MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Miui pro bağış aboneliği olan arkadaşlar bir ricam var. Redmi note 9s curtana için miuipro desteğe başlamış sanırım. Ama bir indirme linki yok. Sanırım sadece bağışçılar görebiliyor veya henüz bir link eklenmemiş.
Bagişçı kullanıcı olan biri curtana indirme linkine bakabilirmi, indirsin demiyorum sadece orda link varmı öğrenmek istiyorum.

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
Miui pro bağış aboneliği olan arkadaşlar bir ricam var. Redmi note 9s curtana için miuipro desteğe başlamış sanırım. Ama bir indirme linki yok. Sanırım sadece bağışçılar görebiliyor veya henüz bir link eklenmemiş.
Bagişçı kullanıcı olan biri curtana indirme linkine bakabilirmi, indirsin demiyorum sadece orda link varmı öğrenmek istiyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

yok kardeşim daha çıkmamış.

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
Selamlar, mi 8 se için önerebileceğiniz bir sürüm var mıdır ? Şu anda 9.4.18 deyim. Çok memnunum. 12 takıntım yok. stabil akıcı olsun yeterli.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

yok kardeşim daha çıkmamış.
Hocam yeni mesajlara baktım. Note 9s (curtana) için 12.4.1 tabanlı miuipro rom yayınlanmış. 160 ruble karşılığında link mail adresine veriliyormuş. Sizden bakmanızı istediğim yerde değilmiş.
İlk fırsatta parayı yatıracağım.
Ama bilmediğim bir şey var. 9s için abone olacağımı nasıl bildirmem gerekiyor. Rusçamı yazacağım yoksa ingilizce olurmu?

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
Dileyene mi 8 se son sürüm link verebilirim. Patch işlerinden anlayan varsa yardımcı olabilirse eğer. Normalde ücretli üyelik teyim sağolsunlar mağdur ettiler full kullanamıyorum.

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
arkadaşlar merakımı adedin mi 9 t pro için MIUI pro. Room varmı varsa link verebilir misiniz tşk.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Arkadaşlar bilen birisi açıklasın lütfen. Miui pro aboneliğim tamam 2 aylık aldım. Etkinleştirme maili geldi. Mıuı ID girdim profilime. Ancak note 9s için bir indirme bağlantısı yok. Şimdi OTA üzerindenmi geleck rom anlamadımki. Şu an oneos yüklü telefonumda. Miui stockmu yüklemem gerek. Adamlar burnundan kıl aldırmıyor soramıyoruz ki onlara.

HellHound

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
12TPro
Konular
2
slm arkadalar tel. mi9t stesinden 21.03.24 rom indirdim otodan 21.3.25 guncelledim 21.1.24 romda gelistirici senekleri aciliyordu 21.3.25 yeni guncellemeyi yaptiktan sonra gelistirici secenekler acilmiyor hata veriyor usb hata ayiklamayi acamiyorum gelistirici secenekleri acmak icin bi yol varmi yoksa rom gelistiriciler gelistirici secenekleri kapatmismidir
Dili İngilizce yapıp girin işlemlerinizi yapın tekrar Türkçe yapın.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Arkadaşlar bilen birisi açıklasın lütfen. Miui pro aboneliğim tamam 2 aylık aldım. Etkinleştirme maili geldi. Mıuı ID girdim profilime. Ancak note 9s için bir indirme bağlantısı yok. Şimdi OTA üzerindenmi geleck rom anlamadımki. Şu an oneos yüklü telefonumda. Miui stockmu yüklemem gerek. Adamlar burnundan kıl aldırmıyor soramıyoruz ki onlara.
hocam bu bağlantıdan not 9 pro joyeuse olanını takip edip indirdim. Sizinki curtana galiba bi bilenden sorup bilgi alabilirsiniz. Files yazan yerden takip edebilirsiniz

Üst Alt