bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Bir çok miui romda xposed denemelerim oldu. Kimisinde sistem hiç açılmadı, kimisinde açıldı ama stabil çalışmadı. Zaten Magisk ve modülleri ile birlikte artık xposed pek rağbet görmüyor...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
suatsari kardeşim, sonunda mail geldi. miuipro.info daki profil sayfama miui id mi yazdım ama cihazımın rom indirme sayfasında 9.2.14 değil de en son tom olarak 8.12.20 görünüyor. Wimpes'e de yazdım ama ne cevap geldi nede güncel rom

Üst Alt