Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

• Konbuyu başlatan cantara
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 295
  • Görüntüleme 38K

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aslında bende xiaomi hayranıyım hocam, ama biraz araştırma yaptım Türkiye ye gelen mi5 lerin snapdragon 820 işlemcileri düşük versiyonlu oluyormuş bu biraz kafamı karıştırdı bu soruyu başka bir konu başlığı altında sordum ama sizden de detaylı bir bilgi alabilirsem sevinirim, birde bu mi 5 modelleri arasında alınabilecek ve en az sorun çıkaran yazılım açısından hangi versiyon? vereceğiniz bilgiler alacağım tel hakkında belirleyici olacak hocam şimdiden teşekkürler.

Hocam diğer konunuza yazmıştım ama buraya da yazayım :)

Mi5 3 farklı veriyon olarak üretiliyor. Her üçü de Snapdragon 820 kullanıyor. Bunlardan 32GB'lık versiyon bizde satılan model. Bu modelin işlemci hızı 1.8 ghz 64 ve 128GB'lık versiyonların ise işlemci hızı 2.15 ghz. Yani bize ve ülkemize yapılmış bir haksızlık değil getirilen model özelliği bu işlemci hızı. Açıkçası standart bir kullanıcının aradaki farkı günlük kullanımda hissetmesi oldukça zor. :)

Xiaominin telefon harici diğer ürünlerini de getirmeyi düşünmüyor musunuz? Mi Pad, mi band almayı düşündüğüm ürünler mesela.

Marketimizde pek çok Xiaomi ürünü bulunuyuor hocam :)

Proashley

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Zenfone 2
Konular
0
Hocam iyi günler , Mi5s 3gb ram 64gb depolama ve siyah renkli modelini getirme durumunuz nedir ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Xiaominin telefon harici diğer ürünlerini de getirmeyi düşünmüyor musunuz? Mi Pad, mi band almayı düşündüğüm ürünler mesela.

Sitemizde miband bulunmak tüm serisi mevcut

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Hangi mesajlara hocam. Gözümden kaçmadı ise hepsine cevap veiyorum. Note 2 araştırıyoruz stok ve uygun fiyat bulabilirsek evet ama şuan için kesin birşey diyemiyorum.
Hocam bende not2 almayi dusunuyorum geldigin de bilgilendirirmisiniz burdan tekrar hayirli olsun hocam

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
Kırılmaz kendi üretimimiz ama tabi ki bir nilkin kalitesinde diyemem

(Açık sözlülükte son nokta kendi ürünümüzü kötüledim :))

Hocam vallahi tebrikler sırf şu söze dukkana gelip sizinle tanışıp mi5 alacam inşallah:) sormak istediğim şey dükkanda nilkin kırılmaz cam ve çeşitli kılıflar varmıdır sitedekilere baktım pek içime sinmedi kılıflar

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
Teknoseyir e inceleme için ürün gönderme gibi bir düşünceniz var mı yada gönderme ihtimaliniz?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Aslında bende xiaomi hayranıyım hocam, ama biraz araştırma yaptım Türkiye ye gelen mi5 lerin snapdragon 820 işlemcileri düşük versiyonlu oluyormuş bu biraz kafamı karıştırdı bu soruyu başka bir konu başlığı altında sordum ama sizden de detaylı bir bilgi alabilirsem sevinirim, birde bu mi 5 modelleri arasında alınabilecek ve en az sorun çıkaran yazılım açısından hangi versiyon? vereceğiniz bilgiler alacağım tel hakkında belirleyici olacak hocam şimdiden teşekkürler.
Araştırma yaparken keşke şu konuda da bir göz atsaydınız
http://forum.miuiturkiye.net/konu/x...-sorular-fiyat-renk-ozellik-versiyon-vb.4867/
Telefon tanıtıldığı zaman özellikleri neyse şimdi de özellikleri aynı. Konuda da göreceğiniz üzere özellikle yapılmış bir kısıtlama söz konusu değil.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hohenheim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
iPhone 6
Meslek
Mühendis
Konular
1
İyi günler
Mi 5 almayı düşünüyorum. Geçen ay Hepsiburada'dan almıştım ama daha açılır açılmaz ekran donması yapmıştı. MIUI 7 sürümü global olmayan yazılımla gelmişti. Şarj aleti de Amerikan uçluydu. Delta garantiliydi geri iade etmiştim.

iPhone 6 telefonum problem çıkardığından tekrar telefon arayışına yöneldim. Samsung Galaxy C5 düşünürken yine Xiaomi Mi 5'e döndüm. Kasasının zayıflığını iyi bir kılıfla çözerim dedim. N11 veya Gittigidiyor'dan almak istiyorum. Çünkü bu sitelerde sitelerde ürün hakkında satıcıya soru sorabiliyoruz. N11'de idealseçim kullanıcısı Delta garantili ve Global ROM'lu sattığını söyledi. Fakat yine Amerikan prizliymiş. Türkiye'ye ithal edilen ürünün Amerikan priz uçlu olması pek hoşuma gitmiyor. Arkadaşım daha önce almıştı onunki Avrupa prizliydi. Piyasada birkaç ithalatçı var. Delta, Intel İletişim ve Mer Bilişim benim gördüklerim. Şimdi bu ithalatçılardan en güveniliri hangisidir? Ben içlerinde en güveniliri Delta diye duydum. Bu site üzerinden satış yapan N11'deki cepport kullanıcısı Intel İletişim garantili satıyor. Bu firmayla ilgili çok olumsuz şikayetler okuyunca şüpheye düştüm. Alıp kullananlar hangi firmayı tavsiye eder?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
İyi günler
Mi 5 almayı düşünüyorum. Geçen ay Hepsiburada'dan almıştım ama daha açılır açılmaz ekran donması yapmıştı. MIUI 7 sürümü global olmayan yazılımla gelmişti. Şarj aleti de Amerikan uçluydu. Delta garantiliydi geri iade etmiştim.

iPhone 6 telefonum problem çıkardığından tekrar telefon arayışına yöneldim. Samsung Galaxy C5 düşünürken yine Xiaomi Mi 5'e döndüm. Kasasının zayıflığını iyi bir kılıfla çözerim dedim. N11 veya Gittigidiyor'dan almak istiyorum. Çünkü bu sitelerde sitelerde ürün hakkında satıcıya soru sorabiliyoruz. N11'de idealseçim kullanıcısı Delta garantili ve Global ROM'lu sattığını söyledi. Fakat yine Amerikan prizliymiş. Türkiye'ye ithal edilen ürünün Amerikan priz uçlu olması pek hoşuma gitmiyor. Arkadaşım daha önce almıştı onunki Avrupa prizliydi. Piyasada birkaç ithalatçı var. Delta, Intel İletişim ve Mer Bilişim benim gördüklerim. Şimdi bu ithalatçılardan en güveniliri hangisidir? Ben içlerinde en güveniliri Delta diye duydum. Bu site üzerinden satış yapan N11'deki cepport kullanıcısı Intel İletişim garantili satıyor. Bu firmayla ilgili çok olumsuz şikayetler okuyunca şüpheye düştüm. Alıp kullananlar hangi firmayı tavsiye eder?

Hocam cepport tüm Xiaomi Ürünlerinde DELTA garantisi vermektedir. Ayrıca yazılım gibi telefonların performans çalışma vb tüm konular içinde destek sitemiz tarafından sağlanmaktadır . Kısacası kendimizi övmek gibi değil ama biz bu işi biliyor isek şuan en iyi tercih Cepport'tur

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam vallahi tebrikler sırf şu söze dukkana gelip sizinle tanışıp mi5 alacam inşallah:) sormak istediğim şey dükkanda nilkin kırılmaz cam ve çeşitli kılıflar varmıdır sitedekilere baktım pek içime sinmedi kılıflar

Hocam buyurun gelin orada ben olmayacağım ama belki denk geliriz. Burak beye size yardımcı olur ayrıca benimde selamımı söyleyin ayrıca ilgilenecektir.

Kılıf ve cam seçeneği şuan için maalesef yok ama yakın zamanda alternatifler üzerinde çalışıyoruz.

Üst Alt