Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

• Konbuyu başlatan cantara
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 295
  • Görüntüleme 38K

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
En kısa sürede hem de daha fazla modelle diyelim Harun hocam :)
Teşekkür ediyorum en kısa zamanda bekliyoruz eski fiyatlardan tabiki
cantara hocam benim zaten satıcıya olan güvenimde sıkıntı yoktu daha öncede alışveriş yaptım hızlı ve sorunsuz alışveriş yaptık sağolsunlar..
Fakat işte bu olay onlarida biraz yıprattı düşüncesindeyim artık daha dikkatli olurlar inşallah yoksa bi anda yılların birikimi ve güveni kaybedebilirler..
Heyecanla 64gb satışları bekliyorum inşallah kalın sağlıcakla..

HtcOneM8/Viper Htc10 Port

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
hala cepport diyolar ya...
Neden demeyelim arkadaş belirttiğim gibi daha önce de sorunsuz yaptığım bir alışveriş vardı (01/2017) 2 aylık bi süre ben halen güveniyorum güvenmeyen arkadaşlarda aynı cihaza 200tl fazla verir ve başka saticidan alır bu kadar basit

HtcOneM8/Viper Htc10 Port

mjj_renegade

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Kağan G
Cihazım
Xiaomi MI 5s
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Uzun uğraşlar ve yoğun istekler sonucunda MIUI Türkiye ailesi olarak telefon satışlarımız başlamış bulunuyor.
http://market.miuiturkiye.net/telefonlar

Neden böyle bir maceraya girdiğimizi öncelikle sizler bilin istiyorum. Her şeyden önce herkes gibi bizler de aşırı yüksek telefon fiyatlarından rahatsızız. Bir şekilde birilerinin piyasadaki fiyatları aşağıya çekip, Xiaomi telefonlarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlaması lazımdı. İkinci olarak maalesef telefonları ithal eden firmalar, cihazlar ile ilgili yazılımsal konulara tam olarak hakim olamadıklarından pek çok kullanıcımızın, arkadaşımızın yazılımsal sorun yaşadığını gördük ve bu duruma müdahil olmak istedik. Üçüncü olarak ise servis konusunda yaşanan sıkıntılar pek çok kullanıcının cihazlardan uzak durmasına neden oluyordu. Bunlara ek olarak sadece Mi4 veya sadece Mi5 her bütçeye ve zevke hitap etmiyordu ve ürünlerin çeşitlendirilerek Xiaomi'nin geniş ürün yelpazesinden Türk kullanıcıların da faydalanması gerekiyordu.

İşte bu nedenlerle;

• Piyasadaki pek çok satıcıdan çok daha uygun fiyata
  • Sorunsuz bir şekilde güncelleme alan orijinal global rom yüklü
  • 2 yıl delta servis garantili
  • Mi5, Mi5s, Mi Max, Redmi Note 4 ve Redmi Pro (maalesef bu cihazın global romu yok) satışlarımız başlamış bulunuyor.
Telefonlarımızın tamamının orijinal IMEI'leri BTK kayıtlı ve telefonlarımız adınıza faturalı bir şekilde ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırılacak.

Elbette ki şimdiye kullanıcılarımıza şimdiye kadar vermiş olduğumuz destek artarak devam edecek sonuç olarak bizlerin önceliği satış yapmak değil. Sitemizden almış olduğunuz cihazlarla ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bizlere dilediğinizde sorabilir, sorun yaşamanız halince forumumuzdan sınırsız destek almaya devam edebilirsiniz.

Yakın zaman içerisinde yeni modeller de marketimizde yerini alacak. Önceliğimizi Mi5s Plus olarak belirledik. Çok yakın bir zamanda Türkiye'de bir ilk olarak Mi5s Plus satışlarımız da başlayacak. Daha sonraki hedefimiz ise Mi Mix... Ondan sonra? Burada da söz hakkı yine sizlerin arkadaşlar, sizler hangi telefonu isterseniz o gelecek :)

Bir diğer belirtmek istediğim nokta ise alışveriş yöntemi. Bildiğiniz üzere marketimizde yer alan telefon dışındaki tüm ürünler her hangi bir yönlendirme olmaksızın kredi kartlarınız ile 3D secure işlemi kullanılarak satın alınabilmekte. Ancak bu ürünlerin fiyatları telefon fiyatları ile kıyaslanamayacak düzeyde düşük dolayısıyla bizlerin kredi kartı şirketlerinden her hangi bir kampanya alması çok zor. Oysa ki maddi gücü bizden çok daha fazla olan gittigidiyor, hepsiburada, n11 vb. siteler sürekli olarak kart kampanyaları ve taksit imkanı sunuyor. Ayrıca bu sitelerden alınan indirim kuponları, hediye çekleri, puanlar vs. ek indirim imkanı da sağlıyor. Bu nedenle bizler de satışlarımızı en fazla kampanyası olan site üzerinden yapma kararı aldık ki telefonlar sizlere ulaşırken en uygun fiyatlarla ve kampanyalarla sunulabilsin. Başlangıç olarak gittigidiyor üzerinde şu anda 100TL bonus kampanyası bulunuyor ve marketimizden yapacağınız alışveriş gittigidiyor üzerinden tamamlanacak. Alışverişinizi Bonus kartınızla yaptığınızda diğer kupon ve indirimlerinize ek ekstra 100TL bonus kartlarınıza yüklenecek.

Telefonlarımızdan satın almak için marketimizi ziyaret edebilirsiniz.
http://market.miuiturkiye.net/telefonlar
Selam, şu gittigidiyor dan attığım mesaja cevap verirseniz alışverişimi tamamlamak istiyorum.

Tşekkürler

MİMUTEK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Emekli
Konular
7
Başarılar dilerim.03.05.02017

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Selam, şu gittigidiyor dan attığım mesaja cevap verirseniz alışverişimi tamamlamak istiyorum.

Tşekkürler

Gittigidiyor mesajlarıyla başka bir arkadaş ilgileniyor hocam ama dilerseniz 0850 346 24 24 numaralı telefondan ulaşıp bilgi alabilirsiniz, daha hızlı olacaktır. :)

molenbeek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
izzet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
hayırlı olsun 3 gün önce cepporttan mi5s aldım. Gittigidiyor indirimlerini takip edin. mi5s 64gb bana 1345tl ye geldi.

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
RN4X ne zaman satışa çıkar? Fiyat da da düzenleme bekliyorum açıkçası. 1000 lira fazla gibi geldi. O fiyata Mi5 alınıyor neredeyse.

pardus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
mi 6 ne zaman gelir ?

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Hocam stoklara Note 4/4X 64 GB gelecek mi?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Üst Alt