Rom MiuiCC MIUI 12.5 Rom Duyuru ! (1.03.2021)

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Arkadaşlar romu kurup hemen kasıyor denilmez, biraz roma şans verilir, sistem bu rom ile sıfırdan değişiyor o yüzden oturması beklenir, hatta bu gibi değişimlerde rom 2 defa üst üste flaşlarım. En az 3 şarjdan sonrada şarj süresi kendini belli eder.

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
hocam yükle pubg 90 fps hd oynamıyorsan günü çok rahat çıkarır görsellik harika takılma yok temiz kurulum ile memnun kalacağını düşünüyorum
Oyunlarla aram yok hocam pek. MIUI sürümü nedir ?

Ottoman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
6
12.5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Heyecanlandım hocam. Şuan One Os yüklü. Geçsem çok bir pişmanlık yaşar mıyım ? (donama kasma takılma sık mı yoksa minimum mu ?)

twofun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan Baysal
Cihazım
Mi8 SE
Konular
0
Heyecanlandım hocam. Şuan One Os yüklü. Geçsem çok bir pişmanlık yaşar mıyım ? (donama kasma takılma sık mı yoksa minimum mu ?)
Şuanda doğru dürüst rahatsızlık veren bir takılmaya rastlamadım. Gayet iyi gidiyor şuana kadar

twofun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan Baysal
Cihazım
Mi8 SE
Konular
0
hocam PitchBlack-sirius recovery ile dahili depolama hariç her şeyi sildim recovery modunda yeniden başlat dedim rom u kurdum kurulum bitince vipe cache modem i magisk i flaşhladim yeniden başlat dedim begenmedigim uygulamalar pusula coco healt tarayıcı es file manager ile sildim bu şekilde ben sevdim romu yeniden başlatinca gec açılıyor haricinde sorun yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom beta arkadaşlar bu adam bu rom u daha çok iyi güzel hale getirecektir saygılar
Ben bugün coco yu kaldırdım cihaz fastboot a düştü. Mecburen tekrar kurdum romu.

Metinkan13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Ben bugün coco yu kaldırdım cihaz fastboot a düştü. Mecburen tekrar kurdum romu.
es file maneger araçlar altında root tikini işaretle cihaz system app broswer sil yeniden başlat sorun olmaz ben ölyle sildim

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
arkadaşlar romu yüklüyorum ama flashlama işi bittikten sonra şöyle bi hata veriyor ve işletim sistemi kurulmuyor hata şu :(E:Error creating fstab ) bundan sonrada zaten yeniden başlat dediğinde işletim sistemi yüklü değil diyor rom ortada yok bu romun bi önceki sürümü var (Mi8SE_MiuiCC_21.4.22_10P_RN7) bu sürümdede aynı hatayı verdi sanırsam ama bu açıldı romu kullandım biraz ama tüm programları geç açma sorunu olduğu için romu değiştirdim buna bi çözüm üretecek birisi varmı nedir bu hata bu arada yüklediğim sürüm hoşuma gitmişti akışkanlık vs. şarjıda iyi gibi duruyordu ama dokunduğum tüm öğeleri geç açtığı için kaldırdım

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
NOT: an itibari ile belirttiğim romu 21.4.22 tekrar yükledim aynı hata belirtisi bundada var ama restart dediğimde şuan rom açılıyor ama 12.0.3.0. güncel romu hiç açılmıyor.
kullandığım recovery (PitchBlack)

Üst Alt