MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

An itibarı ile miuipro 12.5 romu kurmayı başardım. :D

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

An itibarı ile miuipro 12.5 romu kurmayı başardım. :D
Bİr türlü güncelleme alamıyoruz hocam. Linkten firmware indirdim kurdum. Güncellemeleri denetle dediğimde sunucuya bağlanılamadı hatası alıyorum. Bir süre sonrada ayarlar sıfırlanıyor kendi kendine yeniden başlatıyor bir sürü sorun...

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Bİr türlü güncelleme alamıyoruz hocam. Linkten firmware indirdim kurdum. Güncellemeleri denetle dediğimde sunucuya bağlanılamadı hatası alıyorum. Bir süre sonrada ayarlar sıfırlanıyor kendi kendine yeniden başlatıyor bir sürü sorun...
Aktivitasyon mailindeki bölüme tıklayıp açilan sayfadan miui pro profiline Miui idnizi girin.Firmware kurulduktan sonra "Ayarlar + Hesap eşitleme + Ota erişimi için" bölümüne gir, orada USERNAME yazılı onu silip Miuipro sitesine üye olduğun üye adını "büyük küçük harf dikkat ederek" yaz.
Şimdi telefonu uçak moduna al wifiyi aç ve ayarlar+ cihazim bölümünden miui sürümü tıkla güncelleme kontrol et de. Güncelleme yok diyecek. Çıkıp uçak modunu kapat. Tekrar güncelleme bölümüne gel. Güncelleme inmeye başlayacak.

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
miuipro yu imei repair sorunundan dolayından kullanamıyorum. İmeinin kayıtlı olduğu cihaz ve hesapta kayıtlı cihazım farklı olduğu için onaylamıyor. İmeirepairli cihazda kullanan arkadaşlar var mıdır ?

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
miuipro yu imei repair sorunundan dolayından kullanamıyorum. İmeinin kayıtlı olduğu cihaz ve hesapta kayıtlı cihazım farklı olduğu için onaylamıyor. İmeirepairli cihazda kullanan arkadaşlar var mıdır ?
Malesef yok bende aynı sorundan muzdaripim ve çözümü yok.

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
Parasini odedigimiz seyi kullanamiyoruz. Bir kereye mahsus kendi imeisini atip sonra farkli imei atsak yakalanir miyiz acaba :)
Benimde hâlâ aktif üyeliğim ama 1 aydır kullanamıyorum hocam malesef bilmiyorum ama tekrar IMEI attığı gibi yakalanıyor ve otomatik ban atıyor

Mkeytrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahsin
Cihazım
Mi9
Konular
7
Ben 200 bağış yaptım ama hiç araştırmadan etmeden sadece visa tiklayip ödeme sayfasına yönlendirip ödeme yaptım sonra ekran görüntü çektim daha sonra siteye dön butona bastım görüntüyü verdim.ama.hic hesap oluşturma filan falan yapmadım sadece ödeme ekran görüntü çektim.attim

darknorrec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
arkadaşlar 2018 den beridir miui pro kullanıyorum. en son miui sürümü 9 miuipro versiyonu 8.4.26 beta versiyonunda kaldım. en son çıkan miui pro sürümü kaç ve ben nasıl indirebilirim?

Üst Alt