Mod [MIUI12] Ses Motorları (Harman Kardon ~ Sound Alive ~ Pulse Audio)

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Hocam motorlar Miui12 için sadece ama şöyle bir yol izleyebilirsiniz. Dosylarının bulunduğu dizinlerdeki yedekleri (her ihtimale karşı) alıp konudaki herhangi bir motorun içeriğindekilerle değiştirmek.
aklıma gelmişti de telefonumda yüklü miktarda önemli dosya mevcut şu anda elimde bilgisayarda yok ne olur ne olmaz diye tedirgin oldum açıkçası

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Miui 12 Android 10 Mi 8 SE'ye dolby atmos veya viper4android kurmamın bir yolu var mı? Denedim bir iki tane telefonu bozuyordum az daha, Kurmuş arkadaş yok mu deneyimli vs.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Miui 12 Android 10 Mi 8 SE'ye dolby atmos veya viper4android kurmamın bir yolu var mı? Denedim bir iki tane telefonu bozuyordum az daha, Kurmuş arkadaş yok mu deneyimli vs.
Hocam şöyle yapalım

*Şunları indirin

*Magisk'i son sürüme güncelleyin

*Magisk modüller sekmesinden
>>Magisk_SELinuxManageri kurun ve yeniden başlatın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
>>Magisk_Viper4AndroidFx v2.7.1..i kurun ve yeniden başlatın
>>Telefon yeniden başladıktan sonra Viper uygulamasına girin root izni isterse verin sürücüyü yükleyecek sonra yeniden başlayacak o anda ses açma tuşunu basılı tutun TWRP ekranına girecek oradan
>>Dosya Yöneticisi>>data/adb/modüles/Viper4AndroidFx klasörüne girin ve
post-fs-data.sh dosyasını silin..

Telefonu yeniden başlatın tamamdır.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Hocam şöyle yapalım

*Şunları indirin

*Magisk'i son sürüme güncelleyin

*Magisk modüller sekmesinden
>>Magisk_SELinuxManageri kurun ve yeniden başlatın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
>>Magisk_Viper4AndroidFx v2.7.1..i kurun ve yeniden başlatın
>>Telefon yeniden başladıktan sonra Viper uygulamasına girin root izni isterse verin sürücüyü yükleyecek sonra yeniden başlayacak o anda ses açma tuşunu basılı tutun TWRP ekranına girecek oradan
>>Dosya Yöneticisi>>data/adb/modüles/Viper4AndroidFx klasörüne girin ve
post-fs-data.sh dosyasını silin..

Telefonu yeniden başlatın tamamdır.
az sonra deneyeceğim hocam teşekkürler. bunu kurmam başarılı olursa dolby de kurabilir miyim?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
az sonra deneyeceğim hocam teşekkürler. bunu kurmam başarılı olursa dolby de kurabilir miyim?
Hocam Miui12 için Dolby ile birlikte hiç denemedim. Ama şunu diyebilirim tek başına hiçbir hata ile karşılaşmadım. Bu kurulum yöntemiyle...

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Hocam Miui12 için Dolby ile birlikte hiç denemedim. Ama şunu diyebilirim tek başına hiçbir hata ile karşılaşmadım. Bu kurulum yöntemiyle...
Hocam magisk bişi kurarken siyah ekran oluyordu magisk kaldırıp tekrar yükliyeyim dedim telefonun hepsi silindi mükemmel ya.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Nasıl yani hocam hepsi silindi derken
aşağıda ki hatayı aldım videoyu da açıklamayı okumadan yapınca internal storage, data, system falan hepsi gitti.. öğlen daha büyük sorunu çözmüştüm şu küçücük sorunda yedekler falan da gitti neyse artık baştan kurulum yapayım. Bir daha da kurmam sanırım viper falan.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
aşağıda ki hatayı aldım videoyu da açıklamayı okumadan yapınca internal storage, data, system falan hepsi gitti.. öğlen daha büyük sorunu çözmüştüm şu küçücük sorunda yedekler falan da gitti neyse artık baştan kurulum yapayım. Bir daha da kurmam sanırım viper falan.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam çok enteresan bir durum ve bu duruma nasıl geldiniz açıkça şaşkınım.. Madem her şey silindi temiz bir kurulum ile Romu kurup ardından Magisk 20.4 kurup onunda ardından Viperi kurabilirsiniz.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Hocam çok enteresan bir durum ve bu duruma nasıl geldiniz açıkça şaşkınım.. Madem her şey silindi temiz bir kurulum ile Romu kurup ardından Magisk 20.4 kurup onunda ardından Viperi kurabilirsiniz.
magisk silmek istedim sonra bu hatayı verdi.. çok saçma bende anlamadım yorumlarda herkes düzeltildi yazınca bende direk yaptım sorun değil resimler google photos da falan google one kullanıyorum da yedekler günlük alınıyo 1 günlük veri kaybım olacak ama idare edicem bakalım. Teşekkürler hocam yine de yardımınız için.

Üst Alt