Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

• Konbuyu başlatan cantara
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 295
  • Görüntüleme 38K

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187
Teknoseyir e inceleme için ürün gönderme gibi bir düşünceniz var mı yada gönderme ihtimaliniz?

Hocam yeni kimsenin incelemediği ürünler olursa neden olmasın ama şuan ki telefonlar defalarca kez inceleme yapıldı o yüzden pek gerek olmayacaktır.

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

hohenheim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
iPhone 6
Meslek
Mühendis
Konular
1
Hocam cepport tüm Xiaomi Ürünlerinde DELTA garantisi vermektedir. Ayrıca yazılım gibi telefonların performans çalışma vb tüm konular içinde destek sitemiz tarafından sağlanmaktadır . Kısacası kendimizi övmek gibi değil ama biz bu işi biliyor isek şuan en iyi tercih Cepport'tur

Cevabınız için teşekkürler.

Cepport satış sayfasında Intel tanıtım videoları olduğundan garanti Intel İletişim diye düşündüm. Piyasa çok karışık ne nedir belli değil. Delta tedarikli ürünler de anlamsız şekilde US adaptörle satılıyor. Neden böyle bir durum var? İlk defa kendisinde görüp Mi 5'i tanıdığım arkadaşım Mer Bilişim firmasından almış ve EU adaptörlü, MIUI 8 ROM'luydu. Çok kafa karıştırıcı bir durum.

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Hepimize hayırlı, uğurlu olsun diyelim ve lütfen satışlarımızı buradan yaparak miuiturkiye ekibinin daha iyi işler yapmasına destek olalım..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oktay1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay Günay
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hocam merhaba; Ben xiaomi mi5 almayı düşünüyorum n11 deki newport mağazasıda sizin değilmi? Birde stoklarınızdaki ürünler beta romluymuş sanırım turuncu mağaza stabil romlu satıyor. Sizden alırsak beta romu stabile çevirebilir miyiz güncelleyiciden otomatik olurmu yoksa onun için ayriyetten stabil rommu kurmak lazım rootmu gerekiyor?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187
Cevabınız için teşekkürler.

Cepport satış sayfasında Intel tanıtım videoları olduğundan garanti Intel İletişim diye düşündüm. Piyasa çok karışık ne nedir belli değil. Delta tedarikli ürünler de anlamsız şekilde US adaptörle satılıyor. Neden böyle bir durum var? İlk defa kendisinde görüp Mi 5'i tanıdığım arkadaşım Mer Bilişim firmasından almış ve EU adaptörlü, MIUI 8 ROM'luydu. Çok kafa karıştırıcı bir durum.

Hocam dönüştürücü mevcut oluyor cihazların yanında global olarak satılan bazı telefonlarda eu olay
Hocam merhaba; Ben xiaomi mi5 almayı düşünüyorum n11 deki newport mağazasıda sizin değilmi? Birde stoklarınızdaki ürünler beta romluymuş sanırım turuncu mağaza stabil romlu satıyor. Sizden alırsak beta romu stabile çevirebilir miyiz güncelleyiciden otomatik olurmu yoksa onun için ayriyetten stabil rommu kurmak lazım rootmu gerekiyor?

Hocam bizde ki cihazlar en güncel stabil rom ile gelmektedir.

gizemre35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
İyi çalışmalar.. Her yerde didik arıyorum lütfen siz temin ediniz. Xiaomi Mi5 Pro 4/128 gb SİYAH Delta garantili..

kenandkaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Samsung 9500
Konular
2
Hocam 5s 32 gb gümüş veya gri ne zaman gelecek. Cepport sordum ama GG cevap alamadım.
bonus kampanyası bu hafta bitiyor lakin

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187

kadir45700

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir Altın
Cihazım
Mİ5
Konular
0
İyi günler
Mi 5 almayı düşünüyorum. Geçen ay Hepsiburada'dan almıştım ama daha açılır açılmaz ekran donması yapmıştı. MIUI 7 sürümü global olmayan yazılımla gelmişti. Şarj aleti de Amerikan uçluydu. Delta garantiliydi geri iade etmiştim.

iyi forumlar hocam iade işleyişi nasıl oldu acaba ekranla ilgili bende sorun yaşadım 1 haftalık cihazı geri almadılar üstelik üstündeki fabrikasyon jelatinini bile sökmediğim halde.
ayrıca hepsiburadan aldığım mi5 üzerinde global beta rom vardı, cepporttan aldığım üründe ise global stabil rom vardı bunların rom yüklemesi ithalatçı tarafından mı yapılıyor.

Üst Alt