Mod [MIUI12] Ses Motorları (Harman Kardon ~ Sound Alive ~ Pulse Audio)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
magisk silmek istedim sonra bu hatayı verdi.. çok saçma bende anlamadım yorumlarda herkes düzeltildi yazınca bende direk yaptım sorun değil resimler google photos da falan google one kullanıyorum da yedekler günlük alınıyo 1 günlük veri kaybım olacak ama idare edicem bakalım. Teşekkürler hocam yine de yardımınız için.
Rica ederim hocam ama üzüldüm. Size naçizane tavsiyem forum dışındaki bilgilerin tam teyidini yapmadan işlem yapmamanız yada forumda bir konu açıp yardım talebinde bulunmanızdır.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Rica ederim hocam ama üzüldüm. Size naçizane tavsiyem forum dışındaki bilgilerin tam teyidini yapmadan işlem yapmamanız yada forumda bir konu açıp yardım talebinde bulunmanızdır.
Hocam Selinux manager kurmaya çalıışyorum permissive falan yaptıktan sonra magisk kendini kapatıyor bi bilginiz var mı bu konu hakkında.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tekrar magisk girince kurulduğunu gördüm ardından başarılı bir şekilde viper4android kurabildim teşekkürler hocam.

Son düzenleme:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam Selinux manager kurmaya çalıışyorum permissive falan yaptıktan sonra magisk kendini kapatıyor bi bilginiz var mı bu konu hakkında.

Tekrar magisk girince kurulduğunu gördüm ardından başarılı bir şekilde viper4android kurabildim teşekkürler hocam.
Hocam buyrun uygulaması ile deneyin

Hocam bu arada magisk 20.1 ve 20.4 te hata vermiyordu.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Pulse nin 3.4 sürümü her cihaz için yok . Diğer cihazlar içinde çıkacak mı bilginiz var mı

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
16 Temmuz 2020 Güncelleme:

Evet mi 8 lite cihazımda 3 ses motorunuda denedim.

1-Sound alive kulaklıklarda en iyi ses veren olduğunu düşünüyorum (cihazdan cihaza değişebilir). Ama sesi fazla yükseltiyor. Şarkıdan çıkan sesi olduğundan farklı yapıyor gibi geldi bana diğer motorlar bu konuda daha dengeli. Hoparlörde ise ses kalitesi kulaklıklar kadar iyi ancak mono değilde stereo hoparlörler için tasarlanmış gibi benim hoparlörde biraz sönük kaldı .

2-Pulse audio hoparlörlerde dolby gibi bir tık daha yüksek ses verdi ve kalitesi tatminkar ancak kulaklıkta sesi boğuyor gibi geldi beğenmedim.

3-Harman kardon kullandığım eu beta ses motoruyla aynı kalitede geldi farkını anlayamadım. Uzun kullanımda ise eu beta ses motoruna kıyasla fazlalıklar ayıklanmış . Gürültü daha az ve sesi daha doyurucu buldum . Bana göre en ideal ses motoru budur.

Hepsini her twrp de vendör u açıp yükledim. Bu motorların yanına ek ainur narsil ve dolby kullanıyorum . Uygun kombini yakalayabilirseniz ses düşündüğünüzden daha harika oluyor. Görüşlerim bu şekilde son buluyor...

hangisinde ahize sesi daha yüksek geldi? fark edebildiniz mi ?

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular