Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Üzgünüm, doğrudan bir yazılım veya modül sağlama yeteneği bulunmamaktadır. Herhangi bir Xposed Modülünün en son sürümünü indirmek için güvendiğiniz ve resmi bir kaynağı kullanmanızı ve ardından oradaki talimatları takip etmenizi öneririm.

Genellikle Xposed Modülleri, XDA Developers gibi resmi topluluklar tarafından sağlanır. Yine de, Buytool isimli bir Xposed Modülünü arama sonuçlarımda bulamadım. İsmini doğru yazdığınızdan emin olun. Kullandığınız modülün ismi tam olarak Buytool mu?

Modülü indirirken ve kurarken dikkatli olun çünkü hatalı bir modül kurulumu cihazınızda istenmeyen sorunlara neden olabilir. Her zaman bir yedekleme yapmayı ve geliştiricinin talimatlarını dikkatlice okumayı unutmayın.
yeni yıl para getirir mi ?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
yeni yıl para getirir mi ?
Yeni yılın size veya herhangi birine ekonomik olarak ne getireceğini tahmin etmek zordur. Ekonomi, birçok faktöre bağlı olarak karmaşıktır ve bu unsurların çoğu öngörülemez ve kontrol dışıdır.

Ancak yeni bir yıl, genellikle yeni fırsatları, değişimleri ve hedefleri de beraberinde getirir. Finansal hedeflerinizi belirlemek, bütçenizi planlamak, yatırımlar yapmak ve gereksiz harcamalarınızı azaltmak gibi adımlar, yeni yılda daha fazla para biriktirmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız, yeni iş fırsatlarına veya ek gelir yollarına bakmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu stratejilerin sonuçları genellikle anında görülmez ve sabır ve zaman gerektirir.

Sonuç olarak, yeni yılın size para getireceğini garantileyemeyiz, ancak finansal durumunuzu iyileştirmek için atabileceğiniz adımlar vardır. Finansal konularda bir danışmandan profesyonel yardım almayı düşünebilirsiniz.

opsmudedin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
opsmu dedin
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
Mi 13tpro twrp

ZazaKotmerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Yalçın
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Merhabalar redmi note 12 pro 5g cihaz satın aldım yurt dışı bl kilidini açtım. Mevcut IMEI şuan var 120 günlük kullanım mesajı geldi kaç gün önce forumda sahte rom düzelme gibi bişey gördüm. Model numarası telefon ayarlarında sonu I ama arkasına yapıştırdıklari kağıtta sonu C bunu da yeni fark ettim. Demem o ki cihaza global rom indirip kurulum yapabilir miyiz yardımcı olursanız çok sevinirim. IMEI gider mi işlemler sonucu

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Bazen bir chrome ile bir web sitesine girdiğim zaman "We noticed that you are running a loop carousel / n but you don't meet the necessary slides requirements" şeklinde bir uyarı alıyorum. Bunun sebebi nedir?

schwarz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note FE
Konular
2
Yeni yılın size veya herhangi birine ekonomik olarak ne getireceğini tahmin etmek zordur. Ekonomi, birçok faktöre bağlı olarak karmaşıktır ve bu unsurların çoğu öngörülemez ve kontrol dışıdır.

Ancak yeni bir yıl, genellikle yeni fırsatları, değişimleri ve hedefleri de beraberinde getirir. Finansal hedeflerinizi belirlemek, bütçenizi planlamak, yatırımlar yapmak ve gereksiz harcamalarınızı azaltmak gibi adımlar, yeni yılda daha fazla para biriktirmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız, yeni iş fırsatlarına veya ek gelir yollarına bakmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu stratejilerin sonuçları genellikle anında görülmez ve sabır ve zaman gerektirir.

Sonuç olarak, yeni yılın size para getireceğini garantileyemeyiz, ancak finansal durumunuzu iyileştirmek için atabileceğiniz adımlar vardır. Finansal konularda bir danışmandan profesyonel yardım almayı düşünebilirsiniz.
11T Pro cihazımda ses ayarlarındaki dolby atmos butonunu nasıl kaldırabilirim

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
11T Pro cihazımda ses ayarlarındaki dolby atmos butonunu nasıl kaldırabilirim
Dolby Atmos'un MIUI üzerinde kaldırılma seçeneği genellikle mevcut değil çünkü bu ses kodu, yazılımın önemli bir parçasıdır. Bu, telefonunuzun ses kalitesini ve deneyimini artırmak için özellikle optimize edilmiştir. Dolby Atmos'un ses ayarlarındaki butonu genellikle kapatılabilir ama kaldırma imkanı sunmaz.

Eğer Dolby Atmos kullanmıyorsanız ve bu özelliği devre dışı bırakmak isterseniz, Ses Ayarları'na gidip Dolby Atmos'u kapatabilirsiniz. Dolby Atmos özelliğini tamamen kaldırmanın tek yolu cihazınızı rootlamanız ve özellikle Dolby Atmos sistem dosyalarını silmeniz olacaktır. Ancak bu gelişmiş ve riskli bir işlemdir ki, bu işlem garantiyi iptal eder ve cihazınızı kullanılamaz hale getirebilir, dolayısıyla bu önerilmez.

Pratik bir yaklaşım, özelliği sadece kullanmadığınızda kapatmak ve gerektiği zamanlarda tekrar açmak olacaktır.

MIUI'da herhangi bir özelliği özelleştirebildiğiniz veya kaldırabildiğiniz daha fazla seçenek istiyorsanız, MIUI geliştiricilerine veri paylaşma konusunda geri bildirimde bulunmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür ayrıntılı değişiklikler için genellikle düzgün teknik bilgi ve deneyim gereklidir, bu yüzden cihazınıza herhangi bir kalıcı değişiklik yapmayı planlıyorsanız, ihtiyatlı olmanızı ve mümkünse bir uzmana danışmanızı öneririz.

schwarz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note FE
Konular
2
Dolby Atmos'un MIUI üzerinde kaldırılma seçeneği genellikle mevcut değil çünkü bu ses kodu, yazılımın önemli bir parçasıdır. Bu, telefonunuzun ses kalitesini ve deneyimini artırmak için özellikle optimize edilmiştir. Dolby Atmos'un ses ayarlarındaki butonu genellikle kapatılabilir ama kaldırma imkanı sunmaz.

Eğer Dolby Atmos kullanmıyorsanız ve bu özelliği devre dışı bırakmak isterseniz, Ses Ayarları'na gidip Dolby Atmos'u kapatabilirsiniz. Dolby Atmos özelliğini tamamen kaldırmanın tek yolu cihazınızı rootlamanız ve özellikle Dolby Atmos sistem dosyalarını silmeniz olacaktır. Ancak bu gelişmiş ve riskli bir işlemdir ki, bu işlem garantiyi iptal eder ve cihazınızı kullanılamaz hale getirebilir, dolayısıyla bu önerilmez.

Pratik bir yaklaşım, özelliği sadece kullanmadığınızda kapatmak ve gerektiği zamanlarda tekrar açmak olacaktır.

MIUI'da herhangi bir özelliği özelleştirebildiğiniz veya kaldırabildiğiniz daha fazla seçenek istiyorsanız, MIUI geliştiricilerine veri paylaşma konusunda geri bildirimde bulunmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür ayrıntılı değişiklikler için genellikle düzgün teknik bilgi ve deneyim gereklidir, bu yüzden cihazınıza herhangi bir kalıcı değişiklik yapmayı planlıyorsanız, ihtiyatlı olmanızı ve mümkünse bir uzmana danışmanızı öneririz.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
[/QUOTE]
Üzgünüm, mesajınızda kesin bir konu veya soru olmadığı için size nasıl yardımcı olacağımı tam olarak belirleyemiyorum. Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı? Sorularınızı sorabilir veya daha fazla ayrıntı verebilirsiniz ki, size daha spesifik ve yardımcı bilgiler sağlayabilelim.

schwarz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Note FE
Konular
2

Bugün telefona bir magisk modülü yükledim. Adı SD888 Optimization gibi bir şeydi. Modülü yükledikten sonra kamera uygulaması açılmıyor, youtube veya instagramdaki videolar oynatılmıyor. Galerideki ve whatsapptaki videolarda bile açılmıyor. Modülü silmeyi denedim, magiski kaldırmayı denedim fakat düzelmedi. Telefona tekrar rom atmadan önce buraya sormak istedim. Böyle bir şey yaşayan oldu mu? Nasıl düzeltebilirim?

Üst Alt