Uygulama MIUI Temaları v3.0.0

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Evet yazarım ama çoğu kişi yüklerken açıklamayı okumaktan aciz. Bir faydası olacağını sanmıyorum ama yine de ekliycem. Öneri için teşekkürler.

Hocam bende kaldırmak istemiyorum ama inanın söylemeye bile utandığım bir kaç kuruşluk reklam geliri var diye ki bazen çoğunu hatta fazlasını uygulama için serverlar'a harcadım, bana denilmeyen kalmadı. İnsan bir yerden sonra kaldıramıyor, yine bizimkiler eleştiriyor ama hakaret etmiyor, diğer ülkelerde bana demediklerini bırakmadılar. Değer mi? Bence değmez, uygulamayı kaldıracam sonra yine gidip bazı geri saymalı reklam sitelerinden indirsinler, o zaman boğucu reklam neymiş, nasıl olurmuş görürler..

Hocam yanlış anlamayin, bence ücretli yapın uygulamayi baştan yayınlayın, açıklamaya da Custom Romlarda kullanılir diye yazın. Reklamları da kaldırın. Bence hem reklama göre daha fazla gelir kazanırsınız, hemde size daha rahat destek olup rahatça kullaniriz uygulamayi.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam yanlış anlamayin, bence ücretli yapın uygulamayi baştan yayınlayın, açıklamaya da Custom Romlarda kullanılir diye yazın. Reklamları da kaldırın. Bence hem reklama göre daha fazla gelir kazanırsınız, hemde size daha rahat destek olup rahatça kullaniriz uygulamayi.

Yok hocam o daha sıkıntı, gelir kısmına katılıyorum, kazancım çok ama çok daha fazla olur fakat dediğim gibi çoğu kullanıcı açıklamaları okumuyor bile, sadece bu uygulamadan değil diğer uygulamalarımdan biliyorum, sonra bu defa ücretli uygulama olduğu için daha çok sorun çıkacak, diğeri ücretsiz, kullanamazsa bile çoğu silip geçiyor ama ücret ödeyip kullanamadığı zaman daha çok başımı ağrıtacak..

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yok hocam o daha sıkıntı, gelir kısmına katılıyorum, kazancım çok ama çok daha fazla olur fakat dediğim gibi çoğu kullanıcı açıklamaları okumuyor bile, sadece bu uygulamadan değil diğer uygulamalarımdan biliyorum, sonra bu defa ücretli uygulama olduğu için daha çok sorun çıkacak, diğeri ücretsiz, kullanamazsa bile çoğu silip geçiyor ama ücret ödeyip kullanamadığı zaman daha çok başımı ağrıtacak..

Anladım peki hocam. Bence siz bastan yayınlayın açıklamaya da guzelce yazın hocam. En azindan eski Yorumlar silinmiş olur. Güzelim uygulamaniz yazık olmasin. Hatta Ücretli ve Reklamsız bir versiyonunu da yayınlarsaniz yanina, almak isteyen satın alir ücretsizi deniyip. Sizde öncelikle Ücretsizi deneyin diye belirtirsiniz.

Hem uygulama hem emekleriniz yazık olmasın.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Anladım peki hocam. Bence siz bastan yayınlayın açıklamaya da guzelce yazın hocam. En azindan eski Yorumlar silinmiş olur. Güzelim uygulamaniz yazık olmasin. Hatta Ücretli ve Reklamsız bir versiyonunu da yayınlarsaniz yanina, almak isteyen satın alir ücretsizi deniyip. Sizde öncelikle Ücretsizi deneyin diye belirtirsiniz.

Hem uygulama hem emekleriniz yazık olmasın.

Teşekkürler hocam, ben ilk seçenek olarak açıklama ekliyecem, eğer olmazsa diğer seçenekleri düşünürüm..

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam 10 yıldız olsaydı 10 yıldız verecektim, eline emeğine sağlık

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Emeğinize sağlık. Sadece simge önizlemelerinin en boy oranının düzeltilmesi lazım.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Ciddi optimizasyon sorunları var kasıyor baya.Elinize sağlık.

Üst Alt