MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Yanlışlık nerede tam olarak hocam 3 kere kurmayı denedim her seferinde temiz rom atarak adımları takip ettim ama yanlış yapmış olabilirim dediğiniz gibi ya da rom dosyası inerken bir hata olmuş olabilir diye düşünüyorum
Adımları bir üst mesajda yazdım hocam

MSCRBL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
0
Twrpden Rom Yükleme Adımları

1- Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. Format işlemi bittikten sonra, twrp ana ekrana gelip

Reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor.

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom dosyasını ve magisk Pcden telefon hafızasına atıyoruz. Tekrar twrp ana ekrana gelip,

2- Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) dedikten sonra twrp ana ekrana gelip install kısmından rom arkasından magisk dosyasını yüklüyoruz...

İlk açılış 10 dk sürebilir, heyecan ve panik yapmıyoruz...
Şimdi cihaza miflashla stock rom kurdum. Twrp kuracağım daha sonra magisk flashlayacağım. Daha sonra wipe format data yapacağım recovery den twrp açılacak ondan sonra cihaza indirdiğim romu ve magisk yı atacağım. ardından wipe advanced wipe ı yapıp rom u ve arkasından magisk yı kuracağım.
Doğru mudur hocam ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Şimdi cihaza miflashla stock rom kurdum. Twrp kuracağım daha sonra magisk flashlayacağım. Daha sonra wipe format data yapacağım recovery den twrp açılacak ondan sonra cihaza indirdiğim romu ve magisk yı atacağım. ardından wipe advanced wipe ı yapıp rom u ve arkasından magisk yı kuracağım.
Doğru mudur hocam ?
Şu an ne durumda telefon ona göre gidelim ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
şuan 0 açılmış gibi hocam stock rom kuruldu miflashla. şimdi twrp kurdum magisk yükleyip orange fox yükleyeceğim
Tamam hocam twrp yükledikten sonra dediğim adımları yapacaksınız

MSCRBL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
0
Tamam hocam cihazı başlatın. Sonra tekrar twrp ye girin ve dediğim adımları eksiksiz yapın
Format daha dedikten sonra cihaz twrp de tekrar açıldı ancak bilgisayara bağlayınca telefon hafızası gözükmüyor.

Üst Alt