Mod [MIUI12] Ses Motorları (Harman Kardon ~ Sound Alive ~ Pulse Audio)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Kurulum sonrası ekrana herhangi bir simge geliyor mu? Dolby atmos, dolby digital ve viper kurulu bende. Sound alive yi kurdum ama herhangi bir simge rastlamadım. Belki de uyumsuzluk oldu onca kurulu modülün yanında. Mi9t masik 13.0 romda denedim.
Hocam simge gelmiyor TWRP kurulum ekranında hata almamışsanız kurulmuştur.. Sesteki değişimden anlayabilirsiniz veya Root Explorer ile vendorda güncellenen dosyaları teyit edebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mix 3 cihazımda başarılı bir şekilde çalıştı teşekkürler. Haftalık güncellemeleri kurduğumuzda bunları baştan kurmamız gerekir mi ?
Hocam güncelleme vendor dosyalarını değiştirebilir. Çünkü gelen güncellemeler yeniden Rom flaşlamak gibi bir durum oluyor.

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Hocam miroom miui12 betadayim. viper ve dolby kurulu (tel mi8) bu iki modulle uyumlu çalışır mi acaba

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
tavsiye ettiginiz var mi hocam
Hocam ben sadece Pulse Audio'yu denemiş beğenmiştim kullanıp deneyen arkadaşlar Sound Alive'yide beğendikleri yazmışlar.. Siz sırasıyla deneyip kulağınıza hangisi hoş geliyorsa onu kullanabilirsiniz.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Sound alive denedim ama stoktan bir farkını görmedim. Tekrardan Viper geçtim. Bence Viper in yerini tutamaz.
Paylaşım için teşekkürler

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Sound alive denedim ama stoktan bir farkını görmedim. Tekrardan Viper geçtim. Bence Viper in yerini tutamaz.
Paylaşım için teşekkürler

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim hocam bu arada bunlar zaten ses iyileştirme motorları viperle yaptıklarınızı bunlarla yapamazsınız ama alt yapı olarak kullanılır ise aldığınız verim daha da artar. Benim en fayda gördüğüm özellikle ahizedeki cızırtıyı kesmesiydi ve viperle birlikte kullanınca ses doygunluğu...

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam viper Dolby vs kullanmayanlar da sadece bunlardan birini kursa etki eder mi?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam viper Dolby vs kullanmayanlar da sadece bunlardan birini kursa etki eder mi?
Hocam yazılan yorumlarda ekstra ses modülü (Viper, Dolby Ainur gibi) kullanmayıp çok iyi sonuçlar alanlar olmuş. Bir denersiniz üçünden hangisi kulak zevkinize uygunsa kullanırsınız yetersiz gelirse üzerine ses modülü kurup daha da verim alabilirsiniz.

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Hocam yazılan yorumlarda ekstra ses modülü (Viper, Dolby Ainur gibi) kullanmayıp çok iyi sonuçlar alanlar olmuş. Bir denersiniz üçünden hangisi kulak zevkinize uygunsa kullanırsınız yetersiz gelirse üzerine ses modülü kurup daha da verim alabilirsiniz.
viper le sound alive güzel performans veriyor etkileşimi güzel olmuş zaten viper le ayar yapmadan güzel bir performans alamazsınız denemeyen çok şey kaybeder Edit: Harman kardon kulaklıkta çok iyi performans verdi en sıcak eğlenceli ses onda pulsenin sesi çok soğuk zevk vermedi sound alivenin sesi yüksek geldi kulak agritti

Son düzenleme:
Üst Alt