Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

• Konbuyu başlatan cantara
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 295
  • Görüntüleme 38K

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Anladım. Peki tahmini bir fiyat bilgisi verebilmeniz mümkün mü hocam?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Hocam yeni vergiler sonrası bir miktar artış olacak gibi duruyor fakat eski fiyata göre çok büyük bir farklılık olmayacaktır :)

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Hocam yeni vergiler sonrası bir miktar artış olacak gibi duruyor fakat eski fiyata göre çok büyük bir farklılık olmayacaktır :)
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ihsankayaalp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ihsan
Cihazım
GM 4G
Konular
0
uygun fiyatlı değil...

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
3 yıl önce 2000 tl ye aldığım xiaomi Mi5 cihazım power entegre arızası yaptı.garantiside bitti.lanet olası kayseride servisi yok.belki 10 tane tamirciye götürdüm.haa tamirci derken hepiside merdiven altı çakma tamirci burdakilerin.Niyemi,Adam daha rom ney twrp ney jailbrek ney fastboot rom ney custom rom ney gcam ney dalvik ney recovery ney miflash tool ney diod ney entegre ney vallaha billaha hiç birini bilmiyor sorsan ünlü bi tamirci,sırf kulaklık kılıf ve batarya satmak için babasının parasıyla dükkan açmış ilkokulu zor bitrmiş yazılım ve elektronik eğitimi sıfır,ne beklen bu tamircilerden,bir değil iki değil ki babam alayı böyle burdakilerin.birde ağzını 200 tl den açıyor vayy ağzın batsın senin. xiaominin hiç yedek parçası yok buralarda.velhasıl kelam bizim cihaz power entegre arızasıyla başladı elden ele sök tak sök tak yalamık oldu sonunda anakartında ırzına geçtiler.güzelim cihaz çöp oldu gitti.iphone ve samsunga kalitedede satışta kafa tutan bizim şayomi bu konuda sınıfta kaldı.yazıklar olsun satanlaraki servisini yayamadıkları için,daha neyazıyım abi ciğerim yandı yavv...herkese saygı ve selamlarımla...

Üst Alt