Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

• Konbuyu başlatan cantara
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 295
  • Görüntüleme 38K

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Aslında bende xiaomi hayranıyım hocam, ama biraz araştırma yaptım Türkiye ye gelen mi5 lerin snapdragon 820 işlemcileri düşük versiyonlu oluyormuş bu biraz kafamı karıştırdı bu soruyu başka bir konu başlığı altında sordum ama sizden de detaylı bir bilgi alabilirsem sevinirim, birde bu mi 5 modelleri arasında alınabilecek ve en az sorun çıkaran yazılım açısından hangi versiyon? vereceğiniz bilgiler alacağım tel hakkında belirleyici olacak hocam şimdiden teşekkürler.
Mı 5 / pro aynı m5s / mi5s plus aynı mi5pro kullanicisiyim hiçbir sıkıntım yok yazılım açısından hepsi stabil ve sorunsuz

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oktay1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay Günay
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hocam ben almayı düşünüyorum cihazı yalnız turuncu mağaza 8.0.0.2 global stable rom lu stok getirmiş sizdekiler ise beta romluymuş sanırım bu sorun olurmu güncellemeleri nerden yapıyoruz kendi otadan güncellermi kararsız kaldım?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam ben almayı düşünüyorum cihazı yalnız turuncu mağaza 8.0.0.2 global stable rom lu stok getirmiş sizdekiler ise beta romluymuş sanırım bu sorun olurmu güncellemeleri nerden yapıyoruz kendi otadan güncellermi kararsız kaldım?

Hocam bizim sattığımız tüm cihazlarda stabil ve güncel rom yüklüdür. 8.0.0.2 diye bir rom yok bildiğim kadarı de, o rom fake rom olarak geçmekte

Blackeagle83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Tunca
Cihazım
İn Touch 4
Konular
0
Hocam bizim sattığımız tüm cihazlarda stabil ve güncel rom yüklüdür. 8.0.0.2 diye bir rom yok bildiğim kadarı de, o rom fake rom olarak geçmekte
Kolay gelsin bi sorum olacak bazı sitelerde piyasa değeri altında ürünler var ve micloud lu yazıyor ne demek oluyor acaba

Blackeagle tarafından gönderilmiştir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Kolay gelsin bi sorum olacak bazı sitelerde piyasa değeri altında ürünler var ve micloud lu yazıyor ne demek oluyor acaba

Mi bulut hesabı açılmış ve şifresi unutulmuş olabilir. O cihazların açılma ihtimali yok kilitlidir.

Blackeagle83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Tunca
Cihazım
İn Touch 4
Konular
0
Yani çöp demek o telefonlara root flash falan olmuyor demekki

janjan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
2
HiddeNKinG cantara hocam telefon fiyatları gayet uygun bence. markette ki diğer ürünlerde de fiyat güncellemesi olacak mı? mesela miband2 fiyatı bence çok yüksek. aksesuar fiyatları da gözden geçirilirse daha çok hareket olur diye düşünüyorum. naçizane benim fikrim :)

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Xiaominin telefon harici diğer ürünlerini de getirmeyi düşünmüyor musunuz? Mi Pad, mi band almayı düşündüğüm ürünler mesela.

Üst Alt